Şimdi Ara

Mühendislik 1. Sınıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.sinifta ortalamami 3.00ustunde tutup okul icerisinde baska bir muhendislige gecmeyi planliyorum. 1. Sinifta muhendislik dersleri nasildir normal bir calismayla 3.00ortalama yapilabilir mi ?

• Benim 2.40 tı 1. Sınıf sonunda fakat 2 çok zormuş alttan kaldı baya ders bu arada bilgisayar mühendisliği
  • ilk sene pek zor olmaz fakat çok yoğun olur, konulara girişler yapılır, zamanını alır. zaten ilk sene 3 ortalama yapamaz isen okulu düzgün bi ganoyla bitiremezsin, her sene istesen de istemesen de düşecek o ortalama.
  • speedyrazors kullanıcısına yanıt
    @speedyrazors ;

Ben de makina muhendisliginden bilgisayara gecmek istiyorum , hayallerim hep bilgisayar uzerineydi. Bir de ne kadar calisarak 2.40ortalama yaptin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BlitzCrank-

@speedyrazors ;

Ben de makina muhendisliginden bilgisayara gecmek istiyorum , hayallerim hep bilgisayar uzerineydi. Bir de ne kadar calisarak 2.40ortalama yaptin ?

Çok çalışmadım fakat matematik fizik filan vardı bölüm Dersleri azdı hocalarda bırakma meraklısı olmayınca 2.40 yaptım ama bu sene çok kötü geçti vizeler
  • Çok heveslenme, kursağında kalmasın
  • duzenli calisirsan yaparsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Good Feeling

Çok heveslenme, kursağında kalmasın

Yani gonlum cok fazla istiyo da olmazsa da cok uzulmem heralde. Yan dal yapmayi falan denerim.
  • Birinci siniftayim suanda ilk donem 3ten biraz fazla geldi ortalamam. İlk dönem liseden bildiklerimle pek çalışmadan hallettim. 2. Dönem öyle olmuyor ama En azindan calculus için
  • Geçersin geçersin .Biz üniversiteye başlarken çap yaparız diyorduk 4 sene canımız çıktı son dakika golleriyle mezun oluyoruz.

Tabi bu dediğim kriterler iyi üniversiteler için gidipte sütçü imamda 3'ü geçersen ona birşey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 28 Mayıs 2015; 19:22:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadzzo

Birinci siniftayim suanda ilk donem 3ten biraz fazla geldi ortalamam. İlk dönem liseden bildiklerimle pek çalışmadan hallettim. 2. Dönem öyle olmuyor ama En azindan calculus için
    arkadaşlar o iş nasıl oluyor üni hazırlanıyorum diyelim marmara makine falan kazandım ortalamamı 3.00 üstünde tutarsam ilk dönem endüstrisine geçebiliyormuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadzzo

Birinci siniftayim suanda ilk donem 3ten biraz fazla geldi ortalamam. İlk dönem liseden bildiklerimle pek çalışmadan hallettim. 2. Dönem öyle olmuyor ama En azindan calculus için
    2014 Güz 2.66
    2013 Bahar 2.67
    2013 Güz 2.97

Buyur bunlar benimkiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

Benim 2.40 tı 1. Sınıf sonunda fakat 2 çok zormuş alttan kaldı baya ders bu arada bilgisayar mühendisliği

Hangi okul
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ranz

arkadaşlar o iş nasıl oluyor üni hazırlanıyorum diyelim marmara makine falan kazandım ortalamamı 3.00 üstünde tutarsam ilk dönem endüstrisine geçebiliyormuyum

Sanmıyorum. Baya yüksek tutman lazım sanırım. 3,50'nin de üstü
  • quote:

quote:

Yani gonlum cok fazla istiyo da olmazsa da cok uzulmem heralde. Yan dal yapmayi falan denerim.

Yan dal çok mu farklı not ort
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poka Yoke

2014 Güz 2.66
    2013 Bahar 2.67
    2013 Güz 2.97

Buyur bunlar benimkiler

Okul ve bölüm ne
  • quote:

quote:

Okuldan okula degisir , sitesinde basvurular icin gerekceler ve kontenjanlar yaziyodur.
  • quote:

quote:

quote:

Okuldan okula degisir , sitesinde basvurular icin gerekceler ve kontenjanlar yaziyodur.

Alıntıları Göster
    1.sinifta muhendislik dersleri mi var ki matematik fizik kimya falan iste Gerci bence o ortalama gene zor da hadi neyse

• quote:

quote:

Her yeni üniversitelinin hayalleri. İlk sene yatay geçiş, dikey geçiş, çap yapacağım diye başlar daha sonra diploma almaya uğraşarak geçer yıllar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

1.sinifta muhendislik dersleri mi var ki matematik fizik kimya falan iste Gerci bence o ortalama gene zor da hadi neyse

Yani genel muhendislik derslerinden bahsediyodum ben de zaten ayni seyler Bakalim umarim yaparim 3.00'da denerim gecisi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.