Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorponaxe

quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Bu Konami ronaldodan ne istiyor arkadaş adam bu hafta gol atamamış ama asist yapmış adamı hemen mavi form yapmışlar.

Ronaldoya bariz gıcıklığı var adamların. Valla yanlış hatırlamıyosam 1 gol atıp asist yaptığı hafta bile yeşil yaptılardı adamı

Sene başından beri gıcık gidiyorlar+oyunda Spiker 80lik adamlara bile gol atınca ismi ile beraber özel cümleler söylüyor ronaldoya özel bir gol cümlesi yok. Açıkça bu benim zoruma gidiyor oyunda çokça gol atıyor ronaldo tek bir özel gol cümlesi yok öte yandan adını duymadığım hiç izlemediğim forvetlere bile özel cümleler söylüyor.
    Aynen mavi hali ile bile adam oynuyor yine.d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• legend2015 L kullanıcısına yanıt
    Evet bu ona hiç koymamış

• Tam Ronaldo cikti lvl 1 bile olsa oldukca iyi diyordumki form durumu mavi olmus. Gecen yil asagi yonlu form yoktu sanki.

• Konamide arızaya bağladımı çok fena bir gecede gitti 100 puan . Kitlendi bütün oyuncular .

• quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

Aynen öyle hocam

Simone yi almadıysan kesinlikle alma forvete kanat oyuncuları destek vermiyor çok geride bekliyor gol atmakta zorlanirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: alen21

benim de ilk aldığımda ps3'e göre çok ısındığını düşündüğüm dönemler oldu. ama sonra baktım ki sağı solu kısmen kapalı bir tv ünitesinden mi kaynaklanıyor diye düşündüm.. o kapalı alandan çıkarıp tv nin yanına açığa koydum.. bazen 6 saat açık kalıyor ısınmıyor artık.. kapalı alanda sıcak havayı dışarı atmaya çalışıyor fan, soğuk havayı almaya çalışıyor ama kısmen kapalı ortamda tamamen dışarı atamadığı sıcak havayı devinim etmeye çalışıyor sanırım diye yorumladım bende.

özetle açık bi yere çıkar dene

Valla hocam ben ps4 dü aldigimdan beri nerdeyse sanki ucak motoru çalışıyor gibi fan çalışıyor. Resmen inliyor salon.tabi kapalı ortamda duruyor ondan dolayi.baya birde isiniyor.hic sorun yapmadim bi dolabin icine kapattim.ses az geliyor simdi.ama dolabin kapağini acinca o sicak hava yüzüme vuruyor direk sesde cabasi.
    Isinsinya bozulsunda bende pesden kurtulayim diye bekliyorum ama nerde.4 5 aydir boyle.bozulacağı yok bide kasma falanda olmuyor zaten.yani sese bence cok takilmayin sağlam yapmislar sony.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Almadım hocam. Mevcutun 20 maçı var daha ve bende gp yok. Teşekkür ederim bilgilendirme için

• şampiyonlar ligi agentleri hangi tarihlerde gelicek bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Tam Ronaldo cikti lvl 1 bile olsa oldukca iyi diyordumki form durumu mavi olmus. Gecen yil asagi yonlu form yoktu sanki.

Onu yedir besle hocam mavi formda da oynuyor en azından gollerini atıyor yine. Tabi bu durum belki bir kaç günlük olabilir siz yinede deneyin. Ama önce levelini yükseltin bende level 45 ve oyuncu bağlarını doldurun bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 8 Ocak 2016; 0:48:33 >
  • Bu akşamda S.Ramos'u çektim.
    Boateng ve Santi Cazorla'yı yeniden kadroda görene kadar devam.
    CL agentine kısmetse.

