Onbaşı
05 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1 ocak 2016 da yeni ehliyet sınavları olacak benim e sınıfı ehliyetim var bu gün dedim gideyim otomatik motorsiklet ehliyeti için bilgi alayım (hayatımda hiç vitesli motor sürmedim) sürücü kursu yetkililerine ben otomatik motor sürücem vitesli motor sevmiyorum. Adamlar bana yeni yılda otomatik motorsiklet ehliyeti mi? dediler anladım ki bunların birşey bildiği yok. Bana diyorlarki yeni yılda otomatik motorsiklet ehliyeti Alsan bile yine vitesli motor ile gireceksin sınavlara. Bende kardeşim ben vitesli motorsiklet sürmek istemiyorum benim otomatik motorum var ve hep o motoru kullanıcam. Zirt dediler pırt dediler adamların birşey bildiği yok bu sefer başka sürücü kursunu aradım onlar birşey bilmiyor. Şimdi benim motorum 250 cc scooter ben yeni dönemde nasıl ,hangi ehliyeti alıcam bilmiyorum kafam allak bullak. Abilerim , ablalarım,kardeşlerim bir bilen varsa bir yol göstersin son 4 gün içinde yazilmam lâzım. Veya beklemem lazım.
Merhabalar başlangıç motoru olarak yaklaşık 1 ay önce motoran fever 150 aldım.
fiyatı:2880 tl
sizinde yorumlarınızı bekliyorum.

Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Arkadaşlar gökhan abur ntv hava durumu spikeri ben bu adamın bir kaç yıl önce hava durumu sunarken donsuz kalmayın donsuz gecelermi ne falan bir şeyler söylemişti
bu gün muhasebeden arkadaşla iddaya girdik 100 tl ama ben interneti aradım taradım bulamadım ve bu gökhan abur abinin böyle don ile şaka yaptığını hatırlıyorum ama bulamıyorum hele bi zahmet el atında şu videoyu bulalım eğer kim bulursa helalinden 40 tl verceğim söz.

NOT. 40 tl konusunda ciddiyim bulabilen ilk arkadaş 40 tl kazanacak erkek sözü.
Evet arkadaşlar şu linkte belirttiğim gibi geçen hafta ameliyat oldumhttp://forum.donanimhaber.com/m_83075899/f_//tm.htm#83079240
Malum evde yatıyorum 1.5 hafta oldu.Bu gün benim oğlanlar (iki oğlum var) benden izin istediler sokağa çıkmak için.
Bende izin verdim oynayın diye. Yaklaşık 1 saat sonra çocuklar eve geldi ! ama ağlamaklı
sordum ne oldu oğlum büyük olan oğlum ``baba bir abi bizi tehdit ediyor``
nedenini sordum ? parkta kendi yaşıtlarıyla tartışmışlar o aradan aşağı mahalleden 16 yaşındaki genç benim çocuklarıma ağıza alınmayacak tehditler (bu arada park tam kapımızın önündde)
16 yaşındaki gencin söyledikleri aynen şöyle çocuklarıma !!!!
! oğlum sizi tek kısıcam
! sizin dötünüzü kesicem
! bundan sonra evden çıkarken izin alcanız benden

Ben bu lafları duyunca hali ile delirdim bu dikişli halim ile sokağa fırladım
baktım çocuk orda (kendi kendime sakin ol o daha çocuk sadece uyar böyle kendimi durdurmaya çalışıyorum.) sakinliğimi korudum çocuğun yanına yaklaştım
beni görünce bir renk attı bu arada 1.90 boy 105 kiloyum göbek çok hafif var çocuk benim yarıma geliyor ve cılız bişey
gülerek yanına gittim
ben``senin derdin ney çocuklara neden böyle kelimeler söyledin ?
çocuk ise `` abi senin çocukların bu çocukla kavga ediyorlardı bende kızdım
ben `` senin yaşın kaç ?
çocuk ``16 yaşındayım senin çocukların kaç yaşında
ben `` benim yaşım 35 tehdit ettiğin çocuklar biri 11 biri 12 yaşında sana hiç yakışıyormu
çocuk`` ozaman abi akıllı olsunlar bende tehdit etmim yine olsa yine tehdir ederim gerekirse döverim
ben`` olum ne dion sen kimi dövüyon kimi tehdit ediyon
çocuk``ozaman söyle akıllı olsunlar
ben `` yiyiyosa tehdit et bakalım ...tün yiyosa vur bakalım (artık her tarafım sinirden titremeye başladı)
çocuk``ben yapacam sende gör ozaman

artık dayanamadım
ben`` olum seni şimdi burda elime bir alırım kimse alamaz benim yaşım 35 saygısızlık yapma
çocuk`` benim babamın yaşı 45 vur bak ne oluyo
artık yumruklarımı sıktım hala içimden dur dur dur yapma vurma
ben``lanet gelsin senin gibi insana

Döndüm arkamı eve doğru yol alırken tekrar çocuğa döndüm senin evin nerde len
çocuk``aşağıda noldu ?

