Şimdi Ara

Prison Architect püf noktaları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
9
Favori
28.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar en son cıkan oyun olarak Prison Arechitect karşımızda olay şu kendi hağisanenizi kurup suçluları yönetmeye caşışıyorsunuz oynuyanklar bilir insan bir süre sonra çıldırtıyor ama artık ilk ve tek püf noktaları burdaaaaa***********
    işte aşagıda sıralı

1.arazinin atrafını duvarla çevirin eşya yükleme ve çöp bindirme indirme yerine road gate koyun bo çok işe yarar
    2.suçluların kalacakları yerleri azıcık büyük yapınki ilerde sorun cıkmasın 8 kişilik kalacak yer filan yapacaksanız bir daha düşünün en az 30 kişilik yapın en az 30 30
    3.elektirik su tesisatını önceden pilanlayın eger sakatlık cıkarsa tesisat tamamen çöker tek bir jenaratöre yüklenmeyin mesela elektirikli sandelye binası yapacaksanız sandalyeye sırf bir jenaratör baglıyın kücük binalara yapmaya gerek yok yemekhaneye kesinlikle 2 adet baglıyın
    4.su tesisatının oldugu yerlerden elektirik kablosuda gecebilir
    5. sucluları 2 günde bir arama yapın bu sayede kaçma oranları düşer
    6.her tarafa jail door yada large jail dor yada solilatari door yapın kaçma oranları %25 gibi bir oranla düşer

DAHA DEVAMI GELECEK SADECE AKLIMA GELEN BUNLAR
     Prison Architect püf noktaları Prison Architect püf noktaları Prison Architect püf noktaları

• evet arkadaşlar 2. yazımlada beraberiz bu yazıda elektirik ve su tesisatından bahsedecegim

1.elektirk ve su tesisatı üst üste gecebilir örnek resim 1

2:elektirik ve su tesisatını gececek yeri 2 kare boşluk burakın ve gececegi yeri plalayın sakın haaa unutmayın

HANGİ YERE NE KADAR JENARATÖR BAGLAMA CİZELGESİ

1 MUTFAGA 2 ADET BAGLAYIN

2 ELEKTİRİKLİ SANDALYEYE 1ADET BAGLAYIN AMA O JENARATÖRÜ SADECE BU ODAYA BAGLAYIN

3 MAHKUMLARIN KALDIGI YER 2 ADET BAGLIYIN

4 OFİCLERE 1 ADET

SU TESİSATI

1 TOPLAMDA HER YERE 2 ADET BAGLASANIZ YETER

NOT:
    paraanız yetmezse aşagıdaki linkten hile yapabilirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=UsnqDxvcAt8
    (link ve resimler alıntıdır)
     Prison Architect püf noktaları Prison Architect püf noktaları Prison Architect püf noktaları
  • evet arkadaşlar 2. yazımlada beraberiz bu yazıda elektirik ve su tesisatından bahsedecegim

2:elektirik ve su tesisatını gececek yeri 2 kare boşluk burakın ve gececegi yeri plalayın sakın haaa unutmayın

2 ELEKTİRİKLİ SANDALYEYE 1ADET BAGLAYIN AMA O JENARATÖRÜ SADECE BU ODAYA BAGLAYIN

4 OFİCLERE 1 ADET

SU TESİSATI

NOT:

• quote:

Orijinalden alıntı: artistumutcan

evet arkadaşlar 2. yazımlada beraberiz bu yazıda elektirik ve su tesisatından bahsedecegim

4 OFİCLERE 1 ADET

SU TESİSATI

NOT:

merhaba arkadaşlar

oyunda şartlı tahliye için bekleyen mahkumlar var şartlı tahliye odasıda sorunsuz bi şekilde hazır ama hiç kullanılmıyo , yapılacaklar listesindende görev eksilmiyo doğal olarak.
    ne yapmamız gerekiyo? oyunu oynayan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi

• quote:

Orijinalden alıntı: wowlocker

merhaba arkadaşlar

oyunda şartlı tahliye için bekleyen mahkumlar var şartlı tahliye odasıda sorunsuz bi şekilde hazır ama hiç kullanılmıyo , yapılacaklar listesindende görev eksilmiyo doğal olarak.

Onlar sırayla kendi konuşuyor ve bir avukat alman lazım avukat odası açıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrmTrn

quote:

Orijinalden alıntı: wowlocker

merhaba arkadaşlar

Onlar sırayla kendi konuşuyor ve bir avukat alman lazım avukat odası açıp.

