Şimdi Ara

Bmw 3.16 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli üstatlar size danışmak istediğim bir konu var. 2012 model ve üstü 3 serisi arac almak istiyorum üst limitim 150-160 bandı.gönlüm 3.20 fakat bütçem yetmiyor. 2012 Bir 3.16 sportline buldum.arac özetle;

1- 120 bin km de
    2- hasar kaydı yok
    3- ufak tefek çizikler hariç görselde bir problemi yok
    4- iç kozmetiği temiz
    5- canımı sıkan kısmı ; xenon-sunroof yok

Bu aracı 130 k ya bırakıyorlar

35 yasındayım aracı hafta içi eşim haftasonları ben kullanacağım. 136 bg üzer mi ?

2012 serilerde kronik sorunlar var mı ?

Tekno paket olmaması büyük sorun mu ne gibi eksikleri var?

120 bin km bmw için sorunmu

Aracı expere götürücem özellikle dikkat etmem gereken hususlar var mı ?

Şimdiden teşekkürler 🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gelir şimdi 136bg beğenmeyip, her gün ferrariye binenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle 136 bg turbo beslemeli motor olduğu için gidişi iyidir tabi bir 3.20 ied kadar atak değil ama gayet yeterli o konuda sıkıntınız olmasın.
    Sunroof ve xenon kesinlikle 2. El satıslarsa fiyatı doğrudan etkileyen etmenler olmasa ne olur ilerde satımı yavaş olur biraz imkan varsa tecnology paket almaya calısın. Ayrıca sportline pakette xenon olmamasına şaşırdım. Baktığınız paket kesin sportline değil mi baldır destekli recore koltuğu var yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sportine olupta xenonsuz olanı ilk defa duydum emin misiniz koltuklar siyah deri ya da siyah kumaş baldır destekli mi? Önden darbe alıp iki farıda halojen mi taktılar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

Hocam öncelikle 136 bg turbo beslemeli motor olduğu için gidişi iyidir tabi bir 3.20 ied kadar atak değil ama gayet yeterli o konuda sıkıntınız olmasın.
    Sunroof ve xenon kesinlikle 2. El satıslarsa fiyatı doğrudan etkileyen etmenler olmasa ne olur ilerde satımı yavaş olur biraz imkan varsa tecnology paket almaya calısın. Ayrıca sportline pakette xenon olmamasına şaşırdım. Baktığınız paket kesin sportline değil mi baldır destekli recore koltuğu var yani?
    dayımın 316 sportline onda da xenon yok , kulağa saçma geliyor ama öyle
  • DeliCingene kullanıcısına yanıt
    Koltuklar siyah deri ve bel destekli konsol ve dıreksiyonda kırmızı şerit var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.