Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

quote:

Senle maç yapalım nasıl oynuyon merak ettim istersen ekle Pesci_01

Olur dostum, seni eklemiştim daha önce sanırım ama oynayamadık galiba, LEVEL-2 oynuyalım ama pazar günü müsaitim..

MyClub dostluk lobisinde kapışalım, güzel maçlar olacağına eminim ama biraz tatlı-sert oynarım haberin olsun

Eklemedin ki sadece mesaj yazdın ben ekledim seni kabul etmemissin sen ekle beni kabul edim

Ekledm seni. ODYOFERHAT bnm nick. Pessi63nkinide yazsana ekleyim. Maç ypalm gel .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• galasoldiers kullanıcısına yanıt
    Oyun ne kadar zorlaşırsa ve yıldız oyunculara ulaşmak ne kadar meşakatli olursa o kadar zevkli olur bence..

Şubat ya da Mart ayında gelen CL agentlerinden sonra oyunun tadı kaçıyo zaten..

Bence CL Agentlerinde bir oyuncuya en fazla 5 çekiliş hakkı verilmeli ya da CL agenti 50.000 GP olmalı..

Oyunda taktik zeka, oyuncunun şahsi kabiliyeti, sisteme uygun oyuncuları bulmak ve oynatabilmek ön planda olmalı..

Yoksa Level 1,2 takıma koy Ronaldo-İbra, topları ileri salla; ben bunları oyuncu olarak saymıyorum bile, anlamsız yani...

Bazen Level 2'de öyle oyunculara denk geliyorum ki;

orta ve orta üstü futbolculardan güzel takımlar kurup, çok güzel paslı oynayan; yenilsem de zevk alıyorum açıkcası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pessi63 -- 8 Ocak 2016; 20:01:17 >
  • quote:

Arkadaşlar isteyene takımı satıyorum
    150 kişilik oyuncu yuvası var
    1230.000gp var
    Bayern Barcelona Arsenal Juventus m.city d.Kiev a.Madrid psv yılın 11 hepsini beraber açabilirsiniz bu takımlarda oynayan bazı oyuncular kadromda bulunuyor tüm oyunculara gp yetiyor ilgilenen olursa pm atabilirsiniz

Hakan hayırdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Arkadaşlar isteyene takımı satıyorum
    150 kişilik oyuncu yuvası var
    1230.000gp var
    Bayern Barcelona Arsenal Juventus m.city d.Kiev a.Madrid psv yılın 11 hepsini beraber açabilirsiniz bu takımlarda oynayan bazı oyuncular kadromda bulunuyor tüm oyunculara gp yetiyor ilgilenen olursa pm atabilirsiniz

Hakan hayırdır?

2 tane takımım var ilgilenen olursa satacam

• quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

Oyun ne kadar zorlaşırsa ve yıldız oyunculara ulaşmak ne kadar meşakatli olursa o kadar zevkli olur bence..

Şubat ya da Mart ayında gelen CL agentlerinden sonra oyunun tadı kaçıyo zaten..

Bence CL Agentlerinde bir oyuncuya en fazla 5 çekiliş hakkı verilmeli ya da CL agenti 50.000 GP olmalı..

Oyunda taktik zeka, oyuncunun şahsi kabiliyeti, sisteme uygun oyuncuları bulmak ve oynatabilmek ön planda olmalı..

Yoksa Level 1,2 takıma koy Ronaldo-İbra, topları ileri salla; ben bunları oyuncu olarak saymıyorum bile, anlamsız yani...

Bazen Level 2'de öyle oyunculara denk geliyorum ki;

orta ve orta üstü futbolculardan güzel takımlar kurup, çok güzel paslı oynayan; yenilsem de zevk alıyorum açıkcası...

Bu seneki lvl sistemi bence gayet adil. Gecen seneki lvl sistemini hatirlarsan toty kadro kurup lvl 2 oynayanlar vardi. Dediginiz tek bi husus mantikli oda lvl 1 2 3 te 90+ oyuncu koyamamak. Onun haricinde bahsettiginiz sinirlandirmalar oyuncuyu gerer.
    Ayrica lvl 1 2 3 puan kaygisi olan yenilirken aninda cirkeflesebilecek insanlarla dolu.
    Yeni hesaptan lvl1 kadro kurup 40 50 mac yaptim gelen rakipler yuzunden oyundan tiksindim.
    Oyunu zevk icin oynayanlar bilegine guvenenler lvl 5 te inan buna. Ha kadron yetmez lvl dusurursun ama kenarda 10 larda iyi oyuncuyu birakip lvl 2 oynamak bence korkaklik.

• Bir açıdan size hak versemde şu açıdanda bakılabilir olaya level2 de oynadığım takımların yüzde 70 i iyi oyunculara sahip diğer yüzde 30 ise fifacılar e onlarda olsun hem gp takviyesi hemde training gibi . Birde işin komik yanı konami momentumu giydirdiği Zaman level oyuncu farketmiyor. 960 puan ilk 30 daydım dün. Bugün 817 puana geriledim. Ben level 5 ve level 2 iki takımla karışık oynuyorum . Son 2 hafta level 2 yi ekledim gp yapmak için . Dün sinirlendim oyuna bir kısmını harcadım gp nin. Oyunun izin verdiği herşeyi herkes yapıyor kabullenmek durumundayız. Bir çok maçı uzun toptan kayanlardan ve geride pas yapanlardan dolayı kaybettim. Elimizden geldiğince önlem alıp devam edeceğiz. Bunların hepsine kendimce önlem aldım ama momentum yediğin andan kitleniyorsun malasef .

