Şimdi Ara

Sosyal medyada tanışılan kızın bile trip atması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlığı tam atamadım ama şöyle bir durum var.Arkadaş ortamın da otururken bazı sosyal paylaşım mı desem uygulamalar üzerine konu açıldı.Ben de daha önce bilmezdim açıkcası wechat tinder badoo gibi uygulamalar.Bende boşluktaydım o ara herhalde baya dadandım bu uygulamara wechatta tertip arkadaşlar musallat oldu onu sildim
    Diğer uygulamalar güzeldi fakat orda tanıştığım kızlarda bile bir trip bir afra tafra.Gel kahve içelim diyorum sen beni ne sandın demeler.Lan kızım programın amacı belli sanki sokakta rahatsız ediyoruz . Neyse böyle nice durumlar.Sizlere içimi dökmek istedim açıkcası çok bunaldım bu durumdan.Lan işimiz gücümüz de var elimiz yüzümüz düzdün halen trip yiyoruz naz çekiyoruz boş boş insanlardan .

• Oralarda takılan insanlar boştur zaten çok dert ettiyseniz silebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk kizlariyla takilma

• quote:

Orijinalden alıntı: samsung54

Turk kizlariyla takilma

Napak turk erkekleriyle mi takilak

• Meshhead kullanıcısına yanıt
    lez degilsen evet

• Sosyal medya kullanmıyorum. Kafam rahat. O tarz programlarla da kız arayan ağır eziktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: its not an S

lez degilsen evet

Lez degilim. Swinger cd gayim. Kocamla dedemi degistiriyorum partilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

quote:

Orijinalden alıntı: its not an S

lez degilsen evet

Lez degilim. Swinger cd gayim. Kocamla dedemi degistiriyorum partilerde.

• Meshhead kullanıcısına yanıt
    Rus kizlari

• Zaten bizim kızlar egoist o programdakileri siz hayal edin artık

• Gerçek hayatta kız konularında pek sorunum olmuyor ama o platformlarda kızlar ego kasıyor. Brad pitt olsanız bile sağa kaydırıp cevap atmıyacak tipler var. Tabi bazen güzel balık tutulur o ayrı konu
  • Asıl sosyal medyada trip atıyorlar. WhatsApp tan hiç yüz vermeyen kız arkadaşlarıyla dışarıya çıktığımızda arkadaşlarının yanında annem arıyor beni bıraksana arabaya kadar dedi. Kalktık yürüyoruz "annem aramadı ben seninle yalnız kalıp yiyişebilmek için öyle dedim" dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sosyal medyayı bırak birtarafa geçen bir arkadaşım rica etti gelin arabasını kullandım.Gelinin ve akrabalarının tribini görseniz evlenmekten soğursunuz.Arabada Camı aç der açarsın saçım bozulacak kapat der.Çok bunaldım der klimayı açarsın hastamı edeceksin beni der kapatırsın sonra gene çok bunaldım öff pöff laflar.Bana kalsa arabadan atardım da olmuyo yapamıyorsun işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.