Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2009 (PC, Playstation 3 ve Xbox 360) inceleme videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
50.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2009 incelememizin HD sürümü siteye eklendi.İyi seyirler
  • Eline sağlık hocam süper inceleme
  • HD hmm bu çok iyi birde öyle izleyelim

Bi ricam var.By_e : VİDEO.DONANİMHABER.COM a become a legend videoları koyarsan sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

HD hmm bu çok iyi birde öyle izleyelim

Bi ricam var.By_e : VİDEO.DONANİMHABER.COM a become a legend videoları koyarsan sevinirim

VideoDH'da bazı sorunlar var.Giderilsin, vakit buldukça eklerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FERROKROM

Merhabalar bu oyunu ps3 te oynadım ve pc de kurdum oynadım ama high ayarlarda ve açabildiğim en son özelliklerde bile pc versiyonunun grafikleri ps3 versiyonununkine göre daha kötü geldi, ki kullandığım ekran kartı çok güncel bir kart hatta crossfire modunda kullanıyorum...oyunu hem pc hem de konsollarda deneyenler aynı fikirdeler mi benimle acaba?

aynı fikirdeyim
  • ya bimiyorum söyliğimmi ama oyunu anlatım tarzında donanimhaber değişikliğe gitse çok iyi olur benim hiç hoşuma gitmiyor kitapdan satırlar okur gibi anlatılması gerçi milletvekillerimiz yapıyo siz neye yapmayasınız yani demem o ki anlatım tarzına biraz ruh katın oyuna gelirsek pes 2008 e göre baya iyi gözüküyo grafiklerde baya düzelme var ayriyetten pes 2008 e göre oynanabilirlik ciddi derecede zevkli hale gelmiş.
  • puanlama sistemi gereksiz oluyor, iyi veya kötü şeklinde verilse yeterli bence. mesela grafikler ve oynanabilirlik iyi, sesler ve genel olarak kötü bir oyun, kötü derken benim açımdan kötü hatta sıfır puan çünkü ben oyunun single modunu ve online modunu oynamam yıllardır pes oynarım bilgisayara karşı veya online maç yaptığımı hatırlamıyorum sadece oyunu iyi oynayan bir arkadaşım gelirse saatlerce turnuva yaparız ama 2008' den itibaren iki kişi turnuva olayı yapılamadığından güncel kadrolarla pes6' ya devam ediyoruz. single modunu oynayacak olanlara tavsiye ederim
  • başarılı inceleme ellerinize sağlık.amma sistem gereksinimi var iyiki konsola alıcam.sunan arkadaşın diksiyonu düzgün ama cümle kullanımı vurgularında biraz rahatsız edici hatalar var,özellikle cümle bitimlerinde.profesyonel spiker edasıyla anlatsın demiyorum da bazı cümlelerin anlaşılması biraz oluyor bu yanlış vurgulardan dolayı.dediklerimi ukalalık olarak değil tavsiye olarak alın

demek bu kez fifa daha iyi oldu.tamam da arkadaş 2-3 kişi oynanmıyor sadece kendi başına ya da online dedi.bu doğru mu?ben futbol oyununu kendim kariyer yapiyim diye değil eş dostla bağıra çağıra maç yapmak için alırım sırf bunun için bile daha kötü denen pes09'a bakarım valla.demoda spiker yoktu korktum orjinalde olması rahatlattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 4 Kasım 2008; 23:48:52 >

• Oynana bilirlik de ses kalıtesıde mukemmel 5+1 de oynandıgında eger hava yağışlıysa yağmurun çatılara çarpmasıyla nasıl ses çıkıyorsa adamlar aynısını yapmıs. Eger bi baska oyunla karsılastırılacaksa ben son 5 yıldır konomi nin eline su dokecekği bırak rakıp goremıyorum. Hele bide kendı futbolcunu yaratık mac esnasında sadece onu yonetmek sankı kendınmıs gıbı bı modu war mukemmel. EA Sport bu futbol işinden vaz gecsın :D:D
  • Ntsc-u'yu beklemeye devam
    Kısa zaman içinde bizde oynamaya başlıcaz, inşallah...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aycibin

