Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2017 [PC ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
5
Favori
26.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar burası pek canlı değil neden böyle pesci çok arkadaş var ama kimse gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkantsatin

arkadaşlar burası pek canlı değil neden böyle pesci çok arkadaş var ama kimse gözükmüyor

Bence cogu ps4 pes2017 bolumunde takiliyor. Bu arada arkadaslar pes2017 pc de kaan nickli arkadas varmi aranizda takimi bjk ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukano -- 30 Mart 2017; 18:56:59 >
  • Şutlar neden kalecinin tam üzerine gidiyor ben mi yanlıs yapıyorum.

sağa giderken

sağ ok + üst = sol üst köşe ( eğer az basarsam yerden sol alt köşe ) ama kalenin 5 metre yanından gidiyor

yada sola giderken

sol ok + alt ok = sol alt köşe olması lazım ama kalenin baya uzağından gidiyor

Şut yardımı seviyesi 3 seviye olarak ayarlı yani olması gerektiği gibi

Peki sorun nerde ?
  • Şu anda en ucuz nereden alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

Şu anda en ucuz nereden alabilirim

49.75 indirimli satılıyo

durma play pes 2017 diye arat google da. ilk çıkan site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 10 Nisan 2017; 17:44:6 >
  • Arkadaşlar, maç içinde L1 adam değiştirme tuşu her zaman düzgün çalışıyormu? özellikle defans yaparken, rakip atağa cıktığında bi türlü oyuncum hemen değişmiyor. neden? (klavye veya gamepadde sorun yok)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçankareteci

arkadaşlar hile mi dersiniz ne dersiniz artık size kalmış şu oyunda hızlı gp kasma taktiği yöntemi hilesi varsa Allah aşkına söylesin. lvl 4 takım kurup oynamak istiyorum ama herkeste bale ronaldo neymar messi kross full+ full kadro bu nedir Allah aşkına. bilen söylesin lütfen 2bin gp için 15 dakika 8k gp için 1 saat pc başında kalmak istemiyorum

haftalık turnuvalar var, kazanan alır, 4 maçta 6 puan, 3 maçı kazan gibi..
    myclub pc karşı turnuvalar var oradan da haftalık ödül oluyor
    pc karsı maç yap.. ama en düşük levelli oyuncuların ve antrenör ile oyna, sözleşme bitince sat
  • quote:

Orijinalden alıntı: paker

myclup sıfırladım yanlışlıkla elimd hiç oyuncu kalmadı hepsi çöp ne messi kaldı ne hulk ne mirallas nede alaba bir tavsiye verebilcek varmı ?

bende yanlışlıkla neymarı antrenör yapmıstım..
    çözümü var ama ikinci bir steam hesabı açmalısın
    sonra oyunu satın aldığın hesaptan aile paylaşımına izin verip açtığın ikinci hesabı ekleyeceksin
    artık ikinci hesaptan daha oyunu yeni almış gibi oynayabilirsin. myclup hediyeleri dahil...
  • Beyler online olarak arkadaşımızla oynarken, editten takımlara transfer koyup o şekilde oynayamıyor muyuz? inanılmaz saçma degil mi bu olay? ayrıca canlı güncelleme hep açık oluyor.onuda kapatamıyoruz. var mı bi yolu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gio88

Beyler online olarak arkadaşımızla oynarken, editten takımlara transfer koyup o şekilde oynayamıyor muyuz? inanılmaz saçma degil mi bu olay? ayrıca canlı güncelleme hep açık oluyor.onuda kapatamıyoruz. var mı bi yolu?

yapılabiliyor ama uzun bir iş..
    daha önceden editlediğin takımı analig acıp seciyorsun...
    sonra (ayarlarda sanınırım) ''takım veri kaydı'' basıp kaydediyor...
    artık online maç ekranında takım seçerken en altta ''kullanıcı verileri'' bas tamamdır
  • Arkadaşlar yardımınız lazım . Stadyum yaması indirmiştim ve sorunsuz çalıştı . Sezon yapıyorum. Sezon başında İspanya Süper Kupası finaline cıktım . Bildiğiniz üzere iki maçlı oynanıyor ve gerçekte deplasman gol avantajı kuralı uygulanıyor ancak işk maçı iç sahada 2-3 kaybettim ve rövanşta dış sahada 1-0 yenmeme rağmen normal şartlarda kaybetmem gerekiyordu ancak toplam skor 3-3 oldu diye uzatmaya gitti rövanş maçı . Yamadan kaynaklı mı acaba yoksa pes17 deplasman golü kuralını uygulamıyor mu ?

• İkinci olarak da Barcelona'nın iç sahası Stadio Olimpico olarak değişti ve iç sahayı düzenleyemiyorum yani Nou Camp'ı seçemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gio88

Beyler online olarak arkadaşımızla oynarken, editten takımlara transfer koyup o şekilde oynayamıyor muyuz? inanılmaz saçma degil mi bu olay? ayrıca canlı güncelleme hep açık oluyor.onuda kapatamıyoruz. var mı bi yolu?

Kardeşim transferli ligimize​ katılmak isterseniz pesfootball.net inceleyin bana mesaj atabilirsiniz

• Arkadaşlar PES 2017 vs. FIFA 17 kıyaslama videosu yaptım. Devamının gelmesini istiyorsanız yorum yapınız, beğeniniz ve abone olunuz. Saygılarımla...

https://www.youtube.com/watch?v=Xh3k72mjWA4

• spiner_67 kullanıcısına yanıt
    PC'de hileciler bulunuyor mu?

Bulunmuyor ise alacağım. Çok özledim oynamayı. PS4'de çok sarıyordu.
  • nako8 kullanıcısına yanıt
    Biz PS4'de 2015,2016 oynarken çektiklerimizi düşün birde.
  • MyClub varmıymış. Sağolun hocam 50 liradan kurtardınız beni.
  • Türkçe Spikerli Extreme 2017 ile oyuna donus yaptim

oyunun son hali baya hosuma gitti

Türkiye-Brezilya Superstar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 7 Mayıs 2017; 0:23:8 >
  • selam arkadaşlar yanlışlıkla bir oyuncumu antrenör yaptım bunu nasıl geri alabilirim sistemi geri mi alsam yada ne yapsam , konomiye mi bağlansam nasıl düzeltebilirim bir fikri olan var mı
  • YellowPunchTR oyuncusu, buradasaysan söyliyeyim. Kayarak olmaz bu iş..
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.