Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 13 ve Fifa 13 rld.dll HATASI ÇÖZÜM!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
20.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben aradım internette bilgi kirliliği var bir yabancı forumda buldum ve şuan büyük bir keyifle oynuyorum.

rld.dll dosyasının çalışmasını engelleyen program "Microsoft Security Essentials" bunu silin ve baştan ilaç yapın kurtulun şuan büyük bir keyifle oynuyorum :)

ve bazı virüs programlarıda engelliyor ama benim pc de bu program engelliyordu eğer antivrüs programınızı dedvre dışı bıraktığınız halde aynı hatayı alıyorsanız Microsoft Security Essentials isimli programdandır

• Evet ben bunu anlamistim. Gecen hafta kaldirdim ama yinede giremedim. Pes 12 ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virüs programını kaldırdım ama hala aynı hatayı alıyorum failed to initialize
  • O antivirusu kullanarak da, o hatayı almayı engelleyebilirsiniz. Ayarlardan oyunun bulunan klasorunu deaktif edin. Yani antivirus o seçeceğiniz klasoru devre dışı bırakacak. Sonra küreği atıp oyuna girebileceksiniz. Engel olmayacak.
  • avira antivirüs kullanıyorum ve xp yüklü. ne yapmalıyım?
  • daha program files a yüklerken bu dosyayı hedef klasöre ulaşılamdı deyip izin alın diyor ne yapayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocum

daha program files a yüklerken bu dosyayı hedef klasöre ulaşılamdı deyip izin alın diyor ne yapayım ?

antivirüsü kapat. Güvenlik ile ilgili ne varsa kapat.
  • arkadaşlar en çok alınan hatalardan biridir,
    ÇÖZÜM: İlk önce antivirüs programını kapatıyoruz, daha sonra sağlam olan rld.dll dosyasını gerekli yere atyoruz, virüs programını aktif hale getirmeden rld.dll dosyasını tarama dışı (dışlanan) öğelere ekleyip virüs prog. açıyoruz.
    İyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de fifa 2013 virüs programı yüzünden bu hatayı veriyor..dosyayı indirdim fakat nereye atılacak bilmiyorum bilen birisi yardımcı olsun gençler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.