Şimdi Ara

Inaccessible boot device hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Win10 pc direk bu hata ile kapanıyor çözümü ne olabilir ?

• Verdiğiniz bir cümlelik bilgi yetersiz.

Windows'u başlatmak için bilinen son iyi yapılandırma ayarlarını kullanın.
    *Başlat düğmesine tıklayın, Kapat'ın yanındaki oka tıklayın ve ardından Yeniden Başlat'a tıklayın.
    *Bilgisayarınız başlatılırken, F8 düğmesini basılı tutun. Windows logosu görüntülenirse, bilgisayarınızı kapatarak ve yeniden başlatarak tekrar denemeniz gerekir.
    *Gelişmiş Önyükleme Seçenekleri ekranında, Bilinen Son İyi Yapılandırma (gelişmiş) seçeneğini vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve Enter tuşuna basın. Windows normal bir şekilde başlar.

Eğer bu sorununuzu çözmemişse imzamdaki Farbar loglarını gönderin. Önyüklemede sorun yaratan bir zararlı olabilir.
  • Malware Removal kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın pc açılmıyordu tam net yazamadım bios falan kurcalarken düzelttim.
    Inaccessible boot device hatası

Hocam tekrar verdi hatayı, hatayı msi sitesinden chipset deiver ve amraid gibi bi program var onu kurunca yeniden başlat dedi sonra böyle oldu açılmıyor. Ana kartım msi x470 gaming pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hataya neden olacak sorun o kadar çok ki !
    Sisteminizde hangi yazılımlar var,ne olup bitiyor bilemiyorum. Ben sistem logları üzerinden sorunlara yaklaşarak işlem yürütmek istiyorum. Her kullanıcı imzamdaki farbar yazılımını tanımalı ve kullanmalıdır.

Eğer şu an itibarı ile sistemi açabiliyorsanız imzamdaki Farbar loglarını ve Minidump raporunu paylaşın. Sistemi hala açamıyorsanız; Sistemi zorla kapamaya çalışın (Power butonuna basarak.). Açılışta tekrar kapamaya çalışın. Sizi komut istemi onarma bölümüne atması gerekir. Oradan ''Bilinen Son İyi Yapılandırma ayarları ile açın''satırına tıklayın. Bu şekilde başarılı olur da açarsanız mesaj atın. Logları gönderin.

Sistemde virüs ile ilgili herhangi bir şüpheniz var mı ?
    Dün gece format attım tekrar olursa dediğiniz programı deneyeceğim teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.