Şimdi Ara

Lost Planet ONLINE DEMO (US PSN'de 231MB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

US PSN'ede geldi arkadaşlar JPN PSN'Den indiren biri olarak tavsiye etmesemde konu açma gereği duydum...

Sadece online mode var verilen demoda ben xbox360'ta da oynamıstım bu oyunu pek sarmamıştı bi kaç bölümden sonra online modu hiç hoşuma gitmedi işin açıkçası

NOT: PORT oyunlarda hala AA AF bilmem ne eksik yorumları yazmayın lütfen.PORT oyunların kronik rahatsızlığı bu artık sağır sultan bile duydu... kimse çamur atmaya çalışmasın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.i.T.S -- 8 Şubat 2008; 1:32:09 >

• Konu daha önce açıldı ordan devam edelim...

Kaldı ki orada yorum da yazmışsın neden yeni başlık açtığını anlamadım . Benim egom yok başlığıma yazılsın diye ama aynı konudan 2 tane hem takibi zorlaştırır hemde klasik kirlilik oluşturur . LÜTFEN !

http://forum.donanimhaber.com/m_20977799/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps3_Ology -- 7 Şubat 2008; 23:59:36 >
  • oyunun usa versiyonunuda indirdim 2 tane lost planet im oldu.....

ayrıca aa eksikliği halen var.......(sagorap kızma bana )
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ps3_Ology

Konu daha önce açıldı ordan devam edelim...

Kaldı ki orada yorum da yazmışsın neden yeni başlık açtığını anlamadım . Benim egom yok başlığıma yazılsın diye ama aynı konudan 2 tane hem takibi zorlaştırır hemde klasik kirlilik oluşturur . LÜTFEN !

dostum iyimisin senn???

edit:

@by _GoKhAn

neden kızayım dostum.Yorum yapmak bişey değilde bu eksiklik nedeniyle bile bile konsolu kötüleyenlere uyuz oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.i.T.S -- 8 Şubat 2008; 0:59:54 >

• haklısın dostum ps3 un kendi oyunlarındak grafikleri ortada (uncharted heavenly sword gt5p) keske hep bu oyunlar gibi olsa grafikler....ama seninde dediğin gibi xbox 360 ile ortak cıkan oyunlarda aa eksikliği hep var abuda oyunun port olmasından kaynaklanıyor...aslında mesela bir burnout paradise xbox 360 dan azda olsa daha iyi cıktı...nedeni ise oyun ps3 uzerinden yapıldı...demekki isteseler bu aa durumunuda kaldıracaklar ama işte kolay yol varken pek zorlanmıyorlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

haklısın dostum ps3 un kendi oyunlarındak grafikleri ortada (uncharted heavenly sword gt5p) keske hep bu oyunlar gibi olsa grafikler....ama seninde dediğin gibi xbox 360 ile ortak cıkan oyunlarda aa eksikliği hep var abuda oyunun port olmasından kaynaklanıyor...aslında mesela bir burnout paradise xbox 360 dan azda olsa daha iyi cıktı...nedeni ise oyun ps3 uzerinden yapıldı...demekki isteseler bu aa durumunuda kaldıracaklar ama işte kolay yol varken pek zorlanmıyorlar...

+1907

evet kendini yoranlar muhteşem oyunlar yapıyor uğraşmayıp dogrudan port edenlerin ne yaptıgıda ortada işte..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagorap

quote:

dostum iyimisin senn???

Ben iyim de sanırım aynı konudan 3-5 tane açmak serbest ! Bende bunu öğrenmem iyi oldu devam et sen !

• quote:

quote:

quote:

quote:

dostum iyimisin senn???

Ben iyim de sanırım aynı konudan 3-5 tane açmak serbest ! Bende bunu öğrenmem iyi oldu devam et sen !

imzanda miheng taşı yazmıssın kendin içinde sabır taşı yazsan iyi olacak ortamı germeye gerek yok

Yaş ufak teenage belli !
    Forumu kirletmeye hakkın yok . Şikayet edildin !
    Burda modlar afedersin yırtınıyorlar Forum temiz kalsın diye sen sırf başlık açmak için başlık açıyosun hemde AYNISINDAN !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps3_Ology -- 8 Şubat 2008; 1:39:50 >

• 23 yaş teenage öle diyelim

neden bu kadar battı sana anlamadım ya neyse silinirse cokta sorun değil

senin yasıda merak etmedim değil..
  • quote:

23 yaş teenage öle diyelim

neden bu kadar battı sana anlamadım ya neyse silinirse cokta sorun değil

senin yasıda merak etmedim değil..

Ben baştada soyledim benim ( EGO'! M ) yok artık kime ne battıysa sen daha iyi bilirsin ! ki gidip aynı başlığı açıyosun ! Belli zaten kasma boşuna !
    Benim yaş 29 ! 6 yaş ufaksın ! Bide akıl yaş baş muhabbeti yapma ! Burda ben başlık açmışım yada başkası hiç fark etmez ! Önemli olan biz sadece başlık açmıyor ayrıca başlıkları takip eden okuyucularız ! Ne senin nede başkasının BAŞLIK KİRLİLİĞİ yapmaya hakkı yok ! Bu kadar net ve açık ! Aklı olgun olan herkes anlamıştır artık !!!

• sen git bi musluk aç akan suya anlat derdini...

uzatma fazla istersen gerilmeye gerek yok kendi konuna yaz ne yazcaksan
  • nedense senin daha önce BAN yiyen biri oldugunu düşündüm bi an
  • herkesin ufak bir EGO su vardır, bunu dallandırıp budaklamaya gerek yok, bu ayrı bir konu zaten ama ciddi bir sekilde baslik kirliliginden dolayı postlar tek baslik altinda toplanilmali...
  • ARKADAŞLAR OYUNA NEDEN GİREMİYORUM BÜTÜN ODALARDA
    '' THİS ROOM İS FULL '' DİYOR BİR BİLGİSİ OLAN VARMI ???
    YOGUNLUKTAN DOLAYIMI BÖYLE
  • olaya konunun daha önce açılmış yönüyle bakarsak diğer konu daha önce açılmış, muhtemelen bu konu kitlenecektir.
  • amma uzamış konu ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.