Alıntıları Göster
    Güzelmiş attım fava tişikkirlir. =)

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Güzelmiş attım fava tişikkirlir. =)

Alıntıları Göster
    begendiginiz için teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: artistumutcan

begendiginiz için teşekürler

Alıntıları Göster
    arkadaslar forumdan uygun fiyata prison architect satabilecekler ulasırsa alabilirim steam olarak sadece

bu oyunu almak bi nasip olmadı gelebilecek hersey geldi basıma paypalın bloklanmasından tutunda en son aldıgımda kullanılmıs cd key gelmesine kadar neyseki paramı geri alabildim uygun yeklif verebielcek arkadasları bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

arkadaslar forumdan uygun fiyata prison architect satabilecekler ulasırsa alabilirim steam olarak sadece

bu oyunu almak bi nasip olmadı gelebilecek hersey geldi basıma paypalın bloklanmasından tutunda en son aldıgımda kullanılmıs cd key gelmesine kadar neyseki paramı geri alabildim uygun yeklif verebielcek arkadasları bekliyorum

Alıntıları Göster
    Konuyla alakalı videosunu hazırlamıştım. Odalardan en fazla ne kadar verim alınırdan, oyundaki bazı hataların çözümüne kadar. Posta ofisinin çalışmaması ya da bu iş çok tehlikeli gibi. Keyifli seyirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatboyyy

Konuyla alakalı videosunu hazırlamıştım. Odalardan en fazla ne kadar verim alınırdan, oyundaki bazı hataların çözümüne kadar. Posta ofisinin çalışmaması ya da bu iş çok tehlikeli gibi. Keyifli seyirler.

Alıntıları Göster
    depodaki ürünleri satılmıyor mu ?

boş yere duruyorlar, yer işgal ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

depodaki ürünleri satılmıyor mu ?

boş yere duruyorlar, yer işgal ediyorlar.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende bir sorun var kantinde şöyle bir şey yazıyor ve diğer oda da ''There are no canteens accesible by this cell'' devamıda varda böyle başlıyor bu neyden kaynaklanıyor oyunu oynayamıyorum bu yüzden
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Lojistiğe bas,ordan gıda dağıtımını seç. O ekranda mutfağa sol tıkla.Kırmızı bi çizgi çıkacak.Çizgi çıkınca kantine tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

Lojistiğe bas,ordan gıda dağıtımını seç. O ekranda mutfağa sol tıkla.Kırmızı bi çizgi çıkacak.Çizgi çıkınca kantine tıkla
    Hibeler kısmında kaçak malları temizleme görevini nasıl yapıyoruz ?
    Arama yaptım,her çıkışta metal dedektörü var. İşe yaramadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

Hibeler kısmında kaçak malları temizleme görevini nasıl yapıyoruz ?
    Arama yaptım,her çıkışta metal dedektörü var. İşe yaramadı

Alıntıları Göster
    31.1 mb güncelleme geldi içerik ne acaba?
  • Tsikalgo Okoronkwo kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim uygulayacağım hemen oyunu çok sevsemde kaç gündür oynuyamıyorum aşırı karışık bazılarını öğrendim ama en iyisi yine baştan başlamak galiba ayrıca planı nasıl yapmalıyım nasıl bir düzen yapmalıyım ? İLk başta büyük bir alanı duvarlamı kaplamalıyım rehber varm ıbununl ailgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Hocam teşekkür ederim uygulayacağım hemen oyunu çok sevsemde kaç gündür oynuyamıyorum aşırı karışık bazılarını öğrendim ama en iyisi yine baştan başlamak galiba ayrıca planı nasıl yapmalıyım nasıl bir düzen yapmalıyım ? İLk başta büyük bir alanı duvarlamı kaplamalıyım rehber varm ıbununl ailgili

Oyunun güzelliği kafana göre yapmak zaten :) Büyük bir alanı kapatmana gerek yok sonra ekleye ekleye gidebilirsin. Ve mahkumlarla ilgili olan şeyleri büyütebileceğin bir yere yap etrafını kapatma. Kantini ortaya yaparsan sonra büyütemeyip 2. kantini yapman gerekir , sonra 2. mutfak falan . Birde mutfağı hızlı fayanslar ile kaplamak gibi ince hareketler yapabilirsin. Mahkumlar minimum seviyede değilse yatak ve klozetten başka bir şey verme değerini bilmiyorlar, belki duş başlığı verirsin o da ölümleri azaltmak için. Senin kısa diye laf atıyorlar birbirine sonra ortalık kan gölüne dönüyor. En önemliside her şeyi blueprint ile çiz ondan sonra inşaat et sonradan pişman olma.

• Glitch kullanıcısına yanıt
    blueprint nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

blueprint nedir

Blueprint değil miydi adı. Duvar falan çiziyorsun haritanın üstüne denemek için. Beyaz gözüküyor , inşaat bittiğinde nasıl olacak görmek için kullanıyorsun.
  • Glitch kullanıcısına yanıt
    Hocam türkçe oynuyorum ama dediginiz şey nedir bilmiyorum şimdi ben mecbur baştan başlayacağım fakat asıl başlangıç planını iyi yapmam lazım
  • Tsikalgo Okoronkwo kullanıcısına yanıt
    Hocam lojistik yazısı cıkmıyor türkçe oynuyorum orda you require mahkum isci yazıyor
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman kantinle hücreler arasında bağlantı sorunu var.Hücreden kantine kadar çalışan kapısı koyma.Sadece polisin açtığı kapılardan koy.Yapamazsan save dosyanı ver ben halletmeye çalışırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.