Şimdi Ara

PRISON BREAK Yeni Promolar__4. Sezonun İlk bölümüne Saatler Kala..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• heycanlandım laaa
  • işte dizi budur ya bayadır bekliyodum en sonunda izleyebilicez...dizi yayınlandıktan 2-3 saat sonrada altyazısı cıkar heralde
  • okadar ccabuk olmazda bence yarın saat 3.5 -4 gibi altyazı gelir bence bende altyazı ile bayağı uraştım bir aralar gerekten zor zahmetli onları tbrik ediyorum cevirenlere teşşkürler
  • Sağol hocam. Bende promoları arıyacaktım yarın ilk bölümü izlemeden, DH'ye bakıyım dedim, şansıma çıktı.

Sağol tekrar.
  • arkadaşlar geçen yaz lostu bitirdim ve yazı dizi izlemeden geçirdim.sezona presion break ile dönüş yapim istiyorum.Sıfırdan başlıycam.1.sezon 1.bölüm.bu diziyi en hızlı nerden indirebilirm.torrent paylaşmak yasak ama pmden yardımlarını beklerim.ya da başka yolu varsa bi link vererek te yardım edebilirsiniz.günde 5 bölüm indirsem yeter bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: appachii

arkadaşlar geçen yaz lostu bitirdim ve yazı dizi izlemeden geçirdim.sezona presion break ile dönüş yapim istiyorum.Sıfırdan başlıycam.1.sezon 1.bölüm.bu diziyi en hızlı nerden indirebilirm.torrent paylaşmak yasak ama pmden yardımlarını beklerim.ya da başka yolu varsa bi link vererek te yardım edebilirsiniz.günde 5 bölüm indirsem yeter bana.

Pm attım.
  • Torrente düştü mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.