Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2010 - CIKTI (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.574
Cevap
0
Favori
84.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HDD'ye kurulan oyun PES 2010 olarak görünüyor, save dosyaları ise Pro Evo Soc. 2010 şeklinde görünüyor. Aynı durum bende de var ve bir sıkıntı oluşturmuyor. :)

Bence son çare olarak yeni bir PAL silver üyelik alıp dene bakalım, update dosyaları download menüsünde gözükecek mi?
  • sorun hal olmuştur.kyosan sana bol teşekkür.yeni bir üyelik açtım.ozman updateleri gördü.yalnız enteresan
    gamertag için bölge sormadı hiçbirşey sormadı vede ilk gamertagımda uk zaten ama neyse gene bu şekilde çözüldü sorun ama bana 2 güne mal oldu.
  • Hayırlı olsun diyorum, güle güle oyna.

Şimdi bundan sonra bir durum daha var. O da oyunu açarken eğer live'e bağlı değilsen indirdiğin patchleri oyuna uygulamıyor. Ve şu hatayı veriyor:

Sen de bir dene bakalım aynı hatayı alacak mısın?
  • az önce kapattım yarın ilk işim denerim
  • kyosan kardeş live bağlı değilken oyunu actım hatta exbihiton bide maç yaptım güncel kadrolarla bi sorun olmadı.
  • Ben niye bu hatayı alıyorum anlayabilmiş değilim. Live e bağlı olmadan oyunu başlatırken Silver üyelikle mi açtın yoksa Gold üyeliğinle mi?
  • normal gold üyeliğimle
  • biraz evvel hdd mi pc ye bağlayıp oyun için çıkan güncellemeleri yükledim, oyunun kendi media ID sine uygun olanları ama başarılı olmadı. :(
  • Oyunun kendi title update dosyasını da atman lazım. Oyunu açarken küçük bir otomatik update yapıyor. O update'i yapmadıkça patch dosyaları aktif olmuyor yanılmıyorsam.
  • bu title update i buldum ama benim elimdeki oyun media ID si ile uyumlu değil.anlaşılan live olmadan olmuyacak bu işlem :)
  • Oyun bugün elime geçti arkadaşlar.Update leri yükleyip,2-3 saat oynadım hemen.Forumda abartılan eksiler kesinlikle yok oyunda.Tepki süresi sorunsuz,top futbolcuların ayaklarına kafalarına değiyor:)

Bana göre artı-eksiler;

+Eski PES serilerine benzeyen oynanabilirlik(Bu konu tamamen hangisinden hoşlandığınıza bağlı.Ben PES in oynanışını daha çok seviyorum mesela)
    +İsabetli şutlar.(FIFA dan daha iyi,benim için en önemli etkenlerden biriydi)
    +Grafikler(FIFA ile arasında uçurum yok ama PES in gündüz grafikleri biraz daha iyi bana göre)
    +Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi(FIFA da yok)
    +Oyunun sıfırını 50 TL ye bulmuş olmam(FIFA da bu imkan yok şimdilik)

-Seyirciler,dolayısıyla atmosfer(FIFA bu konuda çok önde)
    -Gece maçlarında grafikler çok iyi değil.(FIFAda da aynı durum söz konusu)
    -Futbolcular gerçekten garip koşuyor biraz:)FIFA bu konuda da önde:)

Sonuç olarak eski PES serilerini özleyen arkadaşlar rahatlıkla alabilir oyunu.Eksi olarak saydıklarım,beğendiğimiz çoğu PES oyununda vardı zaten.Önemli olan oynanabilirlik,isabetli şutlar ve yeterli grafikse PES10 bana göre olmuş bu sene.

