Şimdi Ara

Problem Çocuk Lincoln...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Galatasaray ile Brezilyalı yıldızı Lincoln arasındaki bağlar kopma noktasına geldi.

Geçen sezonun büyük bir bölümünde sakatlıklarla boğuşan ve Galatasaray'a beklenen katkıyı yapamayan Brezilyalı yıldız bu sezona da problemlerle giriyor.

Sezon başı antrenmanlarına geç gelen ve bu yüzden eleştirilere uğrayan Lincoln ise İstanbul'daki yakın dostları ile yaptığı sohbette, yönetimin kendisine ceza vermesini haklı bulduğunu ancak medyanın bitmek bilmeyen eleştirilerine karşı yönetimin kendisine sahip çıkmadığı için büyük kırgınlık yaşadığını ilettiği öğrenildi.

Lincoln yakın dostları ile yaptığı sohbette, "Ben geçen yıldan farklı olarak çok daha fazla çalışmak ve oynamak arzusundayım. Basın sürekli benim aleyhimde yazıyor. Ben antrenmanda sakatlandım ve tedavimle uğraşıyorum. Medya benle uğraşırken, kimse bana destek olmuyor. Böyle giderse sezonda Galatasaray'dan ayrılmak niyetindeyim" şeklinde konuştuğu ifade edildi.

05.08.2008
    Kaynak : DHA

• yalan haber ben gs tv gs.org dan duymadıgım şeye inanmam adnan brothers lar öyle dedi..
  • daha yeni bi Lincoln haberine yalanlama geldi resmi siteden, anında başka bi haber düştü.. helal olsun basına.
  • Kimmiş o yakın çevre ya
  • galatasaray.org
    quote:

Zorunlu Açıklama: Vatan Gazetesi

Bugün yayınlanan Vatan gazetesinde yer alan ve Profesyonel Futbol A Takımımız oyuncusu Cassio de Souza Soares Lincoln'un satılacağı yönündeki Yalımcan Sarpyel imzalı haber tümüyle asılsızdır.

Futbol sezonu öncesinde takımımızın huzurunu bozmayı hedefleyen bu tarz asılsız dedikoduların gazete sayfalarında yer bulması üzücüdür.

Galatasaraylı taraftarların bu dedikodulara itibar etmemeleri gerektiğini kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Futbol A.Ş.
  • Tabi Lincoln'ün yakın dostlarıyla yaptığı konuşmayı biliyor DHA...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.