Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satış rakamına göre oyunlara iyi kötü demek hey allam.. avrupa oyuncu yaş ortalaması 11.. sims yıllarca em çok satan oyundu. bütün dünya pesin yapımcıları bile fifa bizden 50kat iyi dese bile oynamam çünkü keyid almıyorum her çey script sen oyunu oynamıyosun ayağına yapışmış bir topla tuşlara basıyosun pesin özgür oynanışı bana göre yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamaninda iss ve pes oynadim
    Fifayida arada bi alirdim.
    Simdi fifaciyim, fifa 11den itibaren hep fifada kaldim.
    Fifa 16da geliyor yakinda.

Benim icin oyun fifadir ama bu demek olmuyorki pese laf atayim.

Herkesin kendi gorusudur ve zevkidir.

Birbirimizi kirmadan tartışmak guzel olur :-)

• Beyler Rus psn den alan oldumu? Sipariş verdim az önce, indirmeye ne zaman açılıyor? 16.09 tarihi yazıyor ama indirme tarihi mi oynama tarihi mi acep?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Ya kardeşim bir iki maç yaparak bu yorumları yapmıyoruz. Fifa14ü 1 yıl oynadım. Fifa15i 6 ay oynadım. Pes 15i ilk çıktığı günden şu ana kadar oynadım ve hala oynuyorum. Bu kadar birikimden sonra bunları söylüyorum. Sega, ps1 amiga, ps2 vs vs tecrübelerimi saymıyorum bile...

Fifada her şey güzel kardeşim, saha atmosfer grafik renkler vs vs, ama oynanabilirlik ve oyuncular hariç... Yani oyunun en önemli unsurları. Hala niyr diretiyorsunuz. Biz de pesi körü körüne övmüyoruz. Bir sürü eksik var. Lisans, saha, atmosfer, kayan gibi oyuncular... Ama oynanabilirlik zevk veriyor bize. Top Robbene Meloya Burak Yılmaz a Sneijder e Bruma ya gelince anlıyorsun Bruma gibi Sneijder gibi oynuyorsun. Dikkatini çekerim Robben Ronaldo Messi demedim. Oyunda player id sahip 300e yakın oyuncu var. Top Pirloya geldi mi anlıyorsun, Ramosa, Sweinstwiger gelince anlıyorsun ona göre oynuyorsun oyununu ve atağını ona göre şekillendiriyorsun. Neymar mesela... Atağını oyuncunun özelliğine göre yapıyorsun. Var mı bu olay fifada? Oyuncuların hepsi aynı sanki, atağa çıkamıyorsun. Ronaldoya top gelmiş, farkında değilsin... Kusura bakma peste oyuncunun özelliğini bilince ataklara daha iyi daha sakin, oyuncunun özelliğine göre çıkıyorsun. İnşallah derdimi anlatabildim ama ben sanmıyorum sizin gibi körü körüne fifa savunanların anlayabileceğini...

bende diyorum ki oyunda animasyon sorunu var. bi animasyon bitmeden öteki animasyona geçemiyorsun ve oyunda hantallık ve gecikme meydana geliyor. İstediğini sahaya yansıtsan bile geç yansıtıyorsunç

Adam sana iki saat anlatmış oynanabilirlik demiş player id demiş onlara bir cevabın yok kalkmış kimsenin anlamadığı kendi dünyanda yarattığın bir animasyon sorunundan bahsediyorsun nasrettin hoca ne demiş ye kürküm ye, fifa kürküyle 20 milyon sattırıyor ama içi boş. Aykut hocamın söylediklerini tekrar söylemeyeyim, o dedikleri burdaki herkesin pes oynama nedeni. Ayrıca momentumun tavan yaptığı bir oyundan bahsediyoruz bunu kendinde söylüyorsun. Neyse fazla uzatmicam burda bende dahil fifa oynamış yada fifayı bırakıp geçmiş çok arkadaş var. Körü körüne savunmayın şu oyunu büyüsüne kapılmış gidiyorsunuz.

• Arkadaşlar oyun Tr psn haricinde hangi psn de türkçe desteği var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

PES 2016 FULL SÜRÜM - BOCA JUNİORS & RİVER PLATE (ST. JAKOB PARK)

Demodan pek bir farkını göremedim ama oyun gayet iyi duruyor.

• Takımlar

• TR PSNDEN PES 2016 ALACAĞIM ORTAK ARIYORUM
  • Oyunun PS3 versiyonunu beğendim, para olacak ikisini de alıp oynayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Arkadaşlar oyun Tr psn haricinde hangi psn de türkçe desteği var ?

rusya psn hocam. en ucuz olarak ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Takımlar

Geçen seneki aynı menü olması gayet güzel ancak arkaplanı daha güzel yapabilirlerdi
  • Dün Fifa 2016'ın demosunu oynayayım dedim. Kontrol ayarlarını falan yapmama rağmen inanın maçı bitiremeden kapattım. Belki ben de bir sorun var ama oynanış çok farklı geldi Pesden. Saha atmosferi, çimler gerçekten çok güzel ama oynanış berbat benim için. Adamdan top alabilmek mesele. Kayıyosun adamı tutturamıyosun. Dibinde olacaksın ki anca topa müdahale edebil. Defans oyuncuları defans yaparken saçma sapan yerlere gidiyor. Fifacılar kusura bakmasın ama oynanış yönünden Pes'in çok gerisinde.
  • Arkadaşlar oyun çıktımı spotçulardan bilgisi olan var mı? GG de bazı ilanlarda stokta hemen kargo yazıyor.
  • Arkadaşlar oyunda Fenerbahçe olduğu kesin mi ?
    Video yada Ekran görüntüsü gören oldumu google da baktım ama bulamadim ben bilgisi olan varsa sevinirim..

• ps3 surumu malum ortamlara dusmus bile yazik valla
  • Spotçulara 220TL kaptıracagınıza PSN Storedan alın oyunu 179TL
    Spotçular resmi satışdan pahalıya satıyor. Kazıklama derdindeler

• malum ortamlara düşmüş arkadaşlar fenerbahçeyle ilgili video bekliyorum
  • arkadaşlar koskoca internette oyunda olan "Diğer Avrupa Takımları" ile ilgili bilgi yok. Stadlar hakkında hatta şarkı listesi hakkında bilgiler varken takımlar hakkında net bir bilgiye ulaşamamak biraz garip sanki. Acaba oyunda Fenerbahçe var mıdır, oynayan arkadaşlar bizimle paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Spotçulara 220TL kaptıracagınıza PSN Storedan alın oyunu 179TL
    Spotçular resmi satışdan pahalıya satıyor. Kazıklama derdindeler

Kardesim cok dogru soyluyorsun. Bunlara artik para vermem.. bide on lira yirmi lira icin agiz eyip duruyoruz..

• Beyler , bir arkadaşla ortak alacağım oyunu.Oyunun erken sipariş bonuslarını primary hak sahibimi kullanıyor. Yada secondary hakkı alan oyunu o hesaptan oynayacağı için bonusları omu alıyor.Kafam karıştı yardımcı olurmusunuz nasıl oluyor bu iş
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.