Şimdi Ara

Ftth kabin aktif olma suresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ftth kabini takan kisi suan aktif zaten sinyal gidiyo demisti ama altyapi sorgulamasinda daha gozukmuyo kabin bu

Ftth kabin aktif olma suresi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam aktif oldu mu?

Birde ev müstakil sanırım 3 katlı doğru mu görüyorum?
  • Ertesi sabah aktif oldu. 3 daireye çektirdim kablo doğru
  • müstakil evde fiber ilk defa gördüm

isteseniz daha çok daireye çektirebilirdiniz anladığım toplam kaç daire var?
  • 3 daire 2 dükkan var dükkanlara çektirmedim uzakta kalıyor ve fiber kablonun gideceği düzgün yol yok fiber kablo bıraktılar sonra çektiririz diye. şuan 2 daire kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 16 Temmuz 2020; 17:29:18 >
  • Hayırlı olsun. Ben kablo ekibini bekliyorum. Kablo ekibi ne zaman gelmişti? Kablo ekibinin gelmesi sonrasında mı söz konusu kutuyu montaj yaptılar yoksa aynı anda mı?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    heryerde farklı işliyor bana ilk bina içi kablolamayı yaptılar 1 ay sonra caddeden kutudan fiber çektiler aynı gün kutu takıldı sonlandırma yapıldı
  • Anladım. Şu an sorgulama yaptığınızda binanızda fiber var gösteriyor değil mi?
  • Bu şimdi Türk Telekom tarafından en son uygulanan gpon sistemi mi oluyor arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    evetFtth kabin aktif olma suresi extranet sorgulama sayfası
  • benim oturdugum binada 3 daire 2 dükkan istesek demekki altyapı çekicekler siz başvuruda ne zaman bulundunuzda şimdi gelip kabloları falan taktılar
  • jademugla kullanıcısına yanıt
    evet
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    mart ayının 25 de btk ya yazdım 3 günde cevap gelmiş bölgenizde adsl var kontrol yapılıcak diye bende bunu görmemişim sonra beni telekomdan biri aradı binanıza fiber çekicez diye gelmiş kapı önüne konuştuk işte projeyi hazırlatıyorum şimdi dedi gitti aynı gün bina içi kablolamaya geldiler oda bittikten sonra 1,5 ay kadar binaya fiber dağıtım kutusundan kablo çekilmesini bekledim tamamen taşeron firmanın yüzünden uzadı yoksa 1 haftalık iş kazı gerekmiyorsa
  • Anladım çok teşekkür ederim. Ben de bir süredir kablolama ekibini bekliyorum. Henüz gelmediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangi paketi kullanıyorsunuz?
  • Ftth kabin aktif olma suresi
  • Modem ve ONT olarak ne verdiler hocam?
  • erisemre E kullanıcısına yanıt

hocam ayrıntılı olarak anlatır mısınız durumu tam olarak nasıl işledi süreç dolaba olan uzaklığınız falan neder acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.