DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
profil resimlerini gizleme (yardım yeni sorun)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
29.858
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İnternet >> Sosyal Medya ve Mesajlaşma >> Facebook >> profil resimlerini gizleme (yardım yeni sorun)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4771 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      FSOCIETY

Android Beta Tester
      21 Ağustos 2012 16:29:19 Konu Sahibi
      eskiden gizlilik ayarlarından falan yapabiliyorduk profil resmini. yeni sistemde profilinden fotograflara tıklayıp orda ister profil resimlerini istersen mobile resimlerini küçük kutuga tıklayarak gizleyebiliyorduk. fakat şuan o kutuya tıklayamıyorum resimlerimi gizleyemiyorum ?

yuvarlak içine aldıgım yere tıkladıgımda o albümü sadece benim görmemi önceden sağlayabiliyordum artık tıklanmıyor nasıl yapacagım yardımlarınızı bekliyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timon -- 21 Ağustos 2012; 16:36:27 >

|
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      24 Ağustos 2012 11:46:02
      bir fotoğrfını açıp sağ tarafta koyuldu tarihin yanından değişitirebilirsin

• Yüzbaşı
      983 Mesaj
      25 Ağustos 2012 13:34:56
      Profil resmime sadece ben tıklayabiliyorum yanlız başkasının gözünden gör yapınca tıklanmıyor ama aşağıdaki profil resmi albümünden görünebiliyor bunu nasıl düzeltebiliriz? başka arkadaşlarda o albüme tıklayınca görünmüyor resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Partis Temporus -- 25 Ağustos 2012; 13:42:23 >
      |
      |

• Yarbay
      4771 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      FSOCIETY

Android Beta Tester
      03 Eylül 2012 00:38:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: haluk_53

bir fotoğrfını açıp sağ tarafta koyuldu tarihin yanından değişitirebilirsin

Teşekkür ederim dostum. Biraz geç oldu ama kusura bakma. İşe yaradı.
      |
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      03 Eylül 2012 13:59:54
      önemlii değil
      |
      |

• Yüzbaşı
      422 Mesaj
      28 Şubat 2013 10:11:04
      Arkadaşlar ben gizlilik ayarlarını sadece arkadaşlar şeklinde aktif ettim albümler dışarıdan görünmüyor fakat profil fotolarına tıklandıgında açılıyor büyük şekilde bunu nasıl engellerim yardımlarınızı bekliyorum
      |
      |

• 01 Mart 2013 00:20:09
      Profil resmine gel.
      *Düzenle butonuna bas.
      *Tarih Bölümünün altından HERKESE AÇIK OLANI - SADECE BEN YAPARAK BİTİREBİLİRSİN.
      |
      |

• Yüzbaşı
      616 Mesaj
      19 Ekim 2013 23:24:35
      Profil resmi albümünü BÜTÜN olarak gizleyemiyor muyuz ? İllaki profil resmi albümüne girip her fotoğraf için tek tek uygulamamız mı gerekecek acaba ?
      |
      |

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.