Şimdi Ara

PRO2000 etiket sorununu hallettik ve casper

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet en sonunda pro2000 yetkilileri duydu ve sağolsunlar etiket olayını düzelttiler artık metalik bir etiket ve daha güzel kullanacaklar,daha önce emre.d ile görüşmüştük arkadaşlar ve haklı olarak demişti "mesela ben şu an pro2000 almayacak olsam kesinlikle etiketi için almam" demişti ilk ben aldığımda da görmüştüm ama sorun kalktı bana da yeni bi etiket yollacaklar çok sevindirik oldum artık kafam rahat laptobumdan memnunum daha önce de öyleydi ama şimdi daha çok,en azından şikayetlerimize kulak veren birileri var umarım hep böyle devam eder inselberg ve arena yı kutlarım ne reklam yaptım arkadaşlar kusura bakmayın fazla sevindim o yüzden firmaları övdüm,çünkü bi düşünün böyle çok özel laptoplar getiriyorlar ama en önemli reklam aracı olan insan faktörünü unuttular mı derken neyseki hallettiler bilmem ama sizi benim için etiket olayı çok önemliydi neyse fazla uzatmayayım kolay gelsin arkadaşlar bu arada casper laptop düşünenler masaüstünde gerçekten berbatlar ama laptop olayında iyiler çünkü onlarda fujitsu ve pro2000 ler gibi aynı yerden kasalarını alıyorlar ve sağlam kasaları var diyebilirim çok gezenler için düşünülebilir ama dikat casper bayileri bu işlerden pek anlamazlar verirken çok iyi paketlesinler

• Merhabalar TBT daha önce sizden notebook unuz için tavsiye almıştım sizin tavsiyeniz üzerine bende Pro2000 de kararkıldım ve aldım

forumda aşağıdaki mesajı " Notebooklarda Pil Ömrünü Arttırmak için Neler Yapmak Gerekir ? " başlığıyla açtım acaba sizin bu konuda fikirleriniz varmı şimdiden teşekkürler TBT.

quote:

Bende pro2000 1,73 ghz Nvidia 6600 go ekran kartlı bir notebook var alırken sitelerde baktım 5 saat diyordu aldığım gibi kullandığımda gördümki 2 saatte bitiyordu daha sonra ekran kartının bir ayarını buldum windows ortamında bir ayar yapılıyor . Bu ayarla batarya ömrü 3,45 saat oldu fakat hala 5 saat yapamadım fakat bu ayar tabiki ekran kartı performansını düşürüyor acaba bunun gibi yapabileceğim başka ayarlar varmıdır bilgisi olanlar varsa birşeyler yazarsa sevinirim.

Herşey Gönlünüzce olsun...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.