Şimdi Ara

Asus istiyorum.Yardıma ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2200e kadar bir asus almayı düşünüyorum. İşlemci u model olmasını istemiyorum çünkü oyun oynamayı da seviyorum.Performansı yetersiz diyorlar mesela 4200 u işlemci içn.
    Ne tavsiye edersiniz? (ebrar pcdepo Vs düşünmüyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oynayacagınız oyuna göre değişir işlemci
  • tek tavsiyem asus alma
    not( bi asus teknik serviszede)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zynftt

tek tavsiyem asus alma
    not( bi asus teknik serviszede)

2.asus serviszede. Alma bence de.2300 e monster var 2400 e victor var o fiyata alacağın asusları yerler.

• benim asus performans olarak mükemmeldi ama ram ve hdd yandı nasıl oldu anlamadım birer ay arayla yandılar
  • Arkadaşlar asus x550lb i5 4200u 8gb olanı düşünüyorum. Ne dersiniz? Diğer yandan da Dell 7537 kafamı karıştırıyor

• MSI al keyfine bak
  • şu anda bu yazıyı msi cx61 20d 231xtr model laptoptan yazıyorum.ben de 2 hafta önce bu forumdan arkadaşların tavsiyesi üzerine aldım ve memnunum(fiyatı şu an yaklaşık 1800 tl).istersen biraz incele.ama başta da belirttiğim gibi sadece laptoba değil sonra ki süreçte müşteri desteğini de gözardı etme.ama tabi ki türkiye de hiç bi firmanın satış sonrası desteği iyi değil.artık hangi kıstasa göre tercih yapacağını da en iyi sen bilirsin
    DELL konusuna gelirsek.eğer bunu almasaydım benim alacağım notebookta dell 7537 diydi ama tabi ben oyun için değil çizim için arıyodum ve işlemci gücüne yöneldim.

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-cx61-2od-231xtr-notebook-pmu291575 (başka yerlerde daha ucuza bulunabiliyor)

http://forum.donanimhaber.com/m_85674308/tm.htm (low adlı kullanıcının detaylı incelemesi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zynftt -- 17 Mart 2014; 19:37:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.