Şimdi Ara

Iphone 8 plus beklemede sarj azalmasi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iphone 8 plus cihazim . Ios 13 guncellemesi ciktigindan beri sarji cihaz kitliyken kullanmadigim zamanlarda bitiyor gece %100 biraksam 7-8 saat sonra sabah %60-65 arasi oluyor gece genelde ucak modunda birakiyorum pil kullaniminda hic bir uygulama gozukmuyor cihazin pil sagligi %89 cihazi sifirdan dfu modda kurdum yeni bir iphone olarak kurdum sorun devam ediyor cihazin garantiside bitti. Daha once cihazda hic islemde yapilmadi yaptirmakta istemiyorum ayni sorunu yasayan varmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 14 Ekim 2019; 22:9:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• iPhone 6S Plus telefonum var iOS 13.1.2 kurulu. Gece yüzde yüz bırakıyorum sabah kalktığımda 99 ya da 98 oluyor. Uçak moduna almıyorum telefon şebekeye ve Wi-Fi üzerinden internete bağlı her daim.

Sizin durumunuz normal durmuyor bataryanız ölmüş olabilir.
  • Ranez R kullanıcısına yanıt
    Apple destek ile konustum uzaktan telefona baglanip test yaptilar pilde bir sıkıntı yok dediler zaten pil sağlığı 89 daha sonra 30 dk suren bi islem oldu cihazi butun loglarini aldiklarini solediler yazilimsal sorun varsa cikar dediler.
    Bakalim garantide yok, yillardir apple cihazlari kullanmam memnuniyet olarak geri donucekmi, apple Hesabimda 10 tane apple cihazi kayitli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 14 Ekim 2019; 22:15:56 >
  • sonuç ne oldu hocam gelmi mi cevap?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Daha sonuclanmadi tekrar aradilar inceleme icin 3 gun daha rica ettiler ben bisey cikicagini sanmiyorum cunku garantim yok ucretli tamirde yapmiyolar cunku sıkıntı pilde değil, ben bi telefoncuya sordum sarj entegresindendir dedi
    Appledan gelen cevaba gore tamir yaptiricam gerci bolede 8 saat kullanimi cikariyo telefon ama gece full sarjda birakmam gerekiyo

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 22:51:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım hocam umarım olumlu olarak sonuçlanır.

artık akşam 100'de bırakıp sabah 100 de alma olayı bitti. ben de dün iphone 7 bataryası değiştirdim. 100 de bıraktım sabah 94'de aldım. ios geliştikçe pile de etkisi oluyor.ama yeni ama eski farketmeksizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erisemre

Daha sonuclanmadi tekrar aradilar inceleme icin 3 gun daha rica ettiler ben bisey cikicagini sanmiyorum cunku garantim yok ucretli tamirde yapmiyolar cunku sıkıntı pilde değil, ben bi telefoncuya sordum sarj entegresindendir dedi
    Appledan gelen cevaba gore tamir yaptiricam gerci bolede 8 saat kullanimi cikariyo telefon ama gece full sarjda birakmam gerekiyo
    Evet öyle valla. Telefonlar artık arka planda çok fazla senkronizasyon yapıyor ondan olduğunu tahmin ediyorum. Uygulamaların veri indirmeleri de malum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.