Şimdi Ara

prins dönüşüm kiti hakkında (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.825
Cevap
43
Favori
547.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çetinsayotogaz

dlm cıkmaz diye düşünüyorum
    vsı-dı performans kaybı yok
    regilatör degişti basıncını kendisi ayarlıyor

prins dönüşüm kiti hakkında

Ustam sistem cikti mi?

Birde vsi2 di varmis neredeyse hic benzin harcamiyormus dogru mu

bu araca uyumlu olan vsi2 di mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ugurozer U kullanıcısına yanıt
    mehaba ugur bey
    şuan çalışma yapılıyor
    kasım ayı gibi takabiliriz siz bize iletişim numaranızı
    0532 579 1831 &info@cetinsayotogaz.com dan verebilirseniz sizi haberdar edebiliriz
    saygılar.... prins dönüşüm kiti hakkında
  • iyi günler daha önce (geçen sene ) volvo s40 aracımıza sizden prins silverline taktırmıştık.Şimdi ise 2011 model bmw e90 kasa 3.16i için prins silverline düşünüyorum uyumluluk ve donanimhaber için verebileceğiniz en uygun fiyatı rica ediyorum. ( araçta runflat lastik olduğu için stepne yeri çok ufak genişletilmesi gerektiği bilgini aldım , simit tüp istiyorum büyük boy tüp düşünmüyorum )
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    hayırlı günler
    silverline olur bir sıkıntıyok
    fiat için özelden verebiliriz info@cetinsayotogaz.com 02165749733 05324888991 05545759803 05334079186
    saygılar prins dönüşüm kiti hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çetinsayotogaz -- 16 Eylül 2017; 9:29:15 >
  • Herkese merhabalar,

Adım Özgür Bursa'liyim.

30 Mayıs 2017' de 2016 model sıfır Peugeot 2008 1.2 Puretech turbo 110bg 3 silindir EAT6 Stop &Start araç aldım. 5000 km devirdim. Aracımın 1 depo (42 lt) benzin ile menzilli 805km.

Benzine gelen zamlardan sonra LPG taktirmayi düşünüyorum. İnternette bu motora LPG uyumu hakkında bilgi bulamadım. LPG markasından çok ustasını bulmak önemli yazmış birçok arkadaş.

LPG konusunda yetkinligi ve tecrübesi olanların bilgi vermelerini rica ederim.

selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• erty816 E kullanıcısına yanıt
    özgür bey merhaba
    Peugeot 2008 1.2 Puretech turbo 110bg 3 silindir EAT6 Stop
    aracınız için lpg konusunda detaylı bilgi için lpg PRİNS için info@cetinsayotogaz.com 0216 5749733 05324888991 abdullah ustayla irtibata geçe bilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çetinsayotogaz -- 23 Eylül 2017; 11:18:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erty816

Herkese merhabalar,

Adım Özgür Bursa'liyim.

30 Mayıs 2017' de 2016 model sıfır Peugeot 2008 1.2 Puretech turbo 110bg 3 silindir EAT6 Stop &Start araç aldım. 5000 km devirdim. Aracımın 1 depo (42 lt) benzin ile menzilli 805km.

Benzine gelen zamlardan sonra LPG taktirmayi düşünüyorum. İnternette bu motora LPG uyumu hakkında bilgi bulamadım. LPG markasından çok ustasını bulmak önemli yazmış birçok arkadaş.

LPG konusunda yetkinligi ve tecrübesi olanların bilgi vermelerini rica ederim.

selamlar

Biz lpg li araçlarımızla bu kadar düşük tüketmiyoruz çok güzel değerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam alfa romeo 1.4 giulietta benzinli için en ekonomik kit hangisidir, tam uyumlu ve ekonomik, şimdiden teşekkürler
  • merhaba, 2014 kia sportage 1,6 gdi otomotik aracıma balıkesir sadık otogaz'da yeni prins vsi 2 lpg sistem taktırdım ama sorunlarla karşılaşıyorum, araç yokuş çıkarken 70 -80 km ye ve 100-110km hızlanırken öne yaslanıyor ve sanki yüksek hızlarda araç hızlanmak istemiyor. benzinde hiçbir bir problem yok. bu problemden sadık otofgaza götürdüm bana prinsin benim aracıma değilde golf için enjektör gönderdiğini söyleyip sözde enjektör değişimi yaptılar ama yanı problem devam ediyor. Bu sorun nedeniyle aracımı nereye göstermem gerektiğini bilemiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Merhaba Deleted User
    özelden bizimle irtibata geçebilirsiniz saygılar
    info@cetinsayotogaz.com..............................
  • prins vsi 2 taktırdım 2014 kia sportage 1,6 gdi aracıma fakat prins bu araç için özel yazılımı yokmuş, hyundai ix35 yazılımı atıyorlarmış motor aynı ama araç ağırlıkları yapısı farklı, sözde büyük bir firma ama araca özel yazılımları bile yok prins taktırdığıma pişman oldum, en son gittiğimde performans sorunu giderildi gibi ama bu sefer de aracın tüketim değerleri çok arttı. hep sorun hep sorun özetle
  • mrxpsp3 kullanıcısına yanıt
    size yardımcı olabiliriz diyoruz siz bizimle irtibata geçmek istemiyorsunuz sorunuz gidermek istiyoruz
  • Yarın başka bir prins servisine gidip sizinle iletişime geçeceğim. Bu arada Prins müşteri hizmetlerini aradım 4 gün önce sözde kayıt yaptılar, hemen geri dönüş sağlayacağız dediler ama hala bana geri dönen olmadı, müşteri hizmetleri de sıfır.
  • ceya023 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bypass olayı nasıl oluyor serviste ne taktırdiniz. Bende 3.5 kasa var gerekiyor mu ona.

