Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

ben x hesabı dışında başka bir psn açarsam onda oyunu oynuyamam mı

pes 16 oyununu x hesabından aldın diyelim.
    kendine ait farklı bir hesap adı da z olsun. z hesabından pes16 yı oynamak icin, x hesabını konsoluna ana hesap(yani primary) olarak tanımlaman lazım. X hesabindan oyunu indirmeye basladiktan sonra z hesabina gecis yapip, z hesabindan oyunu oynayabilirsin.(ama once de belirttigim gibi bonuslar z hesabina gitmez, x hesabına gider)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mst009

Ds4 yöntemi çalışacak mı, bir bilgin var mı?

zannetmiyorum hocam, fifa da oluyor ama peste olmuyor bildigim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husgs

quote:

Evet, kardeşlik mevzusu çıkınca aklıma geldi. Hem bonuslar hem ds4 olsaydı pri hakka o kadar para bayılmaya gerek kalmazdı.

• quote:

quote:

kendine ait farklı bir hesap adı da z olsun. z hesabından pes16 yı oynamak icin, x hesabını konsoluna ana hesap(yani primary) olarak tanımlaman lazım. X hesabindan oyunu indirmeye basladiktan sonra z hesabina gecis yapip, z hesabindan oyunu oynayabilirsin.(ama once de belirttigim gibi bonuslar z hesabina gitmez, x hesabına gider)

Oyunu indirdim x hesapla arkadaşta y hesabını kullanıyor bonuslar bana geliyor buraya kadar tamam
    daha sonra ben başka psn hesabı açıp o oyunu oynuyabilirmiyim zaten inmiş olan oyunu tekradan nasıl indirecem

• quote:

quote:

quote:

Evet, kardeşlik mevzusu çıkınca aklıma geldi. Hem bonuslar hem ds4 olsaydı pri hakka o kadar para bayılmaya gerek kalmazdı.

ds4 yontemi olsaydı on numara olurdu aynen. ama bonusları alabilirmiydi ana hesap? onu tam bilemiyorum acıkcası.

ds4 yontemi ile ana hesaptan oynanabilen bildigim oyunlar:

call of duty
    fifa
    madden nfl
    nba
    rayma legendsq
    diablo 3

• quote:

quote:

quote:

Oyunu indirdim x hesapla arkadaşta y hesabını kullanıyor bonuslar bana geliyor buraya kadar tamam
    daha sonra ben başka psn hesabı açıp o oyunu oynuyabilirmiyim zaten inmiş olan oyunu tekradan nasıl indirecem

x hesabinla aldigin oyunu, y hesabiyla arkadasin oynuyor ise, sen x hesabiyla oynamak zorundasın. Baska bir hesap acip(z hesabi) z hesabinla oynayamazsin. Z hesabiyla oynamak icin, Arkadasın y hesabını kendi konsolundan deaktif edip(yani arkadasın oynamayacak),x hesabini de primary yapman lazim konsolda, sonra z hesabina gecip oynayabilirsin.

• Aksam stokta olacagina dair msj geldi ggden.gamersworld diye bir satici

• quote:

Oyunu ortak alsam bonusları kullanmak istiyorum aynı zamanda benim hesabından oynamak istiyorum neler yapmam lazım bilgisi olan var mı

Hem kendi hesabindan oynamak hemde bonusları kullanmak istiyorsan
    Mecburen kendi hesabindan alacaksin oyunu...

Çünkü primary alsan bonuslari kullanamazsin kendi hesabindan alacaksin kendi hesabinin prisini baskasina verirmisin bilmem verirsen ortak alabilirsin

• Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Örnek olarak benim TR psn ve USA psn den plus üyeliğim var, ben oyunu Rusya PSN den alsam, TR ve USA hesaplarımla online oynayabilir miyim? Fikri yada bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Örnek olarak benim TR psn ve USA psn den plus üyeliğim var, ben oyunu Rusya PSN den alsam, TR ve USA hesaplarımla online oynayabilir miyim? Fikri yada bilgisi olan var mıdır?

Oyunu aldığın rus psn'ni ana hesap olarak etkinleştirirsen oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

Aksam stokta olacagina dair msj geldi ggden.gamersworld diye bir satici

kimse hangi takımlar var hangi modlar var bilmiyor bunları oyun çıkmadan konami açıklamsı lazım iken anca oyunu alınca görecez
  • Hocam pazartesi ambargo kalkiyor,oyun elinde olanlar butun bilgileri verebilecek.

Muhtemelen hic bir degisiklik olmadigindan konami aciklama yaomiyor.zaten brezilya takimlari ile ilgili aciklama yapmisti. Yani tek yenilik olarak o olacak gibi.

Birde Fenerbahce kesin olacak diyenler var ama kaynak nedir bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Oyun Çıktı

kaynak ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Örnek olarak benim TR psn ve USA psn den plus üyeliğim var, ben oyunu Rusya PSN den alsam, TR ve USA hesaplarımla online oynayabilir miyim? Fikri yada bilgisi olan var mıdır?

plus üyeliği olan hesabın ana hesap olması yeterli diye biliyorum ben.yanlış mıyım?
  • arkadaşlar onlineda sıkıntı yaşadınız mı geçen sene? bastığınız tuşun geç algılanması tarzında...1 ay kadar oynamıştım gayet akıcıydı gibi hatırlıyorum ama tam da emin değilim...
  • Fifa demoyu 2 gün önce indirdim bugün itibarı ile sildim! sıkıldım. Oyun çok yapay! Şutlar berbat. Pes demo oynattiriyo kendini! Üstelik bu kadar yavan bi demo olmasına rağmen! Fizikler, şutlar, ortalar fifa dan çok üstün.

• Oyun Çıktı

Ps3 sürümünde Hiç Türk takımı olmadığı söyleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: li10king

quote:

quote:

plus üyeliği olan hesabın ana hesap olması yeterli diye biliyorum ben.yanlış mıyım?

O online oynamak için gerekli bu ise oyunu başka bir psn'de oynamak için yapılması gereken. Zaten birden fazla ana hesap etkinleştirilebilmesinin sebeblerinden biri de bu denebilir.

• husgs kullanıcısına yanıt
    Ne bilim kim varsa. Ama kim varsa da fifadaki messiden daha iyidir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulbirbaska İ kullanıcısına yanıt
    türk takımı olmıcanı sanmam en kötü online serverler acıldıgı gün güncelleme gelir.bu arada ps4 için bi bilgi varmı
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.