Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (2321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23192320232123222323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün myclubda rakip yok diye Online klasman oynayım dedim ama oynamaz olaydım iyi ki Online klasmanı bırakıp myclub oynamışım sürekli, yoksa sinir küpü olurdum.
    Myclub ile Online klasman arasında oynanış bakımından büyük fark var.
    Online klasmanda oyuncular eşit seviyede gibi oynuyorlar çok iyi oyuncu ile kötü yada normal oynayan bir oyuncu arasında bir fark kalmıyor.
    Ve myclubda messi ile yapamadığım hareketleri geçemediğim savunmaları Online klasmanda yapıyorum çok ilginç bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu görüşe katılmıyorum. Bence tam tersi. 7-8 aydır myclub oynamış ve 1000 puanda bırakmış biri olarak, artık online klasman oynuyorum ve acayip zevk alıyorum. Mesela Napoli ile Barça Real Münih gibi takımları çoğunlukla resmen rezil ediyorum. Tabi çok iyi oynayanlarla ya berabere kalıyorum yada yeniliyorum. Çok güzel çekişmeli maçlar oluyor.

Ama sinir olduğum şu, herkes Real Barça alıyor, tamam alabilirler ama başka takımlarla taktiksel anlamda çok iyi maçlar çıkıyor.

Adamların tek yaptıkları, uzaktan Ronaldo Bale gibi hızlı adamlar arapası atıp gol bulmak.

Tavsiyem 2-3 yıldızlı takımlarla güzel taktik ayarlayıp oynamak. Çok zevkli oluyor.

Belçika, Bate Barisov, Razgrad, Zenit, Napoli, GS son zamanlarda alıp da çok zevk aldığım takımlar. Tabi sonuçta zevkinize bağlı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu oyunda real barça bayern yenilmesi en zor takımlar hele rezil duruma düşmesi çok çok zor. oyunun müdehalesi olmasa bu takımlar diğer takımları ezer geçer.
    Dediğim gibi myclub ile Online klasman ikisinin oyun yapısı gerçekten farklı myclubda gol olan bazı pozisyonlar Online klasmanda olmuyor.
    Myclubda attığım plase gollerin çoğu online klasmanda olmuyor messi hariç messi ile myclubda yapamadığım çok şeyi online klasmanda yapıyorum burası da çok ilginç.
    Online klasmanda oyuna açık müdehale var orta düzey takımlar ile büyük takımları yenmek kolay değil(eşit düzeyde oyuncuları varsayarsak) online klasmanda mesela real madrid benfica veya Zenit ile oynarken real madrid gibi oynamıyor orta düzey takım seviyesine iniyor.
    Bende myclubda 1000 yaptım ama oynamaya devam ediyorum günde 2 3 maç yapıyorum bazen.

• O dediğin myclubta var. Plase yi her oyuncu yapamıyor oyunda. Aylardır bunu anlatmaya çalıştık forumda ama bazı arkadaşlar anlamadı. Mesela Robben Messi İbrahimoviç Ronaldo iç plase ustası. %95 atarlar. Bale dış plase ustası. Bale ile çok zor iç plase atarsın ama dış plaseyi hiç kaçırmaz. Robben hem iç hem dış plase ustası. 100 plase yapsam 97sini atarım Robbenle. Ama oyunda diğer oyuncuların plase yüzdesi düşüyor. Gerçek hayatta da bu saydığım oyuncular böyledir.
    Oyuna müdahale myclubta var, konaninin para hırsı yüzünden. Ama online klasmanda sanmıyorum, yada başıma gelmedi. Mesela Zenit ve Napoli ile Real barça ve bayerni çok güzel yendiğim maçlar çoğunlukta. Yenildiğim de oluyor. Yada aynı düzeyde takıma da kaybettişim oluyor. Yada son anda real ile zar zor beraber kaldığım da oluyor. Bence online klasman tam bir beceri sahnesi. Napoli ile oynarken koşma tuşunu unutuyorum neredeyse. Oyuncular teknik ama yavaş. Buna göre oynamak lazım. Ama real alınca tam tersi ister istemez ronaldo bale koşmak zorunda :) (ilginçtir oyun çıkalı real olmadım hiç)

Aslında oyunu akıllı oynamak lazım. Oyunun en önemli noktası KOŞMA tuşu. Çok titiz ve zamanlı kullanmak lazım. Yoksa çok kolay top kaptırırsın. Hamsik mesela. Acayip teknik ama ağır. Top Hamsik e geldi mi koşma yapmıyorum, sadece çalım ve pas odaklı oynuyorum.

