Şimdi Ara

SAPPHIRE HD 6850 vga ya dönüştürünce görüntü berbatlaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde sapophire hd6850 ekran kartı var. üzerinde vga çıkışı olmadığı için çevirici aldım fakat görüntü aşırı derecede koyulaştı ve simgelerde sağa doğru bir iz görünüyor. bu pc ilk açılırkende aynı. sorunun çeviricide olduğunu düşünüp 10 adet farklı çevirici denedim ama nafile.

sizce ne yaparsam sorun ortadan kalkar ?

• Çeviriciyle kablonun vidalarını ve monitör bağlantılarını iyice kontrol et ve sık, kablo tam temas etmediği zaman oluşur bu tür sorunlar.
  • DENEDİM DEDİKLERİNİ. ANCAK BENİM DENEDİĞİM ÇEVİRİCİLER 24 PİN Dİ. ACABA 18 PİN DE SORUN DÜZELİRMİ ?
  • Dostum aynı sorunu bende yaşamıştım çeviricilerde sorun olabiliyo. Dvı kablo ile bagla monitöre. Bne öyle çözdüm dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vacao

Dostum aynı sorunu bende yaşamıştım çeviricilerde sorun olabiliyo. Dvı kablo ile bagla monitöre. Bne öyle çözdüm dostum

aoc dünyanın en ince led monitörü olarak ürettiği monitör e dvı bağlantısı koysaydı iyi olacaktı ancak malesef sadece vga var. ilgin için teşekkürler kardeşim
  • adaptörü değiştirin , hepsi aynı değil çünkü
  • sorun direk tek taraf dvi diğer taraf vga uçlu kablo ile çözülmüştür. demekki dönüştürücü ile direk kablo arasında büyük fark var. =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.