Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2009 (PC, Playstation 3 ve Xbox 360) inceleme videosu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
50.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende izliyemiyorum... :(
  • Video sorunlu.
  • Sorun giderilmiştir.Artık izleyebilirsiniz.
  • harika bir inceleme.teşekkür
  • Pes her zamanki klasik Pes akicilik ve oynanabilirlik bakimindan da her zamanki gibi fifanin önünde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guardofmylife

Pes her zamanki klasik Pes akicilik ve oynanabilirlik bakimindan da her zamanki gibi fifanin önünde.

Öyle bir söyledin ki görende seni Gamespot ta editör sanar.Hangi PLatform dan bahsediyorsun acaba?
  • yabancı yerli her incelemede pes 09 pes 08 üzerinden değerlendiriliyor. konaminin taktiğimidir bilinmez ama adamlar 2008 de çıtayı o kadar düşürdü ki millet pes 09 a şükreder oldu. bu neslide mevcut oyuna ufak tefek takviyelerle geçiştireceklerdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guardofmylife

Pes her zamanki klasik Pes akicilik ve oynanabilirlik bakimindan da her zamanki gibi fifanin önünde.

Dediğin şey platform'a göre değişir hocam sanıyorum değerlendirmeni FIFA09'un PC versiyonu ile yapıyorsun ama yanlış yapıyorsun. Öncelikle oyunu konsolda da bir gör ondan sonra değerlendirmeni yap zaten notlara bakarsak bu senede FIFA'nın notları daha yüksek
  • ya ben bu videoların hiçbirini izleyemiyorum . Toplasan aralarından 2-3 tane anca izleyebildim. firefox ta da explorerde de denedim olmuyor. :((
  • quote:

Orjinalden alıntı: skull62

ya ben bu videoların hiçbirini izleyemiyorum . Toplasan aralarından 2-3 tane anca izleyebildim. firefox ta da explorerde de denedim olmuyor. :((

Videoları izleyemeyen arkadaşlar mutlaka Flash Player'ın son versiyonunu yüklesinler.http://www.adobe.com WEB adresinde Adobe Flash Player'ın son versiyonunu bulabilirsiniz.

İyi seyirler
  • keşke oyun içi böyle olsa bak işte o zaman keyfe sen.. 10numara oyun olur ama pes09 çok kötü inşalla seneye oyun motoru değişir
  • fifaya göre birçok konuda çok eksik kalmış yine.
  • By_e yardımın için çok teşekkürler adobe flash player 10 u yükledim artık izleyebiliyorum ...
  • ps3de online yama yapma şansımız warmı?
  • fifami daha iyi yoksa pes mi
  • Bence bu oyun 1 puanı bile hak etmiyor
  • 1 puan değil 1000 puan werilse azdır..fifa rezalet bir oyun..fanatizm mi ewet pes konusunda fanatiğim..eğer bi oyun beni yemek ve tuwalet dışında başından kalkmama izin wermiosa onu tek geçerim..kaç yıldır oynuous arklarla 1kere bile yeter demedik.. bilgisayara karşı oynamak sıkıcıdır ama bi arkınızla oynuosanız pes üstüne oyun yok..
  • benim anlamadığım olay şu adama pas atıyorum ayağına gelir gelmez anormal bir şekilde ayağından açıyo topu gıcık oldum ya
  • koşma tuşundan çek parmağını yoksa mahvediyor pozisyonu ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi q7uicksand -- 9 Aralık 2008; 1:38:35 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.