S

Çavuş
08 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
herkese selamlar. Surface kalemimin ucu yıpranmaktan kullanılamaz hale geldi bu ucu satan bi yer bulamadım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba. Surface kullanan ve bu uçtan temin eden benimle iletişime geçerse çok memnun olurum.
Arkadaşlar senenin başındayız ve çalışmalar başladı. YGS ve LYS de herkesin kendine göre bi çalışma şekli vardır mutlaka. ben gün de 6-8 saat arası ders çalışıyorum dershaneye gitmiyorum okulda yok 2. senem yani. fakat nasıl bi ders çalışma şekli izlemem gerektiği konusunda kararsızım. mesela günde 3-4 ders çalışıp konu olarak az ilerlemektense tek bir derse oturup 2-3 haftada komple bitirmek sizce nasıl olur. yani tarihe oturdum diyelim 2.5-3 haftada komple bitirip diğer derse geçsem ve bu sırada da boş vakitlerimde tarih çözsem ? ve bitirdiğim her ders içinde aynı şeyi yapsam ne dersiniz verimli olur mu ? yada nasıl bi öneriniz olur bu ders çalışma şekline görüşlerinizi bekliyorum acilen...
Herkese merhabalar. arkadaşlar geçen sene 25 puanla hukuk fakültesine giremedim ve hukuk gelecek diye bütün kaynakları dağıttım. bu sene tekrar hukuk'a hazırlanacam 0 dan. sizden ricam almam gereken ne kadar kaynak varsa konu anlatımı ve soru bankası her birinden kaçar tane ve yayınlarını yazarsaniz çok memnun olurum. YGS LYS bütün kaynakları almam gerekecek.
arkadaşlar Malum bi erkek için önemli olan bir konuda belin ince olmamasıdır. bazıları üçgen ister o ayrı fakat kıyafetin üzerinizde güzel durması için bence belin geniş durması önemlidir. bu konuda bende yardımlarınıza başvurmak istedim. belim gerçekten dar yani karşıdan baktığınızda üçgen bi vücudum var sürekli kol ve göğüs çalıştım geliştirdim fakat hiç bi yerde bel genişletme ile ilgili hareketlere rastlamadım bilenler varsa hangi hareketleri yapmamız gerektiğini açıklar mı acaba.
Arkadaşlar ben 2013 bahar dönemi harcımı yatırmadım ve ameliyat olmam lazım haliyle sigorta lazım. öğrenci olduğumdan dolayı sigortalı olma gibi bi durum var. şimdi benim kaydım silinmişmidir yoksa gidip öğrenci belgesi alabilir miyim. sigortamı yaptırmak için. zaten şimdi alsam öğrenci belgesini yeterli bu sene okulu bırkmayı düşünüyorum başka bölüme gitmem lazım. yani anlayacağınız sadece şu ameliyat için sigortalı görünmem lazım. lütfen cevap yazın arkadaşlar acil.
Arkadaşlar ben 2013 bahar dönemi harcımı yatırmadım ve ameliyat olmam lazım haliyle sigorta lazım. öğrenci olduğumdan dolayı sigortalı olma gibi bi durum var. şimdi benim kaydım silinmişmidir yoksa gidip öğrenci belgesi alabilir miyim. sigortamı yaptırmak için. zaten şimdi alsam öğrenci belgesini yeterli bu sene okulu bırkmayı düşünüyorum başka bölüme gitmem lazım. yani anlayacağınız sadece şu ameliyat için sigortalı görünmem lazım. lütfen cevap yazın arkadaşlar acil.
Herkese merhaba. monitörüm 21.5 inc samsung SA350 ekran kartım ati 7850 1gb ddr5 hdmı destekli monitör de aynı şekilde fakat hdmı bağlantısı yaptığımda full çözünürlüğe getirince 1920x1080 ekranın kenarları boş kalıyor sebebi ne olabilir.
herkese merhabalar. benim sorunum fps fakat sebebini bir türlü anlayabilmiş değilim bir de sizlere sormak istedim.
İŞLETİM SİSTEMİ : WİNDOWS 8
İŞLETİM SİSTEMİ TÜRÜ : 64 BİT
RAM: 4GB
EKRAN KARTI: ATİ READON HD SERİSİ 4800
İŞLEMCİ: AMD PHENOM 9950 QUAD CORE 2.6GHZ

BİR DE RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ PERFORMANS TESTİ OLARAK EN DÜŞÜK SABİT DİSK GÖRÜNÜYOR VE DİĞERLERİNİNDE YETERLİ SEVİYEDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.FAKAT FPS İM NORMAL YOĞUNLUKTA OLAN Bİ YERDE 20 Yİ GEÇMİYOR SEBEBİ NE OLABİLİR ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
arkadaşlar evimde modemin bulunduğu yerle telefonumdan internete girdiğim yer arasında 3-4 duvar var. telefondan internete girmekte sıkıntı yaşıyorum sinyal alamama sorunundan dolayı. modemim süperonline pirelli 20mbit bağlantı hızım var ve modemin üst kısmında usb çıkışı var. acaba modemin sinyal gücünü arttırmak için herhangi bi aparat var mıdır varsa bi zahmet link koyar mısınız vatan bilgisayardan. konuyu doğru yere açmışımdır umarım.
