Şimdi Ara

GTA 4 Episodes From Liberty City hakkında soracaklarım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu oyunu oynayabilmek için elimizde GTA 4 diski gereklimi yada HDD'de GTA 4 installation fln gereklimi? yoksa takıp direk oynuyormuyum? ona göre yeni çıkan GTA 4 Complete Editionu bekleyeceğim.

lost and damnde ve ballad of gay tony senaryo ve uzunluk bakımından GTA 4'e kıyaslanınca tatmin ediyormu?

• GTA IV gerekmiyor oynaman için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

GTA IV gerekmiyor oynaman için.

teşekkürler kardeşim.

birde 2. soruma cevap gelirse yarın alırım oyunu.
  • Hocam daha oynamadım Episodes... olanını o yüzden yazmadım, fakat kendi düşüncem GTA IV kadar uzun olacağını sanmıyorum ama Ballad of Gay Tony için en iyi dlc lerden biri diyenler çoğunlukta yarın oynayanlardan daha geniş bilgi alırsın forumda konusu var oradan bakabilirsin yorumlara
  • ikiside çabuk bitiyor ana görevler olarak ancak ekstra yapılacak işler var onları ben yapmadım suan ancak niko (GTA4) daha uzun görev bakımından bana göre
  • Disk olarak satılan GTA Episodes From Liberty City yi oynamak için GTA 4 gerekmiyor(Eğer PSN den indirmek istersen GTA 4 diski gerekiyor)Ana görevleri yapıp diğer yan görevlerin hiçbirini yapmadan ikisi yaklaşık 20 saatte biter.Ama yan görevlerin hepsini yaparım,bütün görevleri %100 bitiririm diyorsan ikisi en az 30-35 saat oyalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 1 Kasım 2010; 15:02:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.