• Ben normalde 1 maç lvl5 bir maç çaylak yapardım takımı dinlendirmek için. Ama sonradan farkettim ki gerek yok çaylak çok sıkıcı. Lvl2 takım kurdum. Sio, zaha, kouyote falan. Tam lvl 2 yani. Öyle Ronaldo Neymar vs yok. Ama baktım ki 800 üstü adamların çoğu lvl2 de ve hepsi ileri hattına Ronaldo Neymar vs koymuş sürekli kaçırıp arapası yada havadan köklüyor l1 i. Bazen lvl2 den iğreniyorum ama bazen denk takım gelince çok zevkli oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iki kol var arkadaşımla şimdi online maç yapmak istiyorum bulsmadım nasıl oluyor ps3 te oynardık 4 te yokmu yoksa varmı bilen??????

• Level sistemi çok adil,sorun yok diyenler bu yazdığım kadro sizce kaç level olur Neymar 94 ov C Ronaldo 91 ov Robben 94 ov Fabregas 90 ov ,Moutinho 86 ov, Busquets 87 ov, maxwel 82 ov, Boateng 91 ov ,Bonucci 86 ov D,Alves 86 ov ,Buffon 90 ov...Bilin bakalım level kaç????
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    3

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Usta bu oyuncular kadrodaysa bu takim en az level 4 olur yedeklere 52lik adam koysan bile daha asagisi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Level sistemi çok adil,sorun yok diyenler bu yazdığım kadro sizce kaç level olur Neymar 94 ov C Ronaldo 91 ov Robben 94 ov Fabregas 90 ov ,Moutinho 86 ov, Busquets 87 ov, maxwel 82 ov, Boateng 91 ov ,Bonucci 86 ov D,Alves 86 ov ,Buffon 90 ov...Bilin bakalım level kaç????

Hocam 86 nın altında adam soylemedin.lv3 veya 4 olur.ama adil olsaydı lvl5.ama işin kötü tarafı yedeklere 50 lik adamları sokarlar oldumu sana lvl 2.

• PONTOREUS P kullanıcısına yanıt
    Belki 3 de olur

• galasoldiers kullanıcısına yanıt
    Evet abi katiliyorum level 5 asil oyuncularin ciktigi yer bence de.Ha ben oynayamiyorum ayri en fazla level 4 ama burda bazilari level 2 asil yetenek isteyen yer falan yazmislar katilmiyorum hepimiz ayni seyi yapiyoruz kimse kimseyi kandirmasin ben level 5 e ciktim tutunamadim gercekten saglam kadro lazim

• pessi63 kullanıcısına yanıt
    Level 1 De oyna

• quote:

Orijinalden alıntı: PONTOREUS

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Level sistemi çok adil,sorun yok diyenler bu yazdığım kadro sizce kaç level olur Neymar 94 ov C Ronaldo 91 ov Robben 94 ov Fabregas 90 ov ,Moutinho 86 ov, Busquets 87 ov, maxwel 82 ov, Boateng 91 ov ,Bonucci 86 ov D,Alves 86 ov ,Buffon 90 ov...Bilin bakalım level kaç????

Hocam 86 nın altında adam soylemedin.lv3 veya 4 olur.ama adil olsaydı lvl5.ama işin kötü tarafı yedeklere 50 lik adamları sokarlar oldumu sana lvl 2.

Üstelik willian da yedek ve bu güzelim takım level 3 ,bildiğin küfür gibi, hakaret gibi bir durum!!! Bu takımla Level 5 bile olur..Şu ileri üçlü nedir Allah aşkına, ya defanstaki orta sahadaki sağlam adamlara ne demeli..Yedeklere kaçlık adam koyarsa koysunlar, levellere beli sınırlamalar getirilmeli..Ben de gitmişim sağa Quresma, sola pedroyu, Sf ye Cr7 yi koymuşum, enayi gibi bu adamla mücadele etmeye çalışıyorum..Oyunda hileci, hileci diyorsunuz ya, isterse Konami'nin hatası olsun, asıl hileciler bunlardır,böyle haksız rekabet mi olur!! Level 3'te , ne olursa olsun,şu ilerideki üçlü bir arada oynayamamalı!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 8 Ocak 2016; 23:46:44 >

• arkadaşlar şu hile olayını bilen varsa lütfen pm atsın delircem. Adam 70 dak oyunu kasıyor . Oyunu kasarken geliyor gol atıyor .. Yok böyle birşey ya.. ya oyundan çık olsa hemen çıkacağım. Bu kadar basit olan bir şeyi konami nasıl izin verir ya..
  • PONTOREUS P kullanıcısına yanıt
    Level 4 olur yedekler 50 lik olursa

• Bu olayın tek çözümü var asıl kadro ile yedek farklı hesaplanacak.
    Asıl kadron 5 yedeğin 1 ise 4 ile 5 te oynayacaksın
    Asıl kadron 3 yedeğin 5 ise 4'te oynayacaksın
    Gibi gibi

• 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.