• ankarada prinsin yetkili disdirbütörüne prins tecnomax takdırdım ama prinsin kendi şamandırası olmasına rağmen kutusundan şamandıra çıkmıyor diye ne kadar doğru bilmiyorum. gaz şamandırası prinsin takılmadı. bayi hangi şamadırayı istiyorsa onu takıyormuş benim şansıma piyasanın en ucuz şamadırası takıldı.ipragazı bu konuda kınıyorum. şikayette bulundum inşallah geri dönüşü olurda prinsin kendi şamandırası takılır.buna dikkat edin bence. ona göre bu modeli taktırın. bayiye göre farklılık gösteriyor sanırım.hakkımı sonuna kadar arıyacagım.piyasadaki diger ithal kitler daha ucuz olmasına rağmen onlardan kendi şamandıraları çıkıyor.ama technomax a daha fazla para ödememe rağmen prinsin şamandırası takılmıyor.haberiniz olsun.
  • recori kullanıcısına yanıt
    SLM

prins in kendi şamandırası var fakat o şamandırayı türkiye'de kullanamazsınız. ne tankları ne de şamandıraları bizim standartlarımıza uyuyor. hatta sadece bizim değil diğer birçok avrupa ülkesinde de bu şamandıralar kullanılamıyor.

Prins türkye de daha önceleri tomasetto marka şamandıra kullanıyordu, şimdilerde ise westport fuel systems birleşmesinden sonra MTM marka şamandıra kullanmaya başladı fakat biraz pahalıdır. Prins için üretilir ve şamandıra seviye sensörünün üzerinde prins in logosu ve amblemi bulunur. Bunu orijinal olarak kabul edebilirsiniz :) zaten bayi kiti aldığında içinden bu şamandıra çıkar. bunun dışında bir şamandıra kullanılmamıştır sanırım. ve inanın bana ucuz da değil kendisi, hatta türkiye piyasasındaki en pahalı şamandıradır.
  • Merhaba arkadaşlar. aracım BMW 316i e90 (n45 mtor). aracıma geçen ay Prins Silverline taktırdım. fakat taktırdığım günden beridir şöyle bir sorunum var. yardımcı olabilir misiniz

1-)araç düşük devirlerde yani 2 bin altında tekliyor. gaza basında önce araç öne doğru yığılıp 1 saniye sonra hızlanmaya başlıyor. her vites geçişinde bu sorun oluyor.

2-)rölantide cok kısa aralıkla gaz verdiğimde motor stop edecek kadar devir düşüyor ancak stop etmeden yeniden toparlıyor. bunu her gaz verdiğimde yada vitesten boşa aldığımda yapıyor.

bu arızalar nedeniyle 1 ayda 2 farklı servise 4-5 defa ayar yaptırdım. her seferinde ayarlarda bir şeyler değiştirildi ancak sorun düzelmedi

yüksek devirlerde özellikle 4 bin devirden sonra hiçbir sorun yok araçta. benzin neyse lpg de aynı oluyor.

antalyadayım. bu konuda siz değerli arkadaşlarım ne tavsiye edebilirsiniz. özellikle baktırmam gereken araçta yada lpg montajında bir yer varmı. LPG ayarı ile ilgili ne yapabilirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

• Merhaba, 2012 model otomatik Cruze var. Üzerinde prins valve care yağlamalı sistem vsi1 kit var. Araç LPG'de iken klima açıksa cut-off'a girip devir 800'lere indiğinde stop ediyor. Çok tehlikeli durumlar, kaç defa kaza atlattım! Klima açıkken yalnızca LPG'de stop ediyor, aynı şeyi benzinde yapmıyor. İşin kötüsü hangi servise gittiysem kimse çözüm bulamadı. Bazıları Vsi2 olsaydı menüde cut-off ayarı var halledilirdi fakat sendekinde yok diyor, koskoca Prins'in khein enjektörlü kiti piyasadaki ucuz kitlerde olan özellikleri, ayarları kapsayamıyor mu yani?

En son söküp atacağım bu kiti...

• reno megane 1.6 aracıma hangi lpg kitini önerirsiniz

• prins vs2 kitimin yıllık bakım fiyatı bilen varmı acaba.12.000 km oldu bir yılda.
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.