Şimdi Ara

Ani pc kapanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün world war z oynarken pc birden kapandı daha sonra elimi kasanın camına dokundum aşırı sıcak, camı açtım ekran kartının(msi gaming x 1070) arkadındaki siyah metale dokundum neredeyse elim yandı. Bu ısınma sorunu sizce neden olabilir? Monitörüm 144 hz acaba fps yüksekken çok zorlanınca mı olmuştur? Birde resimdeki işlemci soğutucunun içindeki sıvı bitiyor mu takviyeye gerek kalır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güç kaynağınızı kontrol edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheArchaeologist kullanıcısına yanıt
    Nasıl edebilirim? program kullanarak yapılabiliryor mu ?
  • Program ile değil, bir elektronikçiye götürün orada tüm çıkışlarını multimetre ile ölçtürün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ani pc kapanmasıAni pc kapanmasıAni pc kapanmasıAni pc kapanmasıAni pc kapanması

örneğin pubg liteye girdiğimde 30-40dk sonra bazen 1-2 saat sonra pc aniden kapanıyor ve yaklaşık 30 dk açılmıyor. ne yapabilirim sizce problem nerededir kararlılık testine soktum sonuçları böyle testte kapanmadı.

• TheArchaeologist kullanıcısına yanıt
    1 sene geçmiş hala devam ediyor problem geçen sene nasıl olduysa düzelmişti yaklaşık bi 6-7 ay sıkıntısız gitti sonra tekrar başladı nasıl oldu anlamadım.
  • Fanlar yetersiz geliyor olabilir
    Sensör hatası olabilir
  • bilgisayarın cam olan değil de dış kasa kapağını (metal) açtım güç kaynağını pc'nin dışına aldım kabloları dışardan geliyor :D ama böyle çalışınca kapanma hiç olmadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.