• Herkes muthis topcular buluyor bana neden gelmiyor ramos falan ya

• gallerprensi4 G kullanıcısına yanıt
    Laf aramızda bugün izinliydim. Evde de kimse yoktu. 150 TL bayıldım coinslere. Bir çok oyuncumun sözleşmesini yeniledim ve kalanıyla En iyi temsilciyi kullandım.
    Piszczek ve S.Ramos haricinde kayda değer hiç bir şey yok.
    50.000 GP de yeni ajanda kullandım. Hepsi tırt.
    5. Klasmanda kalmayı başardım. 5'te 5 yaparak. Ilk 5 maçta 1 beraberlik 4 mağlubiyet vardı. Inanılmazdı 2 gün ama bugün geçti. Ayrıca 70.000'de GP biriktirdim evde tembellik yapıp film izlerken çaylakta.
    Gitti paracıklarım. 😢

• Gözün doysun diyo heralde konami o kadar kupa maçı yaptım Online offline 2 sarı

• disclosure D kullanıcısına yanıt
    Vay be o zaman hayirli olsun topcular gule gule kullan hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Herkes muthis topcular buluyor bana neden gelmiyor ramos falan ya

700 maç artı 1200 tl malesef bize kinli bu konami

• quote:

Orijinalden alıntı: Labunedu

quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Herkes muthis topcular buluyor bana neden gelmiyor ramos falan ya

700 maç artı 1200 tl malesef bize kinli bu konami

Desene hocam.konamiyi 1200 lirada kesmiyor.heralde 5000 liradan aşağısında kabul etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

Orijinalden alıntı: galasoldiers

Kiralik kistesinde romadan ve zenitten oyuncu var haberiniz olsun.

hocam onlar ilk listede gelecek takımlardan. ben öncelikli olarak 2. listeyi kapatıcağım için onları kiralamıyorum. sanırım birçok kişi de 2. listeye girer. çünkü daha iyi takımlar var.

1. liste: real madrid, chelsea, psg, roma, zenit, benfica, wolfsburg, gent

2. liste: barcelona, bayern munich, juventus, man. city, atletico madrid, psv, dinamo kiev

Subat ayindaki bu CL agentlarda kac top olur? 2. Haftayi kapatmayi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

Orijinalden alıntı: galasoldiers

Kiralik kistesinde romadan ve zenitten oyuncu var haberiniz olsun.

hocam onlar ilk listede gelecek takımlardan. ben öncelikli olarak 2. listeyi kapatıcağım için onları kiralamıyorum. sanırım birçok kişi de 2. listeye girer. çünkü daha iyi takımlar var.

1. liste: real madrid, chelsea, psg, roma, zenit, benfica, wolfsburg, gent

2. liste: barcelona, bayern munich, juventus, man. city, atletico madrid, psv, dinamo kiev

Subat ayindaki bu CL agentlarda kac top olur? 2. Haftayi kapatmayi dusunuyorum.

son 15 gündür ilk hafta oyuncularından en az 10 tane kiralık adam verdiler, ikinci haftadan sadece Atletico Madrid'den Felipe Luis çıktı, konami tahmin ediyor heralde gerçekten çoğu kişi 2. haftaya yüklenecek.. hergün bakıyorum hiç kiralık yok 2. haftadan gelecek.. @nxplay

11-18 Şubat tarihlerinde 1. hafta CL temsilci gelecek TOTY 2015 ile birlikte. Burada toplam 118 futbolcu var (75+ üzeri)
    (real madrid, chelsea, psg, roma, zenit, benfica, wolfsburg, gent + TOTY 2015)

18-25 Şubat tarihlerinde 2. hafta CL temsilci gelecek TOTY 2015 ile birlikte. Burada toplam 147 futbolcu var (75+ üzeri)
    (barcelona, bayern munich, juventus, man. city, atletico madrid, psv, dinamo kiev + TOTY 2015)

25 şubat - 3 mart tarihlerinde, 1. hafta, 3-10 Mart tarihlerinde de 2. hafta CL temsilcileri tekrarlanacak.
    @Den57

• Arkadaşlar oyunun ücretsiz sürümü myclub mode u oynuyorum oyunu psn den alıp tam sürüm ile devam etsem myclub takımımı tam sürüme aktarır mı

• disclosure D kullanıcısına yanıt
    2.15 demi cektin hocam hayirli olsun :)

• 
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.