Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezer abi bu kopma olayını tekrar yaşadım ve dediklerki günde birkere modemi açıp kapatın uzun süre açık kalırsa güncelleme amaçlı kendisi kapatıp açıyormuş . Sendede kopma oluyordu bilgi vereyim dedim . Yazık oluyor giden kontrat puana. Hepte onlineda öndeyken kopuyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde arkadaşlar level 2 ve level 5 arasında oyun hızı olarak bir fark hissediyormusunuz? Level 2 çok ideal hız level 5 te ise gereğinden çok hızlı oyun.

• ender55ss1965 E kullanıcısına yanıt
    Ender hocam bence bahsettiginiz durum oyuncularin yeteneklerinden kaynaklaniyor.
    Lvl 2 de oynattiginiz adamin donusu vurusu pas atis orta acisi lvl 5 te oynattiginiz oyuncular gibi degil. Dersenizki lvl 2 de fv de ibo cr filan oynatiyorum ona bise diyemem ben anlattigimin disinda yavaslama hissetmedim.

• ender55ss1965 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ellerine sağlık. Süper maç oldu.

Bir ara nerden atak yapacağımı bulamadım, koridor ararken fazla pas yaptım sanırım. Baya çetin savunma yapıyordun
  • Bu oyunda birinci hileci Türkler ikinci hileci Araplar bence

• Roy Keane R kullanıcısına yanıt
    Seninlemi yaptık o maçı gerçekten zevkli maç oldu . Tam maçı aldım derken ibroya pres yaptırma hatamı affetmedin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

Seninlemi yaptık o maçı gerçekten zevkli maç oldu . Tam maçı aldım derken ibroya pres yaptırma hatamı affetmedin :)

Maçın tadı hala damağımda. Maç gitti dedim ben de, nasıl olduysa keltoş bomboş kaldı.
  • galasoldiers kullanıcısına yanıt
    Belkide dediğinin etkisidir ama kesinlikle daha zevkli oluyor level 2. Kadromda 2 siyah var biri bale ikincisi ibro veya cr7 onlarda 10 maçın 6 sı oynamaz rakibine göre.

• sbs03 S kullanıcısına yanıt
    ispanyolları da ekle
  • Besiktasli66 B kullanıcısına yanıt
    bu hafta podolski keser neymarı o zaman bende :)
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Usta team of the year dan 1 futbolcu mu gelir bize?

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt

• Dün gece oyuna sinirlendim 15 top çevirdim 2 siyah geldi vidic gereksizdi toure çok sevindirdi ama sarılardan birinde g.sio geldi forumdan bir arkadaş çok övmüştü onu level 2 takıma aldım şu an verimli oynamıyor ama uyum süreci lazım. Sio ile oynayan arkadaş bilgi verebilirmisin sio ile ilgili olarak . Hızı iyi bitiriciliği 82 ama top hakimiyeti zayıf gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

öyle gelmez, şampiyonlar ligi temsilcisi ile beraber gelir.. yani 11 TOTY içinden bir kişi çektirmez bize, yaklaşık 120 kişi içinde onlarda olur.. şansına gelirse artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

Dün gece oyuna sinirlendim 15 top çevirdim 2 siyah geldi vidic gereksizdi toure çok sevindirdi ama sarılardan birinde g.sio geldi forumdan bir arkadaş çok övmüştü onu level 2 takıma aldım şu an verimli oynamıyor ama uyum süreci lazım. Sio ile oynayan arkadaş bilgi verebilirmisin sio ile ilgili olarak . Hızı iyi bitiriciliği 82 ama top hakimiyeti zayıf gibi.

SIO, 10 numara adamdır, kraldır, reyizdir.
    Level 44'de bende, overall 81 oldu. hız 89, şut gücü 80 küsür baya iyi yani..
    geçen hafta formu kırmızı idi, çok canlar yaktı.
    bu hafta yeşil oda idare eder.
    level 2 olur, SIM olur, usta kupası olur, ilaç gibidir SIO, kadroda tutulmalıdır.
  • Den57 kullanıcısına yanıt
    Toty 2015 te
    Neuer
    Alaba (bende var)
    S.Ramos (bende var)
    Pique
    D.Alves
    İniesta (bende var)
    Pogba (bende var)
    J.Rodriguez (bende var)
    Messi (bende var)
    Neymar (bende var)
    C.Ronaldo

Bulunuyor

• Bence myclubta bazı sınırlamalar olmalı . Herkesin takımında bir tane 90 ve üstü 3 4 tane 80 90 arası diğerleri 80 ve altı olucak şekilde olmalı ya

• odyometrifr06 kullanıcısına yanıt
    Öyle olursa konami aç kalır😀

• quote:

Orijinalden alıntı: legend2015

Öyle olursa konami aç kalır😀

Gebersinler :D millete oyun değilde kadro kurma hvesi verdi. Eyvallah hepimiz kadro istyorzda hrkestede ronaldo messi oldu mu anlamı kalmyo bnce

• Abi oyunda en gicik kaptigim sey basima yine geldi az once 90+1 veriyor pozisyon bitmedigi icin 96ya kadar uzatti ve kornerden gol yedim nefrer ediyorum su olaydan NEFRET

• 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.