Şimdi Ara

Prof Tuners | Destek Konusu (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
6
Favori
69.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Prof 7300 kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım. Driverlarını kurmak kolay, kurduğum her dvb programı gördü kartı, hd sd tüm kanalları sorunsuz izleyebiliyorum.

Cpu kullanımı nasıl sd ve hd de?
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevap için teşekkürler.Görüntü kalitesi iyi gibi peki kanal geçiş hızı ve sinyal kalitesi ne durumda?
  • Cpu kullanımı dvbviewer üzerinde hd kanallarda en fazla %10 sdlerde de en fazla %3. Dvbdream'da benzer şekilde ama bazen daha yüksek olabiliyor. İşlemci fx8320.

Kanal geçişleri çok hızlı bence, özellikle dvbviewerda, sinyal kalitesi kablo ve antene de bağlı olmak koşuluyla şuan benimki iyi durumda, 90a 100 görüyorum çoğu kanalda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 22 Eylül 2014; 15:13:03 >
    Bunları şunun için sordum 7300 silikon tuner kullanıyor acaba bir görüntü farkı ve sinyal farkı olup olmadığını anlamak için.Sinyaller bende de eskiden %40-60 aralığında iken şuanda çoğu kanal için %90'lar seviyesinde yeni uydu baya fark yaptı gerçekten.Bende skystar 2.6 modeli var bu dvb-s destekli ben Dvb-S2 destekli bir ürün olarak 7300 almayı düşünüyorum.Cevaplar için teşekkürler!
  • brev kullanıcısına yanıt
    3A ile de yüksek sinyal alıyordum, u6 kablo var bir de yeni lnb almıştım belki onların etkisi olabilir, yani eskiden de 90a 100dü çoğu kanal sinyal kalite olarak.
    Zaten 7301 ve 8000lerde fiyatlar fırlıyor, fiyat olarak en uygunu buydu aldığımda.
    Yanlız kumanda olayını ayarlayamadım, gerek var mı bilmiyorum aslında.
    Skystar'ın kumandası bende var.Sanırım bu modelede uyar.Gözü var usb'ye takılıyor windows media player'ıda çalıştırıyor.Tabi bilgisayar başında kumanda çokta lazım değil şimdilerde kablosuz farelerde çok yaygınlaştı.Valla ben 2a,3a ile pek iyi sinyal alamıyordum hatta bir iki kanal zor çıkıyordu.Belki benim Çanak,LNB veya kabloda bir sorun vardı veya skystar'ın sinyal alımı daha zayıftı oda olabilir şuan bütün kanallar yüksek sinyal alıyor çünkü yeni uydu ile sinyaller baya kuvvetlendi.Evet 7300 modeli baya ekonomik.Kod bulup almak lazım.
  • 7300 ile 7301 arasındaki farklar, 7301 de kör tarama ve alman dizaynı olması. %4 indirimden başka kod bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 22 Eylül 2014; 17:43:31 >
  • Merhaba, profdvb 7500 usb ile kanald hd, trthd kanallarını sorunsuz izleyebilen varmı? bendeki profdvb 7500 de kanallarda SNR sinyal seviyesi sıfır görünüyor ve kırılmalar oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satın almak için site linki var mı ?
  • @gezgin1 kırılma için farklı kodekler denediniz mi? @axelfolyhttp://www.store.proftuners.com/
  • @axelfoly ne yaptın?
  • 8 Ekim'e kadar Hong Kong'ta tatil şimdiden almayın.
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 30 Eylül 2014; 23:57:17 >
  • @gezgin1 kırılma için farklı kodekler denediniz mi?

Ben profdvb 7500 usb yi linux üzerinde VDR ile kullanıyorum, Windows 7 de bütün kanalları kırılma olmadan net olarak izlenebiliyor. Sanırım linux ta driver problemi var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartı aldım işleme giriyor yazıyor.
  • Prof 7500 linuxta kullanan var mı? sorunlu mu tüm kanllar var mı görüntü nasıl?
  • Bu kart beni deli ediyor,kanalların bazıları sinyal almıyor.
  • Hangi kanallar mesela, hangi programı kullanıyorsunuz.
  • Show sinyal yok, a spor-a haber kırılıyor viyk viyk ediyor görüntü,birkaç kanal daha varda unuttum şuan skystara geçtim tekrar, dt de fox sports,eurosport 2 falan sinyal yok bikaç kanal daha dahil. Yıllardır dvbdream.

Skystar 2 de dvb-s de çıkan tüm kanallar açılıyor sorun yok ama prof tuners te kanalların bazıları sorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 28 Ocak 2015; 20:06:37 >
  • Geri iade mesajı atıyorum ama cevap yok. Siteden atıyorum mailleri bozuk. Umarım elimde patlamaz.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.