Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2009 (PC, Playstation 3 ve Xbox 360) inceleme videosu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
50.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya benim bilgisayarımın özellikleri şunlar:intel pentium4 cpu 3.00ghz 1gb ram nvidia 6330turbocache 256 mb ekran kartım var bnm yeni çıkan oyunları kaliteli bir şekilde oynayabilmem için neleri değiştirmem gerekli?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dewr

1 puan değil 1000 puan werilse azdır..fifa rezalet bir oyun..fanatizm mi ewet pes konusunda fanatiğim..eğer bi oyun beni yemek ve tuwalet dışında başından kalkmama izin wermiosa onu tek geçerim..kaç yıldır oynuous arklarla 1kere bile yeter demedik.. bilgisayara karşı oynamak sıkıcıdır ama bi arkınızla oynuosanız pes üstüne oyun yok..

vah garibim sonradan yiyeceğin laflar niye ediyorsun bende aynı senin durumundaydım pes delisiydim ps1 den beri winning pes oynardım ama pes 2008 rezaletinden sonra fifa 08 e geçince bu söylediklerinin aynısını yedim ve bir daha pesin yüzüne bakmadım olay sadece fifanın oyun mantığına alışmakta ondan sonra oyunun ne kadar gerçekçi olduğunu görüyorsun tabi bu bahsettiklerim playstation3 için geçerli pc de 2 oyununda ne kadar kötü olduğunun farkındayım...

• inceleme için teşekkürler bence oyun çok güzel
  • Eline Sağlık Benim Bilg Kaldırıyor İndircem Tekrar Sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: IIIMrSpikeIII

Eline Sağlık Benim Bilg Kaldırıyor İndircem Tekrar Sağol

Emin ol pişman olmayacaksın
  • super bi oyun
  • kesinlikle Fifa 09 pes 09 dan çok daha iyi
  • Topic "PES incelemesi" olarak açılmış ama kısa sürese "FİFA mı PES mi" geyiğine dönmüş...
  • pes daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.
  • güzel inceleme
  • fifa kardeşim fifa, pes falan yeni nesilde bitti,konami bu kalecileri 2015 ver siyonunda düzeltecek galiba üstüne gelen topu bacak arasından kaleci hermaçta yermi yav? birileri bunlara allah aşkına söylesin yav rezillik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haszen

fifa kardeşim fifa, pes falan yeni nesilde bitti,konami bu kalecileri 2015 ver siyonunda düzeltecek galiba üstüne gelen topu bacak arasından kaleci hermaçta yermi yav? birileri bunlara allah aşkına söylesin yav rezillik.

Fifa 09 bence b.ktan bir oyun.Oynadım ve yine çöpe atasım geldi.PES 2009 eksikliklerine rağmen en iyi kabul edin artık yada çamur atmayın.FIFA'nın en iyi olması için bi yerlerinizi yırtıyosunuz neden?Para boşa gitmesin diye mi?
  • Herşey inceleme sitelerinde ve verilen puanlar ile ortada beyler yemeyin boşu boşuna kendinizi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScRyedd

Herşey inceleme sitelerinde ve verilen puanlar ile ortada beyler yemeyin boşu boşuna kendinizi.

Kimseyi yediğimiz yok.Durup dururken oyuna çamur atıyor FIFA fanlarının yüzde 90 ı.Neden merak ediyorum?Hadi oyununu övebilirsinde bu nefret ne onu anlayamıyorum?Yemin edin o zaman bir daha PES oynamayacağız diye...
  • Vallahi sıkı bi PES fanı olarak bu rezilliğin son bulması temennimdir.

Oyun çünkü gerçekle alakası olmayan bi yapıya sahip. İnşAllah düzeltirler PES 2010'da tüm sene onu oynarız....

Az önce açam oynayam dedim yok abi olmuyor dayanamadım ya inanılmaz rezil bi oyun "nasıl rezil oyun yapılır" onu öğretmiş KONAMI bize. Adamlar birer odundan ibaret, insan yok fakat bildiğiniz gibi gerçek futbol insanlarla oynanır :) .

