Çavuş
30 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar.

Okulda kullanmak üzere renkli lazer yazıcı ihtiyacımız var.
Fiyat performans olarak hangi marka/model renkli lazer yazıcı önerirsiniz?
Dolum veya toner maliyetinin de düşük olması önemli.

Şimdiden teşekkürler.
Başına gelen illaki vardır. yüzey temizleyici denilen spreyle aracın plastik aksamını sildim.
kapı döşemelerinde spreyi sıktığım yerler beyazlamaya başladı. şimdi sanki güneşten solmuş gibi duruyor. sildiğim yerlerdeki bez izleri hâla ıslakmış gibi duruyor. bu işi nasıl düzelte bilirim.. ???

Yardımlarınızı bekliyorum..
arkadaşlar işyerinde bilgisayar değişikliği yapacağım için mevcut bilgisayarımdaki verileri harici diske kopyaladım.

yeni bilgisayara harici diski takıp klasörü masaüstüne kopyala dedim bi müddet sonra pc kendine reset attı.

geri açıldığında ise harici diskteki klasör kaybolmuştu.

virüs sandım değil , filescavenger ile tarattım harici ye ilk attığım dosyalara kadar buldu lakin asıl silinen klasör bulunmadı

disk yönetiminden baktığımda kullanılan alan 250 küdür GB diyor ancak hdd içindeki klasörlere baktığımda kullanılan 170 küsür GB çıkıyor

aradaki boyut farkıda tam olarak benim kaybolan klasör kadar.

yani bu klasör nerede? başına daha önce böyle birşey gelen oldumu? olduysa sorunu nasıl çözdü.

LÜTFEN YARDIMMMMM
Forumdaşlar sonunda eli ayağı düzgün bir scirocco Mk2 buldum ve nasipse 18.02.2014 tarihi itibariyle benim olacak :)

Aracın resimlerini sizlerle paylaşacağım

ona göre siz değerli forum üyelerininde tavsiyeleri doğrultusunda restorasyon yada modifikasyon işlerine başlayacağız..

Resimlerden Sonra tavsiyelerinizi bekliyorum :)
arkadaşlar bi garaj buldum kendime daha önce 160 xs i kazalı alıp toplamışlığım var ancak busefer farklı bişey olmasını istiyorum.

aklımda 1.8gti Sciroco var bikaçtane 84 85 model arası buldum ancak bu araca benzer farklı araç tavsiyeleriniz varmı

golf mk1 de aklımdan geçmedi değil ama ilerisi için motor değişimi yapmayı düşünüyorum ve golf daha güçlü bi motoru kaldıracak yapıya sahip değil gibime geldi

dediğim gibi restorasyonu uzun bi süre zarfında gerçekleştireceğim araç içinde acelem yok bakalım sizin önerileriniz doğrultusunda bi araç seçip başlanılacak

bu araba büyük ihtimal alınıp yapıldıktan sonra benle bi aksilik olmazsa mezara kadar gider :) haydi bakalım tavsiyelerinizi bekliyorum

Herkese iyi forumlar...
Selamün Aleyküm

Arkadaşlar 96 model B kasa 2.0GLS Vectra ya biniyorum ( daha doğrusu o bana biniyor )
yakıtı şehir içi çok yüksek 50tl gaz ile 120km yol gidiyor
şehir içinde işe gidip gelmek için 7000-8000tl arası 2 bi araç almak istiyorum
Siz değerli DonanımHaber üyelerinin tavsiyelerini bekliyorum..

İyi Forumlar..
Es Selamun Aleyküm

Arkadaşlar aklımda bi golf mk1 almak var. daha önce bu araçdan kullananlar varsa sürüşü sıkıntıları güzellikleri kısaca deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim

ve aracı orjinalliğine sağdık kalarak modlamak istiyorum sizce uygun bir araçmı, farklı önerileriniz varmı

benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
arkadaşlar elimde sapophire hd6850 ekran kartı var. üzerinde vga çıkışı olmadığı için çevirici aldım fakat görüntü aşırı derecede koyulaştı ve simgelerde sağa doğru bir iz görünüyor. bu pc ilk açılırkende aynı. sorunun çeviricide olduğunu düşünüp 10 adet farklı çevirici denedim ama nafile.

sizce ne yaparsam sorun ortadan kalkar ?
Hakkında
Forum İmzası:
1996 OPEL Vectra B 2.0 GLS 1986 VW Scirocco Mk2 1.8 16V GTX
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 160
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 20.365 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.