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 19 Ocak 2010; 19:33:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

en önemli etkendi PES almam için benimde Fifa bu fiyata düşsede birde fifa alsak
  • bluelabel: gamertag ını yazda arada kapışırız
  • valla al beni ekle :D :D aymet88 :D hergün netteyim :D
  • quote:

Oyun bugün elime geçti arkadaşlar.Update leri yükleyip,2-3 saat oynadım hemen.Forumda abartılan eksiler kesinlikle yok oyunda.Tepki süresi sorunsuz,top futbolcuların ayaklarına kafalarına değiyor:)

Bana göre artı-eksiler;

+Eski PES serilerine benzeyen oynanabilirlik(Bu konu tamamen hangisinden hoşlandığınıza bağlı.Ben PES in oynanışını daha çok seviyorum mesela)
    +Grafikler(FIFA ile arasında uçurum yok ama PES in gündüz grafikleri biraz daha iyi bana göre)

Sonuç olarak eski PES serilerini özleyen arkadaşlar rahatlıkla alabilir oyunu.Eksi olarak saydıklarım,beğendiğimiz çoğu PES oyununda vardı zaten.Önemli olan oynanabilirlik,isabetli şutlar ve yeterli grafikse PES10 bana göre olmuş bu sene.

Saygılar..

Hocam hayırlı olsun ama o tepki süresine sorunsuz demek garibime gitti ki bana da ilk oynadığımda birşey yok gibi gelmişti orjinal için bence kötü seçim yıllardır PES oynarım hayatımda oynadığım en kötü oynanamaz PES oyunu PES 2010 olmuş sırf o tepki süresi yüzünden. Bilmiyorum FIFA'da her ne durumda olursan ol süper ve muhteşem ötesi bir tepki süresi var.

Seninde anlaman geç olmaz zaten biraz oyna göreceksin tabii orjinal aldım sonuna kadar savunacam mantığıyla bakmassan oyuna

Tekrar hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

quote:

Oyun bugün elime geçti arkadaşlar.Update leri yükleyip,2-3 saat oynadım hemen.Forumda abartılan eksiler kesinlikle yok oyunda.Tepki süresi sorunsuz,top futbolcuların ayaklarına kafalarına değiyor:)

Bana göre artı-eksiler;

Saygılar..

Hocam hayırlı olsun ama o tepki süresine sorunsuz demek garibime gitti ki bana da ilk oynadığımda birşey yok gibi gelmişti orjinal için bence kötü seçim yıllardır PES oynarım hayatımda oynadığım en kötü oynanamaz PES oyunu PES 2010 olmuş sırf o tepki süresi yüzünden. Bilmiyorum FIFA'da her ne durumda olursan ol süper ve muhteşem ötesi bir tepki süresi var.

Seninde anlaman geç olmaz zaten biraz oyna göreceksin tabii orjinal aldım sonuna kadar savunacam mantığıyla bakmassan oyuna

Tekrar hayırlı olsun.

Valla dostum o tepki süresi benim için çok önemli.Hatta ilk LCD tv mi o yüzden değiştirmiştim,düşün.Ama inan bu oyunda beni rahatsız edecek hiçbir tepki sorunu görmedim.Belki de yeni update le alakası vardır ki yukarıda başka bir arkadaş da bahsetmiş bundan.

Ben 2001 yılında başladım PES oynamaya,ilk oyunla yani.PES 6 ya kadar da devam etti bu süreç.2007-2008-2009 u almadım.Arkadaşlarımda gördüm ve oynanışlarını hiç beğenmedim.Geçen yıl da FIFA 09 aldım hatta.FIFA her ne kadar kendini geliştirse de,hep bir eksikliği vardı benim için.Özellikle şutlara bir türlü alışamıyordum.PES 10da eski oynanabilirliği ve sağlam şutları buldum.

Buarada,orjinale para verdim diye fanlık yapamam.Oyunu zaten çok ucuza aldım,dediğin sorunlar rahatsız etse,en kötü 40 TL ye satar,10-15 TL zarar ederim.10 TL için de fanboyluk yapacak insan değilimYazdıklarımdan da anlaşılacağı gibi,FIFA nın üstün olduğu konuları da yazdım.Tabii ki hepsi benim fikrim,sadece gördüklerimi yazdım.FIFA nın da ucuzunu bulsam,atmosferi ve animasyonları için alabilirim.Para olursa tabii

Saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: pesx

bluelabel: gamertag ını yazda arada kapışırız

Dostum gold alamıyorum parasızlıktan buaralarAma en kısa zamanda,en az 3 aylık alacağım

Gamertag:bluelabel78

Saygılar..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

quote:

Bana göre artı-eksiler;

Saygılar..

