Şimdi Ara

PRISTON TALE 2 THE 2nd ENIGMA (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
0
Favori
38.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende patch öyle olmadı 10 dk da yüklendi hemde clientten manuel yapmadım yani :D

GOLDFALCON, Morion musun? Değilsen Moriona geçip beraber kasalım mı? xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 26 Ağustos 2009; 15:07:49 >
  • Off dün modeme bişeler oldu gelip gidiyo bağlantı sanırım benim gelmem biraz gecikicek :(
  • BEn şimdi nida online ye bakıcam cb gerçi o, sonra ghostX olmadı pt2 ye bakarız artık :D
  • oyundayım bayaa kalabalık town. kasıyoruz bakalım şimdilik fena değil.bu arada Tempskron açtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerbatZ -- 26 Ağustos 2009; 17:00:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Oyunu bir ara oynamıştım oyunun patchi manuel yaparsanda zor otomatik yaparsanda 6-7 saati bulmuştu sanırım. Oyunda 2-3 gün falan oynadım hep aynı şeyler olunca ve harita biraz büyük olduğu için slotlara giderken yürümek sıkıcı. mesela görevlerde öyle. towna gitme scrollu bassan para zor bulunuyo paran biter :) towna git görevi ver yeni görev al slota git. oyun belli bir level arasında böyle geçiyor. buda biraz sıkıyor.

rehber için teşekkürler

Sende yaptın ha. yahu millet yana yana haritası geniş oyun arar durur. Cabal var mesela. Haritanın bir ucundan diğerine gitmek 1 dakika sürüyor.

Benim levelime gelmeden kimse benle takılamaz. Geçende deneme yaptık. 10 level adam partide olunca 700 exp veren yaratık 30 exp veriyor. Yanımda adam kasamayayım diye böyle yapmışlar. Biraz yandaş bulursam guild kuralım diyorum.

Oyunda para kasmak çok zor ama kafayı çalıştırırsanız kolaylaşıyor. oyunun genelinde pazarı bilmeyen oyuncular çok.
    a, b, c item setleri var dedim ya. Misal 30 level adam 30a, 30b, 30c setlerin hepsini giyer ama a setler güçlü olmadığından kimse tercih etmez. Droplarıda aynı olduğundan piyasada kimsenin istemediği çok fazla a sınıfı item var. Öyle ki npcnin 80k fiyattan aldığı itemi 50k fiyata koyuyorlar. Yinede çeken yok. Çek, npc'e sat. Bedava 30k. Bunu çok yapan var. Günde 7-8 tane yakalıyorum.

Olmadı buying merchant+ craft yaparsınız. Zamanında 30 levelken 3xc helm bulmak çok zordu. Tabi fiyatıda yüksekti. Buying merchant açıp materyalleri koyuyorum. Bir gecede 8 helm basıp satmıştım. Materyalleriyle basmak 150 k, satışı 600-700 k. Sırf bu itemi basarak 20m yakın para kastım.

• Priston Tale 2 muhteşem bir oyundur.Herkese tavsiye ederim.
  • cok guzel oyun, youtube de gameplay pvp falan izledim.
  • Oyuncu sayısı az değilse ben de başlayabilirim bilgisi olan var mı?
  • ya videoları falan manyak sarıyoda nedendir bilmem oyunun kendisi sarmıyo bea bırakmayan kaldımı??
  • Oyunda talent sistemi veya karakter yapılandırma imkanı varmı Ona göre oyuna başlıyıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZBlade

Oyunda talent sistemi veya karakter yapılandırma imkanı varmı Ona göre oyuna başlıyıcam

var
  • oynayanlar nick yazabilirmi?
  • Ana sayfada kayıt olmaktan başka link yok nerden indireceğiz forumlara nerden gireceğiz?
  • Oyunu indirdim, girdim sorunsuz şekilde.
    2.serverda başladım kalabalık olan.
    İlk race(kavim) yi seçtim.Fighter oldum.
    Oyuncu sayısı çok olmasa da idare eder.birkaç yaratık kesip 4 lvl oldum.
    Şimdilik bir sorun yok gibi.2 adet ss aldım.

PRISTON TALE 2  THE 2nd ENIGMA

PRISTON TALE 2  THE 2nd ENIGMA

• EU serverına geç bence.Orada iletişim sıkıntısı çekersin.Adamlar Full Brezilyadan Gm de dahil hepsi Brezilyalı,oyuncular Portekizce konuşuyorlar İngilizceden anlamıyorlar. :/
  • hala oynayan varsa iletişim için ismini yazabilirmi? şuan son patchlari indiriyor, başlıcam insallah.
  • Arkadaşlar Bu oyun Türkçe olarak Türk Firması tarafından bu ay sonunda yayınlanacaktır ve daha gelişmiş olacaktır.. Gmler türk olup tüm destek türkçe olarak verilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbilweb

Arkadaşlar Bu oyun Türkçe olarak Türk Firması tarafından bu ay sonunda yayınlanacaktır ve daha gelişmiş olacaktır.. Gmler türk olup tüm destek türkçe olarak verilecektir.

Firmanın adresi yokmu.
  • Kapalı Beta Sona Eriyor !

Priston Tale 2 Türkiye kapalı beta testini muazzam bir başarıyla tamamlamamızda emeği geçen tüm oyunculara teşekkür ederiz.

Maalesef her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu dönemin de sonu 21 Şubat Pazartesi günü saatler 23:59 ‘u gösterdiğinde gelecek. O andan itibaren oyun sunucuları kapanacak ve muhteşem Priston kıtasının topraklarına hüzünlü bir sessizlik çökecek. Biz de GamerKraft Türkiye ekibi olarak sizlerden gelen öneri ve istekler doğrultusunda Priston Tale 2 Türkiye’yi açık beta sürecine hazırlamaya başlayacağız.

Kapalı beta testi boyunca oyunu oynayan her oyuncumuz özel bir Karakter Ünvanı ve özel bir hediyeye sahip olacaklar. Bu özel hediyenin ne olacağı e-posta hesaplarınıza gelecek bir mesaj ile açık beta tarihinden önce bildirilecek.

Bu e-postayı alabilmek için, GamerKraft hesabınızdaki e-posta adresinin doğru ve çalışır durumda olduğuna emin olmalısınız.

e-Posta adresinizi güncellemek için burayı tıklayın.

Açık betayı beklerken forumlarımızda ve Facebook sayfamızda sizler gibi diğer oyuncularla tartışmalara katılabilir bize görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Kapalı beta süresince bizlere görüş ve önerileri ile destek olan, oyunumuzun daha sorunsuz çalışması için bizlere yardımcı olan tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ederiz.

GamerKraft Türkiye Ekibi

http://forum.gamerkraft.com.tr/default.aspx?g=forum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rylai2113 -- 18 Şubat 2011; 16:52:33 >

• Bekliyoruz TR 'nin Open Betasını ...
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.