Şimdi Ara

uzun sürecek bi restorasyon için araç arıyorum yardım lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi garaj buldum kendime daha önce 160 xs i kazalı alıp toplamışlığım var ancak busefer farklı bişey olmasını istiyorum.

aklımda 1.8gti Sciroco var bikaçtane 84 85 model arası buldum ancak bu araca benzer farklı araç tavsiyeleriniz varmı

golf mk1 de aklımdan geçmedi değil ama ilerisi için motor değişimi yapmayı düşünüyorum ve golf daha güçlü bi motoru kaldıracak yapıya sahip değil gibime geldi

dediğim gibi restorasyonu uzun bi süre zarfında gerçekleştireceğim araç içinde acelem yok bakalım sizin önerileriniz doğrultusunda bi araç seçip başlanılacak

bu araba büyük ihtimal alınıp yapıldıktan sonra benle bi aksilik olmazsa mezara kadar gider :) haydi bakalım tavsiyelerinizi bekliyorum

Herkese iyi forumlar...

• Hocam toplayacaksanız ucuza mercedes bulmaya çalışın derim

• yukarıda arkadaşın da dediği gibi omega olabilir. her gün ben yollarda görmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

yukarıda arkadaşın da dediği gibi omega olabilir. her gün ben yollarda görmüyorum.

araçları satan kişiye kadar not aldım hocam bakalım garaja bi araba girecek de hangisi acaba biraz daha tavsiye alalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-kelepir-sprint-tr.de-bulunmaz-hint-kumasi-misali-klasik-136599262/detay

Eğer alttaki gibi birşey yaparsanız dünyada eşi benzeri olmayan birşey olur

hocam ben senden önce davrandım bu arabada aklımda var :) alfa gerçekten başka bir olay :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoed

quote:

yukarıda arkadaşın da dediği gibi omega olabilir. her gün ben yollarda görmüyorum.

araçları satan kişiye kadar not aldım hocam bakalım garaja bi araba girecek de hangisi acaba biraz daha tavsiye alalım :)

aynen. ben diyorum diye almak zorunda değilsin. para senin vakit senin. ben sadece önerdim. belki daha güzel bir araç önerisi gelebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahoed

quote:

aynen. ben diyorum diye almak zorunda değilsin. para senin vakit senin. ben sadece önerdim. belki daha güzel bir araç önerisi gelebilir.

hocam önerileriniz benim için değerli vakit buldukca rastladığınız tercihleri paylaşmanız beni mutlu edecek :) emeğinize sağlık

• Eğer bulabilirsen Volkswagen Corrado. Scirocco ilgini çektiyse bu daha fazla çekebilir belki. Malum sitede iki tane ilan var ama ikisi de istediğim gibi durmuyor. Google'a yaz sen en iyisi, nasıl bir araba olduğunu gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence siz zaten en uygununu seçmissiniz...

Alternatif pek yok gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Bence siz zaten en uygununu seçmissiniz...

Alternatif pek yok gibi...

Malesef sana katılıyorum hocam sitede girmediğim delik kalmadı bu scirocco galiba garaja girecek. birde şu alfa ile scirocco arasında kaldım bi oylamamı yapsak ?
  • ben olsam orjinaline yakın kromlarla beetle restore ederdim.
  • yada golf restore ederdim gti
  • quote:

Orijinalden alıntı: brise

yada golf restore ederdim gti

hocam bi ilanda 2jz motor görmüştüm ilerisi için bu olmasada buna yakın bi motor yapmayı planlıyorum. sence golf bu gücü kaldıracak yapıya sahipmi ? yada bettle ?
  • Böyle bir imkan var sa Alfa da olabilir

Yoksa, bence fazla düşünmeye gerek yok...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.