Şimdi Ara

7000-8000 tl arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar 96 model B kasa 2.0GLS Vectra ya biniyorum ( daha doğrusu o bana biniyor )
    yakıtı şehir içi çok yüksek 50tl gaz ile 120km yol gidiyor
    şehir içinde işe gidip gelmek için 7000-8000tl arası 2 bi araç almak istiyorum
    Siz değerli DonanımHaber üyelerinin tavsiyelerini bekliyorum..

İyi Forumlar..

• Mantıklı ancak biraz ufak olsun diye bende Clio lara bakıyordum 96-98 model arasına
    daha çok o tarz 4 kapı hatchback tavsiyelerinizi bekliyorum

SAYGILAR..
  • benim araba 50 tl lik benzinle 60-70 km gidiyor
  • kardeş sen ne yaptın be kaç cc o araba ?
  • biraz daha yukarı çıkabilirsiniz size beni kullandığım aracı tavsiye edebilirim... 50 tl ile şehir içi 220 km çok rahat gider...

kayserideyim...

http://www.araba.com/271351408/Skoda-Felicia-16-GLXi
  • 10bine cikarsan accentlere bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acayip yakıyormuş harbidende :) Aracınızdan memnunsanız aynı aracın 1.6 sından alabilirsiniz aslında. Şimdi size broadway da tavsiye edilmez , o vectra rahatlığından sonra :)
  • 50 tl ile 200 km yapan proton 416 glxi sabah ilan vardı 7900 e sülüm gibi araab 1 saate satılmış foruma konuda açmıştım oysaki kupon arabadır kendisi.
  • Temiz hatta tertemiz bir broadway alın.
    50 TL'lik gaz ile 250 km yol gidin. (net).
  • hepinize çok teşekkür ederim cici bi reno 5 im var artık :) şimdi bi garaj ayarladım restorasyon işine girelim diyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoed

hepinize çok teşekkür ederim cici bi reno 5 im var artık :) şimdi bi garaj ayarladım restorasyon işine girelim diyorum :)

Fotoğraf bekleriz. Kaça aldınız kaç model kaç binde.
  • Sırasız LPG mi var hocam içiyo resmen gereğinden fazla yakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Sırasız LPG mi var hocam içiyo resmen gereğinden fazla yakıyor.

hocam sıralı lpg var gaza basmadım desem yeridir deneme yaparken ama 50tl gaz ile 120km diyor 121km demiyor :) 1lt gaz ile 8km yol gidiyor zaten lpg takılırkende söylemişlerdi.
  • Bendede uno var 50 tl 145 km gidiyor bu havalarda trafikte daha az yakan arac zor bence ne alsan gene yakar yakmiyor demelerine inanma

• quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

hepinize çok teşekkür ederim cici bi reno 5 im var artık :) şimdi bi garaj ayarladım restorasyon işine girelim diyorum :)

Fotoğraf bekleriz. Kaça aldınız kaç model kaç binde.

hocam hafta sonu resimleri eklerim 4000tl ye aldım kaporta olarak pek iyi değil ama yürürü motoru idare ediyor :) km olarakta asıl km si kaçtır bilmem ekranda 148.xxx yazıyordu
  • golf mk2
  • quote:

quote:

hocam sıralı lpg var gaza basmadım desem yeridir deneme yaparken ama 50tl gaz ile 120km diyor 121km demiyor :) 1lt gaz ile 8km yol gidiyor zaten lpg takılırkende söylemişlerdi.

Hocam biz A kasa 2.0i Vectra ile 50tl lik gaz birde 20tl benzin ile en az 150km gidiyorduk. Şehiriçi Pendik Kartal arası.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam biz A kasa 2.0i Vectra ile 50tl lik gaz birde 20tl benzin ile en az 150km gidiyorduk. Şehiriçi Pendik Kartal arası.

Hocam Vectra konfor yol tutuşu olarak gerçekten çok iyi ancak motorun üstündeki ecotec yazısı süs olsun diye var :) yolda günümüz 2000cc araçlarıyla çok rahat baş edebiliyor ama onların 2 katıda yakıt harcıyor.

Napak gülü seven dikenine katlanır :) Haa uzun yoldada bi okadar düşük yakıt tüketiyor :)
  • mahoed kullanıcısına yanıt
    bekliyorum kendi paramla bi araba alma peşindeyim malum bütçe 4 5 lere kadar iniyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.