Tekrar hayırlı olsun.

Valla dostum o tepki süresi benim için çok önemli.Hatta ilk LCD tv mi o yüzden değiştirmiştim,düşün.Ama inan bu oyunda beni rahatsız edecek hiçbir tepki sorunu görmedim.Belki de yeni update le alakası vardır ki yukarıda başka bir arkadaş da bahsetmiş bundan.

Ben 2001 yılında başladım PES oynamaya,ilk oyunla yani.PES 6 ya kadar da devam etti bu süreç.2007-2008-2009 u almadım.Arkadaşlarımda gördüm ve oynanışlarını hiç beğenmedim.Geçen yıl da FIFA 09 aldım hatta.FIFA her ne kadar kendini geliştirse de,hep bir eksikliği vardı benim için.Özellikle şutlara bir türlü alışamıyordum.PES 10da eski oynanabilirliği ve sağlam şutları buldum.

Buarada,orjinale para verdim diye fanlık yapamam.Oyunu zaten çok ucuza aldım,dediğin sorunlar rahatsız etse,en kötü 40 TL ye satar,10-15 TL zarar ederim.10 TL için de fanboyluk yapacak insan değilimYazdıklarımdan da anlaşılacağı gibi,FIFA nın üstün olduğu konuları da yazdım.Tabii ki hepsi benim fikrim,sadece gördüklerimi yazdım.FIFA nın da ucuzunu bulsam,atmosferi ve animasyonları için alabilirim.Para olursa tabii

Saygılar..

Dostum tepki derken ben pasların ve yaptığın aksiyonların tepkisi dedim. Oyun inanılmaz hantal.

Bu arada FIFA 10 Full oynamadıysan yorum yapma lütfen, demodan çok daha güzel yeni animasyonlar var, oyun hızı da daha yavaş. Atmosfer, grafikler felan söylemiyorum bile. Ayrıca FIFA 10 atmosfer animasyon için değil, oynayış için alınır. Süper gerçekçi oynayışı var onda. Dene mutlaka bul biryerlerden

• @Ezio Auditore

Tepkiden neyi kastettiğini biliyorum dostum,ben de paslardan bahsettim özellikle zaten

Buarada,FIFA10 u arkadaşımın PS3ünde oynadım,biliyorum nasıl bir oyun olduğunuYani izin verirsen,yorum yapabilirim bu konuda.Ama 360da sadece demosunu oynamıştım,onu da söyleyeyim.

FIFA10 kesinlikle çok gelişti,hatta geçen yıl FIFA09 aldım dediğim gibi.Ama şutlar hala benim istediğim gibi değil."FIFA atmosfer ve animasyon için değil,oynanış için alınır" demişsin ama benim adıma yorum yapma lütfen.Ben atmosfer ve animasyonlar için alırım,yoksa senin tabirinle,PES in hantal oynanışını! daha çok seviyorum.Dediğim gibi bunlar zevk meselesi,kendi fikirlerimi söylediğim mesajımda da belirttim hatta bunu.

Lütfen genelleme yapmadan yorum yapalım arkadaşlar.Benim gibi tarafsız olabilecek arkadaşlar buyursun,istediğini yazsınlar.PES10 a çöp gözüyle bakan arkadaşlar da bir zahmet girmesinler bu başlığa.Sonuçta onları çeken hiçbirşey yok bu başlıkta

Saygılar..

• Ilk oynadığımızda biraz zorlandık ve " güzel bi pes olmuş, helal lan konami " demiştik. Artık PES 2009 dan farkı yok benim için. Attığımız, yediğimiz golleri video'ya çeksek gülme krizine girersiniz. C.Ronaldo yine hayvan gibi olmuş. Messi'yi ezmişler vs vs.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.