Şimdi Ara

Prof.Celal Şengör Youtube'da canlı yayında [SONA ERDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook'da Evrim Ağacı adlı popüler bilim sayfasının konuğu olan olan Prof.Celal Şengör, Youtube'da canlı yayında.

Link:https://www.youtube.com/watch?v=jLYPatoYI0U

Evrim Ağacı adlı Facebook sayfasından yapılan açıklama;

quote:

Prof. Dr. Celal Şengör, 17 Haziran Cumartesi Saat 17'de, Evrim Ağacı YouTube Kanalında!
    Bizden en çok talep ettiğiniz şeydi, biz de kulak verdik, Celal Şengör'ü kanalımıza davet ettik, memnuniyetle katılacağını söyledi. Şimdi size düşen, yayını olabildiğince etrafınızla paylaşmak, duyurmak ve hazırlık yapmak. Çünkü efsane bir canlı yayın olacak! :)
    İyi seyirler!

Celal Şengör hayranlarına duyrulur.

Konu yine kaldırılacaksa(artık nereye açayım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Celal Şengör -- 17 Haziran 2017; 20:5:44 >

• Bu akşam da Nüzhet Dalfes var. Bir saatten az vakit kaldı. Dinlemeye değer.
  • Canım okulum sağolsun hemen duyurusunu yaptılar o sıra konyada olacağım ama izlemezsem olmaz

Bayılıyorum ya keşke bir daha gelse konferans vermeye bizim okula tadı damağımızda kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metufkcr -- 10 Haziran 2017; 23:28:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin bilim adamı da bu.
  • Son 40 dk.
  • Genel olarak neyden bahsediyor? Sonra izlemeyi düşünüyorum
  • Caner Taslaman'a cevabını vermiş bulundu hoca.
  • Güncel konular olsun, Aziz Sancar'ın son evrim açıklaması, evrim, öğrencilerden ve daha önce insanların sormuş olduğu sorular vs. Tek bir konu yok hocam, sohbet havasında geçiyor.
    @Escherich

"Her aptal ve cahil ile tartışsaydım işimi yapamazdım" @Drybeansandrice
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.