Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam rakip yok dün banada oluyor ya ps3te oyuncu kalmadı yada herkez gp kasıyor yada müsabaka oynayan oynuyor uyarıda simde kasanlara diyorlarda bende anlamadım yok askı yok cart curt tehditler işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

Bu uyarı ve ceza olayı nedir şimdi. sıralamada görünmüyorum fakat maç yapabiliyormuyuz. Bende rakip bulunamadı yazıyor 10 dakikadır sebebi cezamı servermı?

Serverler çok kötü bugün ondandır. Sim ile alakası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

fuck the konami :D:D serverların düzeltsinler önce baglantıyla oynayanlara müdahale yokta gp kasınca çok sanki her topta siyah geliyor:D::DD:

Evet lag yapanları banlasın madem bu kadar kolay. Online oyunda ard arda alınan galibiyet nasıl 180 oluyor. gitsin onu banlasın adi konami. Illa parayla coins mi alacağım bu yavşak oyunları için

• sbs03 S kullanıcısına yanıt
    valla ben 180tl full paket aldım enayilik yaptım dahada coinse para vermem ögrenci adamız indirimden anca oyun kovalıyorum hiç bir oyuna item yada bu para gibi çekmek için para yatırmam fak u konami:D
  • Takımın seri galibiyeti gitsin diye kendi haline bırakıp elimdeki göndercek olduğum siyah toplardan bir 11 oluşturdum ama momentum kudurmuş artık

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    oha :D 9-1 nedir:D hangi menajere koydun bu oyuncuları:D
  • Yav arkadaş o kadar top açtık bi ronaldo ,messi,robben tarzı birisi gelmedi kaç tane sarı top açtı ya bunun bi taktiği felan yokmu o kadar siyah içinden sarı çekiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Orijinalden alıntı: nicksiznicklinick

Arkadaşlar sizce cl1 listesine mı cl2 listesine mı yukleneyim. 210k gp var cl1den 20 cl2den 23 oyuncu var.

Kesinlikle CL1 hocam ,CL2 den 21 oyuncu açarsan , aradaki fark olan 24 oyuncunun ( 75-82arası ) 20 sini alırsın .

Zaten o yüzden CL2 düşünuyorum.23 oyuncunun çoğu o dediğin boş adamlar.CL2'deki tüm defansları çektim çöpleri :D CL1 listesine baktım da orada pek de iyi adam yok gibi.İyi adamlar bile pek iyi değil.Matic falan var.Hiç oynamadım ama Matic nedir ya 88 yapmışlar.
  • nicksiznicklinick N kullanıcısına yanıt
    matic mükemmel kesinlikle gelirse oynat pişman olmassın
  • Red John kullanıcısına yanıt
    hocam sim demi kasıyorsun hala gp yi siyah topta bi siyah top belirle ronaldonun beşligine gelmeden önce bas ben öle ypyrm
  • quote:

Villas Boas

• quote:

hocam sim demi kasıyorsun hala gp yi siyah topta bi siyah top belirle ronaldonun beşligine gelmeden önce bas ben öle ypyrm

Sim kasmıyorum canım çıka çıka orta seviyeye çekip kasıyorum ama sarı top geliyor oyunu bırakma aşamasına geldim çöp doldu kadro bi elle tutulur adam gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Villas Boas

aga bana momentum gibi gelmedi bu sonuçlar. Bence takım maliyeti td gücünü aşmış. td uyumu muhtemelen en fazla 10 dur.
  • Red John kullanıcısına yanıt
    valla elinde tut çöpleri öle öle top çevir hiç degilse çöp gelmez daha kaç oyuncu yuvan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roy Keane

quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Villas Boas

aga bana momentum gibi gelmedi bu sonuçlar. Bence takım maliyeti td gücünü aşmış. td uyumu muhtemelen en fazla 10 dur.

valla ruh 82 falandı ama uyumunu bilmiyorum, gelen geçen ezdi takımı, iyi de oldu galibiyet oranı düşmüş biraz, bunu birkaç kez yapıp inceden kasarım yine.

skorun açılması belki yorgunluk ile ilgili olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 3 Mart 2016; 19:24:05 >

• Konamiye bak adamlar rezalet online alt yapısı,lagcısı,oyun koparanı varken kendi hatalarının bedelini oyunculara kesecek oyuna girmiyordum 1 haftadır zaten giriyimde kendimi banlatıyım banlatana kadar kasacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 3 Mart 2016; 19:45:17 >
  • arkadaşlar nerden ticket atıyoruz bunları bende bi uyarı msjı atıcam bilen bi alıntılıyabilirmi beni
  • Satilik pes 2016 sec hesap
    Cl 1. Hafta oyuncularinin tamami mevcut
    Primary forumdan guvenilir bi arkadasta
    Iletisim pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galasoldiers -- 3 Mart 2016; 20:24:11 >
  • nerde lan o ihtar çeken arkadaş adam geldi nasıl yenilirken baglantıyla oynuyor bide uyarı çekiyor aq konamisi sikim sim modunu şuna bi çözüm bulamadı millete ihtar çekiyor aq çocukları
  • quote:

valla elinde tut çöpleri öle öle top çevir hiç degilse çöp gelmez daha kaç oyuncu yuvan var

95 sanırım 20 si çöp gerisi siyah top herkes geldi hep 80lik var istediğim ribery messi yav ronaldo felanda değil

• 
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.