Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu andaki 4-3-3 sistemindeki antrenör nasıl beyler?Real Madridin Mouya mı ne?Hücüm oyuncularım bol olmayınca oynayamıyorum.Aslında benim sistemimde hiç bir antrenör yok.1 GÖ 1 SĞK 1 SLK 1 SĞA 1 SLA 1 SF bu şekilde oynarım normalde ama bu sistemde daha hiç bir td görmedim büyük ihtimalle göremeyecem de :D
  • Tehditci konami yazıklar olsun beni banlıycakmış eyy konami sen beni banlayamazsın kendimi banlatacaktım o hazı vermeyecem takımı sıfırladım a dan z ye tüm yıldızlar mevcuttu oyunu siliyorum pes benim icin bitmistir daha da bulasmam kutulu oyunda satılık anniversay edition.Oyunun mokunu cıkardın gittin bedava dagıttın sesimizi cıkarmadık resmen bizle dalga gectin hersene oyunu yarım cıkardın oynamaya devam ettik,sinir stres sahbi olduk kendi hatandan dolayı düzeltmeyi bile beceremediğin hatanı oyunculara yüklemek hadsizliktir bu kafayla daha cok oyuncu kaybedersin ben böyle rezil bir firma görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konami bitir şu canlı güncelleme saçmalığını yeter ya. İnşallah Pes2017 de olmaz. Pes 2014 deki gibi random olur.
  • Red John kullanıcısına yanıt
    tamamda ribery öbür hafta gelcek messi de en sonlara gelir artık 95 se zor hocam gelmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

tamamda ribery öbür hafta gelcek messi de en sonlara gelir artık 95 se zor hocam gelmesi

pm ye bakın hocam
  • Ban yiyen var mı arkasaşlar bugün sim girmiyim dedim 5 k kasamadım sözleşme yenilemekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

Ban yiyen var mı arkasaşlar bugün sim girmiyim dedim 5 k kasamadım sözleşme yenilemekten

Hemen banlamazlar gelecek perşembe güncelleme oluyor o zaman bakarlar kim ne yapmış diye

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Ban yiyen var mı arkasaşlar bugün sim girmiyim dedim 5 k kasamadım sözleşme yenilemekten

Hemen banlamazlar gelecek perşembe güncelleme oluyor o zaman bakarlar kim ne yapmış diye

Teşekkürler. Kadroya girebilecek tek agüero lazımdı onuda FV bulacaz artık. Agüero kombinasyonunu bilen var mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Perşembe ye kadar doya doya oynayayım bari o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbs03 -- 3 Mart 2016; 22:27:56 >
  • sbs03 S kullanıcısına yanıt
    ben 1 tane oynadım sözleşme bileti vercekti bi maç atsaydım onuda ronaldoya basarm:D abi az önce bi faslı geldi maçın içine etti bunları neden banlamazlar arkadaş yada sunucuları düzeltmezler
  • Nasıl banlıyorlar yaw. Mümkün değil. Ben şimdiye dek oyuna 1500 TL harcamışım. Kendisinin bıraktığı açığı kullanıyorum. Bunun ile ilgili bana bir SÖZLEŞME imzalatmadı. Banlayacağına açığı kapatsın. Ne diye duruyor o özellik. Kapat o zaman kardeşim. Büzüğü yemez oyuncu kaybetmeye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam uyarı gelmiş banada.sim ve klasman sıralamalarında yokum.şu an 6. sim hilemi yapıyorum.hic takmiyorum valla.banlasınlarda 1 kac hafta diğer oyunlari oynarim.pes varken diğer oyunlar cekici gelmiyor zaten bare onları bitiririm.
    Önce şu oyun koparanlari banlarsalar iyi olacak ama konami işte ne beklenir ki

• pes 2017 ne zaman çıkıyor
  • haklısın ben gerçi oyun harici para yatırmdımda ticket nerden atıyrz bn bi yere attım ama gittimi bilemedm çok saçma bi ahkam keser gibi yaparsan gidersin ayagı pezevenkler beleş yaptı oyunu para verenlere salak muamelesi yaptı kimse ona bişi demiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

ben 1 tane oynadım sözleşme bileti vercekti bi maç atsaydım onuda ronaldoya basarm:D abi az önce bi faslı geldi maçın içine etti bunları neden banlamazlar arkadaş yada sunucuları düzeltmezler

Faslıların çoğu hileci zaten

• Konami Çalışanı K kullanıcısına yanıt

Sesli güldüm..
    Ne oldu hocam ilk defa mı oynadın..

• uyarı yapıyordun db atıyordun :D:D:D:

• quote:

Orijinalden alıntı: PONTOREUS

quote:

Hocam uyarı gelmiş banada.sim ve klasman sıralamalarında yokum.şu an 6. sim hilemi yapıyorum.hic takmiyorum valla.banlasınlarda 1 kac hafta diğer oyunlari oynarim.pes varken diğer oyunlar cekici gelmiyor zaten bare onları bitiririm.
    Önce şu oyun koparanlari banlarsalar iyi olacak ama konami işte ne beklenir ki

Hocam ben bu hileyi bilmeden oyunun başlarında Parayla coin aldım takımda eksik yok gibi banlanmasında değilim da zamanında verdiğim para boşa gider düşüncesindeyim. Bu ban sınırsız mı yoksa 1-2 hafta gibi onuda bilmiyoruz ki

• Arkadaşlar banlanınca ne olacak ?

Yeni takım mı yapacağız yoksa online maç yapma hakkımızı komple elimizden mi alacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 4 Mart 2016; 9:32:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ban diye birsey yok uyari vermisler. Isin garibi siralamada hala sim acigini kullandigi besbelli olanlar var. Benimde siralama puanlarim sifirlanmis. Ama hicte umurumda degil CL1 temsilcilerini tamamladim bugun. Zaten daha da simle ugrasmam.

• 
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.