Şimdi Ara

Aynı Party'de 2 Baskan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir party'de 2 baskan nasıl olur ya..siz sımdı o adamın kendı işareti diceksınız ama degıl cunku adam partye gelmeden once ısaret yoqtu partye geldı ısaret oldu clan aldı dıceksınız o da degıl cunku aynı clandan 2 adam daha wardı partyde onlara gelmedı. herhalde bu oyunda bı hata olustu sanıorum ve cvp'lerınızı beklıorum.

http://img452.imageshack.us/img452/7646/20062271633574nt.jpg

• BENİM GİRDİĞİM Bİ PARTYDEDE BÖLEYDİ BENDE ESLANTTAYDIM
    ESLANTTA Bİ B.KLUK WAR GALİBA
  • süper ya adamlara bi başkan bile yetmio azıtmış bunlar bu kadar fazla oynamaın la.. oyunun kafası karışıo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiel -- 27 Şubat 2006; 21:14:25 >

• bişi olmas...
  • herkes güzel item çıkınca disband yapmasın die adamlar İKİ TANE BAŞKAN KOYUYO ARTIK!

eee yakında partynin GENEL MÜDÜR Ü HALK LA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ FALAN DA OLUR artık..

• abartıp 16 kişilik party yapabilirdiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: emredici

abartıp 16 kişilik party yapabilirdiniz

• ewt biliom msela party e girince sanada party baskanı gibi seeking listesi gelirse
    ki bana genellikle gelio baskan olmama ragmen
    snde de baskanın işartinden cıkıo adamlar gelio party plz flan msj atıo bn baskan degilim desen de inanmıo
  • Visual bug
  • Olmaz ole şey o adamın kendi simgesidir aga dikkat etmemişsindir. Yada okunda bizi ikiyolar.
  • tek açıklaması var lag
    lag den dolayı adam önce başkanın partysine girmiş sonra bagenmemiş cıkmış
    sonra kendisi party kurmuş ama lag den dolayı nickini sarılıgı geçmemiş
  • evet bende atnı seye sahıt oldum bırkeresınde
  • quote:

Orjinalden alıntı: aasy

bir party'de 2 baskan nasıl olur ya..siz sımdı o adamın kendı işareti diceksınız ama degıl cunku adam partye gelmeden once ısaret yoqtu partye geldı ısaret oldu clan aldı dıceksınız o da degıl cunku aynı clandan 2 adam daha wardı partyde onlara gelmedı. herhalde bu oyunda bı hata olustu sanıorum ve cvp'lerınızı beklıorum.

ya aga çok mu önemli bi topic açtığını sanıyon? nolmuş yani partide 2 başkan oldu diye kurban mı keselim?

• BUG
  • GM DİR

quote:

Orjinalden alıntı: aasy

bir party'de 2 baskan nasıl olur ya..siz sımdı o adamın kendı işareti diceksınız ama degıl cunku adam partye gelmeden once ısaret yoqtu partye geldı ısaret oldu clan aldı dıceksınız o da degıl cunku aynı clandan 2 adam daha wardı partyde onlara gelmedı. herhalde bu oyunda bı hata olustu sanıorum ve cvp'lerınızı beklıorum.

• PARDON BABA LAGDAN OLMUŞ ÖLE BENDE GM DİYOM HEMEN A.Q
  • clan sembolü olunca böle oluyo

Aynı Party'de 2 Baskan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.