Bende bu dikişli halim ile çocuğun evini aradım buldum dua ediyorum evden babası çıksın bana ters bir kelime yapsın bütün sinirimi ondan alayım.
Neyse kapıyı çaldım `` bir abla açtı öle yaşlıda değil .
bu fırlama bunun oğluymuş
ben `` abla kocan evdemi
abla`` yok işte hayırdır
bende anlattım böyle böyle diye .Bi baktım çocuk arkamda bitti
çocuk bana annesinden gazmı aldı ne onun çöplüğü ya güya
çocuk``hadi vur hadi vur vursana
ben``olum b....s....git adamı delirtme
ablaya bi baktım elinde kundura ayakkabı çocuğa fırlattı TERBİYESİZ diye bağırdı(tırstım valla) akşam baban gelecek bu kaç oldu millet kapımıza geliyor diye
mırıldanmaya başladdı.

kadın benden özür diledi
ben`` bakın bunu tehdit olarak algılamayın eğer benim çocuklarıma karışırsa veya vurursa çok farklı olur hadi iyi akşamlar diyip çıktım

Keşke en başından evini bulsaydım bu çocuğu dövseydim ne olurdu acaba sizlerede sorarım?

Siz olsanız ne yapardınız ?
arkadaşlar kız kardeşimin oğluma emanet ettiği sanyo dual camera VPC-CG10EX model kameranın lensi içinden buhu yapmış.
oğlum bunu Nemli ortama koymuş kamera sorunsuz çalışıyor fakat görüntü berbat .
Bu lens içinden nasıl temizlenir bilginiz varmı yoksa tamiremi göndersem.
Şimdiden teşekkürler
evet arkadaşlar dün ameliyat oldum kuyruk sokumunda yaklaşık 15 yıldır kıl dönmesi vardı. 3 gün hastenede yattım dün ameliyat bu gün taburcu oldum
arkadaşlar bir tek benmiyim yoksa benim gibide bu kadına ayar olan varmı vallahi billahi bu kadını görünce hani kedi köpeği görünce tüyleri diken diken oluyor ya aynen bende öyle olmaya başladım.

Abi bi çıkıyor yok didi wik wik birde bir gülüşü var akıllara zarar ehihhyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii diye lcd tv ye kalkıp kafa atasım geliyor doktoramı gitsem ne...

https://store.donanimhaber.com/cb/32/ca/cb32ca1e8a5a33686ab3ccf7d4a9fb11.jpg
sistemim bu:
İşlemci:Pentium Dula-core E2200 2.20 Ghz 1MB 800 MB
Anakart:Intel G31 VGA PCI-E G-LAN
Ram:3 GB DDR 2 667 MHZ
Harddisk:250 GB
Ekran kartı 256 MB 16X PCI-E Direct-X10 HD2400PRO

http://forum.donanimhaber.com/m_47922453/f_//tm.htm#47955063

Yaklaşık 2 yıl önce yukarıda verdiğim linkten yardım istemiştim ekran kartı ve psu için
ama ne ekran kartı ne psu nede yeni bir kasa toplayabildim ve 2 yıldır bu sistemi kullanıyorum
başıma gelen bazı talihsiz olaylar yüzünden değiştirmek nasip olmadı ve yaklaşık 9-10 ay kadar daha olamayacak (SAĞLIK SORUNU)
Ben yaklaşık 2 aydır world of warplanes oyununu oynuyorum geçen cuma günü oyun güncelleme yaptı ve 2 gün giremedim
ufak bir yama ile bu sorunu düzelttiler.
oyunu güncellemeden önce çok düşük ayarlarda sorunsuz oynuyordum taki bu güncelleme olana kadar.
Kaplamalarda sorun var bu sorun oyun yüzündenmi yoksa benim yaşlı ekrankartı veya sistemdenmi ?
Çözemedim
ve bu ekran kartına oc yaparsam ne olur ?
yada bu sisteme en ucuz ekran kartı varmıdır 10 ay daha işimi görecek?
şimdiden teşekkürler.

https://store.donanimhaber.com/00/c6/b0/00c6b08f65039b21ce7cf66000e08367.jpg
Öncelikke merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim uzun zamandır DH forumu takip ediyorum sessiz sessiz neyse konumuza gelelim benim p.c yaklaşık 3 yıllık
sistemim bu:
İşlemci:Pentium Dula-core E2200 2.20 Ghz 1MB 800 MB
Anakart:Intel G31 VGA PCI-E G-LAN
Ram:3 GB DDR 2 667 MHZ
Harddisk:250 GB
Ekran kartı 256 MB 16X PCI-E Direct-X10 HD2400PRO

Kısacası bu ben bu parçalardan ekran kartını yenilemek istiyorum. Vatan bilgisayara gittim hadi bi tane alam dedim
fazla anlamadığım için sordum soruşturdum bana ekran kartıyla berbaer PSU almam gerektiği söylendi sonra konu uzadı
işlemcide değişse iyi olur dedi şimdi size sorarım değerli bilgi sahibi arkadaşlarım ben sadece ekran kartı ve PSU değiştirecem bana
anlaşılır bir dilde anlatırsanız sevinirim.
BU arada bütçe 700 tl
SAYGILAR.
Hakkında
İlgi Alanları: karakalem resim sanatı
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Toshiba
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 161
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.116 (Bu ay: 87)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.