Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2017 [PC ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
5
Favori
26.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SkyTech74

PC'de hileciler bulunuyor mu?

Bulunmuyor ise alacağım. Çok özledim oynamayı. PS4'de çok sarıyordu.

maalesef hala hileci dolu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber80

selam arkadaşlar yanlışlıkla bir oyuncumu antrenör yaptım bunu nasıl geri alabilirim sistemi geri mi alsam yada ne yapsam , konomiye mi bağlansam nasıl düzeltebilirim bir fikri olan var mı

bende yanlışlıkla neymarı antrenör yapmıstım..
    çözümü var ama ikinci bir steam hesabı açmalısın
    sonra oyunu satın aldığın hesaptan aile paylaşımına izin verip açtığın ikinci hesabı ekleyeceksin
    artık ikinci hesaptan daha oyunu yeni almış gibi oynayabilirsin. myclup hediyeleri dahil...
  • spiner_67 kullanıcısına yanıt
    Çok şükür bugüne kadar hileci gelmedi. Rakip çok az oyunda sadece. Ama çok zevkli. Sadece 16'ya göre biraz daha aptallaşmış oyuncular. PS4 ile çok saracağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes bu sene el yakıcak gibi, bu parayı edermi acaba ?

http://store.steampowered.com/app/592580/Pro_Evolution_Soccer_2018/
  • Şu ara pasını bir türlü engelleyemiyorum delirecem. Nasil savunma yapmak lazım. Kamera açısında değilken adam pas atıyor. Top adama gelene kadar uyanıyorum. Sonra rakip topu alıp gidiyor. Stoperler durağan oynadığı icin geriden gelen forveti yakalayamıyorlar. Genelde L2+R1 ve X le top kapmaya çalışıyorum.

• Beyler pes2017 androidde çıktı myclubda var. Pc.de ki hesabı girip oynayabilir miyiz?

• Arkadaslar pes 2017 mobile deki online mac sistemi es zamanli mi yoksa rakibin takimiyla bot olarak mi oynuyoruz ben online mac attimda bot gibiydi lutfen acil cevap yazar misiniz alintilayarak pls

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Pes bu sene el yakıcak gibi, bu parayı edermi acaba ?

http://store.steampowered.com/app/592580/Pro_Evolution_Soccer_2018/

cok pahalı hakkaten

• nasıl defans yapıcaz. çıldıracam ya. myclubda gelen geçen 6-7 atıyor. defans arkasına atılan her top gol. geri tuşuna basıp pasla top kapmaya çalışıyorum birebirde koşuyorum ama yetişemiyorum paslaşarak gol atıyorlar hep. pas yaptıklarında da topu alamıyorum. taktiklerde mi bir sorun var ne yapmam lazım bilmiyorum. futbolcular rakibe çok uzak oynuyor. durarak oynuyorlar. Myclub bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikefootball -- 30 Mayıs 2017; 20:31:1 >
  • xargusx kullanıcısına yanıt
    Küfür gibi.
  • Beyler 2 hesabım var banlı olanın oyun içi ismini unuttum.
    Oyun içindeki ismi bulabileceğim yöntem var mı acaba ?
  • arkadaşlar extreme17 de v1 ve v1,1 yükleyince sorun olmuyor ama v2 ve v2,1 denedim oyun sıfırlanıyor süper lig kalkıyor eski haline dönüyor ne yapmam gerekiyor acaba? Son olarak oyun yavaş nasıl hızlandırabilirim?
  • selam
    bende ilginç bir sorun var
    oyun icinde top rakipdeyken rakip paslaşırken oyuncu değişmiyor
    yani benim gamepad L1 tuşuna basmam gerekiyor oto değişmiyor
    böyle bir sorun yaşıyan varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

selam

Büyük ihtimalle resimdeki gibi kalmıştır.
    Seçeneklerde bulunan ayarlardan halledebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpay_Gun

quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

selam

Büyük ihtimalle resimdeki gibi kalmıştır.
    Seçeneklerde bulunan ayarlardan halledebilirsin.

Abicim ellerin dert görmesin

• onlineda kamera ayarları özelliştirelemiyor mu ?
  • Arkadaşlar oyun 32 tl olmuş , deneme yapıcam fakat online modunu nasıl denerim steamde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fero01

https://www.youtube.com/watch?v=4YXU8-zEq8o

Çok güzel gözüküyor Ps4 le PC nin aynı grafikler de çıkmış olmasaı harika. Neni tek endişelendiren Top Dinamizmi. Pes hızlı ve akan oyun görünrüsünde idi, pes 18 de top sanki balon gibi oyuncular ayakta durmakta zorlanıyor gibiler... tabi oynamadan önyargı ile söyluyoruz.. insallah zevkli keyifli bir seri olur. elevin7 deki gibi yine PES lider olur bu yarısta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiner_67

quote:

Orijinalden alıntı: fero01

https://www.youtube.com/watch?v=4YXU8-zEq8o

Çok güzel gözüküyor Ps4 le PC nin aynı grafikler de çıkmış olmasaı harika. Neni tek endişelendiren Top Dinamizmi. Pes hızlı ve akan oyun görünrüsünde idi, pes 18 de top sanki balon gibi oyuncular ayakta durmakta zorlanıyor gibiler... tabi oynamadan önyargı ile söyluyoruz.. insallah zevkli keyifli bir seri olur. elevin7 deki gibi yine PES lider olur bu yarısta...

Valla ben bi kac vidyo izledim cidden heyecan yaptim bu sefer.Pes in problem su bana gore oynanis toklugu diye bi hissayat var ya onda her zaman fifadan ustun ancak fifa kendini cok gelistirdi ve eskiden on uzerinden iki olan oynanisini 7-8 e cikardi pes 10 uzerinden 9 kalmaya devam etsede atmosfer lisan grafik online gibi konularda cok geri kaldi maalesef. Yani oynanisi daha iyi olmayan ama aradaki fark azaldi bir oyunu maalesef

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.