Ah be hayat ne hale getirdin sen beni. Aynadaki yüzümü tanıyamaz oldum. artık gelecek adına tek bir cümle bile kuramıyorum. sadece günü kurtarma çabası içindeyim.. gerçi onu bile zor başarıyorum. Yazılarımda hep kişisel cümleler kurarken şimdi isyanım sana be hayat. Öyle bi çıkmaz içindeyim ki sessiz haykırışlarımı bi tek sen duyuyorsun. 3 senede bir hayat nasıl yerle bir olurmuş gösterdin bana. Şimdi çıkmaz sokaklar arasında hangisine gidim diye seçim yapmak zorundayım sonu aynı kapıya çıkan, hüsrana gebe kalmış, gelecek dediğim zamanla karşı karşıyayım. Bir yanımda acı, diğer yanımda düşünceler içinde kaybolmuş yaralı sol yanım. Seçme şansım yok sadece tek şık sunulmuş hayatıma isyan etmekten bile acizim. Mutlu ol hayat, nasıl olsa birini daha aldın en kötü olayların en çıkmaz sokakların içine.. Artık seninim. Biliyorum bu durumdan tek memnun olan sensin. çünkü sen öyle kahpesin ki karşında kim olursa olsun acımadan içine çekiyorsun.
Artık sana ait'im. Herşeyden herkesten koparak sana geldim... Kapıların ardını göremediğim görsemde susup ses edemediğim senin zalim kollarına koşar adımlarla geldim. İçimde bir şeylerin acıdığını hissediyorum, yaşadığım acılardan mı yoksa annemden gizli soluduğum dumandan mı bilmiyorum. Sanki her yanımı sarmış esrar kokusuyla uyuyup yine onunla uyanıyorum, güneşi görmediğim uzun soluklu gecelerce. Niye bağlandım ben bu merete bilmiyorum. Belkide biliyorum ama kendime bile itiraf edemiyorum, korkuyorum beni eskiye götürmesinden, çünkü eskiye gidecek olan zaman değil ben olacam sadece. Ey hayat şimdi söyle bana daha başka ne yalanlar var göstermediğin ne hünerlerin var şimdi ser hepsini önüme. Sana köle olmuşum zaten anlat bütün herşeyi bana. Sana bir türlü yaranamadım ne yaptıysam olmadı sen bana 1 adım geldin ben sana 10 adım... Elimde ne varsa feda ettim ruhumu, bedenimi, sevgilimi herşeyimi... Ama bir yudum su istedim, herkesin gerçek yüzünü gösterdin.Yapma be hayat, bu kadar erken görmeseydim keşke kahpelikleri, hainlikleri. Ben bu kadar iyiyken, temizken, safken birden bire sunmasaydın şerefsizlikleri önüme. Çok dayandım, çok sabrettim ama gücüm yetmedi işte, yarı yolda devrildim kaldım bi başıma, herkesten uzak yardıma muhtaç bir kedi yavrusu gibi... Ama acım büyük ve herkes cezasını çekecek paylı paysız... Bu hayatı bana sunan her bir insan evladı benim çektiğim acının daha beterini çekecek. Ben pes ettim, yıkıldım ve kalkacak gücüm yok. Bütün bunlar yüreğimin en ücra köşesinde harfi harfine kayıtlı ama silinmeye yüz tutmuş yazı gibiler... Esrar dört bir yanımı sardı ve en iyi arkadaşımmış gibi herşeyi unutturuyor bana birer birer. Belki de bu yüzden kopamıyorum senden... En zor zamanlarımda bi tek sen varsın diye. ''Her ortam iyi değildir seçici olacaksın bu hayatta içkinin sahtesi insanın kahpesi çarparmış'', beni de çarptı sahte insanlar ama iyi ki sen sahte değilsin yeşil meleğim seni bu yüzden seviyorum... Şimdi yolun sonuna doğru ürkek adımlarla ilerliyorum ama ne fayda bütün yollar sana bütün adımlarım sana, sadece gitmeden yapmam gereken, senli cümleler içinde benliğini kaybetmiş insanlara dünya'nın en aşağalık insanı olduklarını hatırlatmak olacak... Bunun için biraz daha sabret yeşil meleğim bana biraz daha zaman ver, ver ki bu savaşın sonunda senin yüzünü kara çıkartmayim
Hakkında
Meslek: üniversite öğrencsi
İlgi Alanları: Hayata dair herşey
Forum İmzası:
“Bende meşgul ettiğin yeri kopartır, “eksik yaşarım” Bir daha aynı yerden kimseyi sevmem…” Nazım Hikmet''
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 62
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 10.764 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.