Şimdi Ara

Iphone 5S Ekranda-Home Tuşunda Çıtlama Güç Tuşunda Göçme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. 30 ağustosta aldığım 5s gold telefonumda 2 ay önce home tuşunda çıtlama vardı. Dokununca çıt sesi geliyordu. Şuan home tuşuna dokununca hafif bi boşluk olduğu hissediliyor.

Ayrıca ses kısma tuşlarının olduğu tarafta ekrandan ses geliyor (arkadan önden hafif bastırınca).
    Bir sorunum da güç düğmesinde. Tuş içine kaçmış arkadaşlar. Çıkmıyor da.

Apple Store'a gitme imkânım yok. İzmirdeyim. Ne yapmamı önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BellatRixess -- 16 Şubat 2015; 22:19:58 >

• Home tuşu sorunu yüzünden yılbaşı günü akasya avm gittim ordaki arkadaş hiç ilgilenmeden dedi koruyucu bir katman var vs vs kolpayı salladı fakat zamanla geçer dedi ve geçti. Home tuşu sorunu varsa bi süre sonra geçiyor merak etmeyin hocam. Bulunduğunuz yerde premium reseller varsa bir irtibata geçmenizi tavsiye ederim.
  • Çankaya da genpa servis var.Apple ürünlerine genpa bakıyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Home tuşunun çıtlamasıyla alakalı onlarca konu açıldı keşke araştırsaydınız forumda. O çıtlama sesi normal. Parmak izi koruyucu katmanın ilk aylarda çıtlaması. Hani yeni alınan bi cihazın yavaş yavaş iyileşmesi gibi bi şey. Yeni bir arabanın gittikçe daha az yakması gibi veya. Tüm 5S ve sonraki modellerde var. Zamanla geçiyor. Güç tuşunu ise bilemeyeceğim ama servise gönderirseniz direkt değiştirirler merak etmeyin.

@Vialpando Servisin dediği şey sallama değil.

• Home tuşu üstteki arkadaşımızın dediği gibi zamanla düzelecektir. Güç tuşu için genpa'ya verirsen yardımcı olurlar %80 değişim çıkar.
  • Konuları okudum fakat önceden çıtlama vardı. Şimdi ise tuşun altında bir Boşluk var gibi oluyor.

Bugün genpaya vereyim bir an önce çaresini bulsunlar. Güç tuşu tamamen içeride kullanılmıyor.

• Çarşamba günü izmir başarı servisine teslim ettim. Cihaz değişimi kararı çıkmış. Pazartesi gidip yeni cihazı alabilirmişim.
  • Değişim cihazını alalı 1 ay olnuşken bunda da göçme var. Slim armor kullandığım için hissetmedim. Kılıfı çıkarınca kasanın seviyesine indiğini farkettim.

Bu kronik sorun mudur daha yeni 1 ay oldu. Düşürmedim de. Neyden kaynaklanır bilen var mı forumdaşlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkisacabeedee

Değişim cihazını alalı 1 ay olnuşken bunda da göçme var. Slim armor kullandığım için hissetmedim. Kılıfı çıkarınca kasanın seviyesine indiğini farkettim.

Bu kronik sorun mudur daha yeni 1 ay oldu. Düşürmedim de. Neyden kaynaklanır bilen var mı forumdaşlarım

benim güç tuşumda kılıf yüzünden içine kaçtı tuş çalısıyor ama içine göçük vaziyettte bastığımı hissetmiyorum ve çıt sesi çıkmıyor tuşdan applestoreye götürücektim ama randevü bulamadım şimdide edirneyedeyim git gide daha fazla bozuluyor tuş teknosadan almıştım teknosa genpaya mı bağlı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.