PES 2010'u bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CK07

Vallahi sıkı bi PES fanı olarak bu rezilliğin son bulması temennimdir.

Oyun çünkü gerçekle alakası olmayan bi yapıya sahip. İnşAllah düzeltirler PES 2010'da tüm sene onu oynarız....

Az önce açam oynayam dedim yok abi olmuyor dayanamadım ya inanılmaz rezil bi oyun "nasıl rezil oyun yapılır" onu öğretmiş KONAMI bize. Adamlar birer odundan ibaret, insan yok fakat bildiğiniz gibi gerçek futbol insanlarla oynanır :) .

PES 2010'u bekliyorum.

Futbolcular kambur koşuyor yav

Abi sen bide PS kafeleri görsen resmen komedi.Her TV'de PES herkez Messiye Ronaldoya İbrahimovic'e veriyor topu herkezi çalımlayıp golü atıyor.Hatta bazıları aynı adamı 2 - 3 kere çalımlıyor ona çok gülüyorum bir yandan da üzülüyorum millet futbol oyunu diye çalım oyunu oynuyor

• her yerde böyle abi anlamak mümkün değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fata1ty

quote:

Orjinalden alıntı: Haszen

fifa kardeşim fifa, pes falan yeni nesilde bitti,konami bu kalecileri 2015 ver siyonunda düzeltecek galiba üstüne gelen topu bacak arasından kaleci hermaçta yermi yav? birileri bunlara allah aşkına söylesin yav rezillik.

Fifa 09 bence b.ktan bir oyun.Oynadım ve yine çöpe atasım geldi.PES 2009 eksikliklerine rağmen en iyi kabul edin artık yada çamur atmayın.FIFA'nın en iyi olması için bi yerlerinizi yırtıyosunuz neden?Para boşa gitmesin diye mi?

fifa cok daha iy pesden bu artik herkes kabul ediyor sende et bence ama pesde kötü deyil ben 2sinide oynuyorum pes bazen sinirimi bozsada master ligaya sükür etsin

• fifa 'yı 95 yılından beri takip ederim severim bu oyunu, ancak yıllarca grafiğe yattılar hiç bişey yapmadılar taki 2008 versiyonuna kadar, bu süreye kadar pes ile idare ettim gerçekçiydi evet ancak yeni nesille çöktüler, fifanın yaptığı hatayı pes yaptı ve yıllarca aha size oynanış dediler ve onlarda buna sığındılar ve yattılar, tam değişelim dediler ve herşey daha kötüye gitti, oynanış gitti, eğlence gitti, kaleciler zaten kötüydü hep ama artık hiç yoklar orta sahadan çekilen şuta ters yatarmı kaleci yav, bazende yerin dibine bile giriyor her şey iyi giderken son saniyede kalecinin içinden geçen topla hayallerim yıklıdı! değerlendirmem konsollar için geçerlidir fifa 2008 ve 2009 versiyonuyla fark atmıştır arkadaşlar. sonunda yazıyı bitirdim anasını satayım.
  • biraz uğraşarak ve zaman harcayarak fifanın nekadar iyi bir oyun olduğunu göreceksiniz! bazı sıkıntıları yok değil evet ama en iyisi bu kardeşim, birde legendery de deneyin, oyuncuların nasıl savunma yaptıklarını nasıl uzun topla çıktıklarını, kalecilerin kurtarışlarını, yüzüne top çarpan adamın yüzünü tutuşunu, kaymaları, ikili mücadeleleri hava topuna çıkışlarını, dışarı çıkmakta olan topu kayarak alışlarını,evet konroller biraz karışık gibi görünüyor iyi ama zaten futbol similasyonu oynuyoruz arkadaşlar eski atari oyunu değilki yav pesin sensible soccer den tek farkı 3 boyutlu oluşu 5-2 7-3 skormu olur yav.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.