Myclub oynarken çok tedirgin hırslı ve sinirli oluyorum. Ama online klasmanlarda yenilsem de berabere de kalsam umrumda olmuyor zevk alıyorum çünkü. Keşke başından beri oynasaydım

• Arkadaşlar burası PS4 konusu biliyorum fakat belki hatırlayan vardır diye soruyorum PC'de PES 2015 ilk çıktığında KUTULU versiyonu fiyat olarak neydi?

Bir de PES 2016da FB GS BJKnin tüm transferleri olur mu?
  • Başıma garip bi olay geldi benmi yalnış yapıyorum anlamadım.

Psnde 35.99 tlye inene pesi satın aldım indirdim yüklendi neyse. oyuna giriyorum demo gibi açılıyor yani iki takım veriyor sadece ha şunu yemen ilk maç orunludur herelde dedim olmadıda iki gündür aynı :D ilk kez bi futbol oyunu aldım acemiyimde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: depro1903

Başıma garip bi olay geldi benmi yalnış yapıyorum anlamadım.

Psnde 35.99 tlye inene pesi satın aldım indirdim yüklendi neyse. oyuna giriyorum demo gibi açılıyor yani iki takım veriyor sadece ha şunu yemen ilk maç orunludur herelde dedim olmadıda iki gündür aynı :D ilk kez bi futbol oyunu aldım acemiyimde :)

Kardeşim sen daha ön yüklemeyi yapmışssın. Yükleme devam ediyor. Bittiğinde oyun full olacak

• Merhaba arkadaslar, BAL oynuyorum. Forma numarami degistirmek istiyorum. Boyle bir sey mevcut mu oyunda, daha onceki serilerde degistirebiliyorduk. Eger mevcutsa nasil degistiririz, iyi forumlar.

• Beyler dostluk maçı yapmak isteyen varsa kapışalım. Alıntı veya mesaj atın yeterli şuan oyundayım.psn id:YufiTR

• ben 2-3 gündür online müsabaka oynayamıyorum.bağlantı kuralamıyor uyarısı alıyorum
    ama klasmanı gayet güzel oynuyorum
  • sorun hala devam ediyor
  • 1.ve 2. klasmanda olupda mortal kombat oynayanlara kıl oluyorum. Sağolsun konami çanak tutuyor bunlara.
    Hakemın kırmızı kartı yok.((''))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Den57 -- 29 Ağustos 2015; 1:29:56 >
  • Beyler oyunda önceden şut çekerdim kendi oluşturduğum karakterler ile gol olurdu falan şimdi aynı özelliklerde adam yaptım bütün takımın şutları hep direkten dönüyor, takım çaykur rize spor :d gs den teklif bekliyorum gelmiyor bende garibanları şampiyon yapıp duruyorum, şaka maka takımla mı alakalı bu direkten dönme muhabbeti, diğer takımlarda sanki böyle bişey olmadı olsaydı hatırlardım.
  • Büyük umutlarla ve gazla alınmış ama sonra kenara atılmış bir oyun oldu pes2015. Ben zaten ilk oynadığımda bu oyundan bir cacık olmayacağını anlamıştım. Pes serilerinde kötü bir anı olarak yerini aldı. Bolca momentum sosuyla sunulmuş dandik bir oyun .

Umarım pes2016 bize bu dandik 2015i unutturur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulbirbaska -- 7 Eylül 2015; 17:20:48 >
  • Online maç yapmak isteyen varsa eklesin
    Psn: aykuteskalen

• Myclub tanitim videosu varmiydi arkadaslar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Online maç yapmak isteyen varsa eklesin
    Psn: aykuteskalen

Aykut bu sene de online forumdan acilis macini senle yapalim gecen sene sok bir skor olmustu :)

• bu oyunu satmak la lazım 2016 geldi oyun bir derede kalmadı ya

• Silinebilir

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Ben yeni takas yaptim oyunu . Daha girme sansim olmadı. Online'ı nasıl? Cok kişi oluyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 23192320232123222323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.