başarılı inceleme ellerinize sağlık.amma sistem gereksinimi var iyiki konsola alıcam.sunan arkadaşın diksiyonu düzgün ama cümle kullanımı vurgularında biraz rahatsız edici hatalar var,özellikle cümle bitimlerinde.profesyonel spiker edasıyla anlatsın demiyorum da bazı cümlelerin anlaşılması biraz oluyor bu yanlış vurgulardan dolayı.dediklerimi ukalalık olarak değil tavsiye olarak alın

demek bu kez fifa daha iyi oldu.tamam da arkadaş 2-3 kişi oynanmıyor sadece kendi başına ya da online dedi.bu doğru mu?ben futbol oyununu kendim kariyer yapiyim diye değil eş dostla bağıra çağıra maç yapmak için alırım sırf bunun için bile daha kötü denen pes09'a bakarım valla.demoda spiker yoktu korktum orjinalde olması rahatlattı

fifa 2-3 kis oynamiyor diye sordun herhalde 10 kisiye kadar oynanabiliyorsunuz

• quote:

Orjinalden alıntı: AnimePiggy

İnceleme gayet objektif olmuş. Zaten yaptığınız incelemeler tarafsız oluyor(bazıları hariç). Fifa'yı her ne kadar PS3'de de sömürsemde(2 gün uyumadan) PES benim için her zaman ayrı bir yere sahip. Keşke menüde değişmeseydi... O eski Master Leagu menüsü PES'e hastı... Ah ah ne günlerdi...

aynen bende hep pes oynardim ama bu sürümü hic deyil fifa oynasamda pesin yeri ayri bendede
  • incelemeler felan güzelde kusura bakmayın ama bu vidoelarda reklam olayını abarttınız. 30 sn onun geçmesini bekliyoruz ya. insanı videoyu izlemekten soğutuyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gianfranco

quote:

Orjinalden alıntı: FERROKROM

Merhabalar bu oyunu ps3 te oynadım ve pc de kurdum oynadım ama high ayarlarda ve açabildiğim en son özelliklerde bile pc versiyonunun grafikleri ps3 versiyonununkine göre daha kötü geldi, ki kullandığım ekran kartı çok güncel bir kart hatta crossfire modunda kullanıyorum...oyunu hem pc hem de konsollarda deneyenler aynı fikirdeler mi benimle acaba?

aynı fikirdeyim

aynı şekilde, katılıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: osman29
    quote:

Orjinalden alıntı: aycibin
    başarılı inceleme ellerinize sağlık.amma sistem gereksinimi var iyiki konsola alıcam.sunan arkadaşın diksiyonu düzgün ama cümle kullanımı vurgularında biraz rahatsız edici hatalar var,özellikle cümle bitimlerinde.profesyonel spiker edasıyla anlatsın demiyorum da bazı cümlelerin anlaşılması biraz oluyor bu yanlış vurgulardan dolayı.dediklerimi ukalalık olarak değil tavsiye olarak alın

fifa 2-3 kis oynamiyor diye sordun herhalde 10 kisiye kadar oynanabiliyorsunuz

online'a gerek yok ama yanyana 10 kişiyse bana yeter halısahaya gidip leş gibi terlemeye ne gerek var
    çünkü dediğim gibi bu oyunların zevki yanda oturana omuz atınca,atılan gol sonrası aşağılayıcı hareketler yapınca,joypadine vurunca penaltı atarken parmaklarından kopya çekince zevkli oluyor

• PES te neden sipiker yok yaw?! ya da ben de mi yok... ayarlarneyin tam açık ama neden konuşmuo bu adam? bi yardım eder msniz?
  • fifa konsolda iyi olabilir ama pc oyuncuları için pesten başka bir seçenek yoktur. konsol versiyonunu oynamadığım için bişey diyemem ama pc versiyonları bakımından pes fifayı bu sene de hep olduğu gibi 5'e katlar :D
  • Yapay zeka, geçmiş tüm oyunlarında olduğu gibi bunda da yerlerde sürünüyor. Tabii ki mükemmel oyun diye birşey olamaz ama, Pes 2020 den önce tam verim alabileceğimi sanmıyorum. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: zibbidie

PES te neden sipiker yok yaw?! ya da ben de mi yok... ayarlarneyin tam açık ama neden konuşmuo bu adam? bi yardım eder msniz?
    spiker olmaz olur mu arkadaşım? var tabiki, demo falan mı oynuyorsun yoksa sen?
  • güzel inceleme sağol
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.