Şimdi Ara

Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir çok kere Diablo serilerini bitirmiş biri olarak Diablo III'e başlamak üzereyim ve bir kaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim .
    1.Reaper of Soul çıkmadan önce almıştım . RoS'u almadan öncesinde ilk oyunu bitirmek bi sorun yaratır mı?
    2.Monk veya Witch Doctor üstüne yoğunlaşmak istiyorum . Statlarda Sadece Int ve Vit mi gitmeliyim?
    3. Streamlerde wing olayının sadece özel olduğunu duydum . Şuan almak için yapılabilicek bişi var mı ?
    Şimdilik bu kadar yardımcı arkadaşlara şimdiden teşekkürler .

• 1. Fark etmez.
    2. Monk dex, WD int; vit herkese lazim.
    3. Bildiğim kadarıyla, kanatları sadece pre-order ile edinebiliyorsun. Ama ek paket çıktıktan sonra da kutulu versiyon alıp da kanada kavuşanlar olmustu galiba.

EDIT: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shruikan -- 6 Haziran 2014; 11:15:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

1. Fark etmez.
    2. Monk dex, WD int; vit herkese lazim.
    3. Bildiğim kadarıyla, kanatları sadece pre-order ile edinebiliyorsun. Ama ek paket çıktıktan sonra da kutulu versiyon alıp da kanada kavuşanlar olmustu galiba.

EDIT: imla

Ben kutulu aldım ama kanat gelmedi
  • 1 evet farketmez
    2 statların ağırlıklı kısmı zaen int veriyor oyun kendisi, bir kısmını senin dağıtmana izin veriyor, dağıtırken itemlerine ve buildine göre dağıttıktan sonra sıfırlayıp baştan dağıtabiliyosun ihtiyacına göre, yani oynarken şekillenebiliyo ve sıfırlanabiliyor..
    3 wings işini bilmiyorum benim var ama çok çirkin bence bir kere takıp çıkarttım kasada duruyor :)
  • Çok teşekkürler peki online olarak oynama şansım var mı ROS olmadan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu playstation versiyonu dışında offline oynama şansın yok zaten.
    ROS almadan oyar ama sıkılırsın, biraz oyna beğenirsen al diyeceğim ama rosla oyun çok değişti, kesin almak zorunda kalacaksın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simonsorcerer

Oyunu playstation versiyonu dışında offline oynama şansın yok zaten.
    ROS almadan oyar ama sıkılırsın, biraz oyna beğenirsen al diyeceğim ama rosla oyun çok değişti, kesin almak zorunda kalacaksın :)

Sence önce ilk arc'ları bitirmemeli miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.