Şimdi Ara

prins dönüşüm kiti hakkında (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
43
Favori
547.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 Model 1.6 Valvematic 132 PS toyota corollamız var, hangi kiti önerirsiniz
  • EMG1907 kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil prins technomax ve silveline modeli sizin araç için en ideal kitler. iyi bir usta ile doğru montaj yapıldımı uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız..
  • mehmet_usta kullanıcısına yanıt
    Ustam benim 2016 model peugeot 208 1.2 82BG Puretech motor ETG5 şanzıman aracım var. Prinste aracıma uygun kit hangisidir? Yaklaşık Fiyatı nedir? Benzin depo kapağına dolum ağzını koyma şansınız oluyor mu 208de?

Birde 1.2 motor hafif hararetli çalışan bir motor, hararet göstergesi 90nın biraz üstünde çalışıyor 95 civarı diyebiliriz, yetkili servis bunun normal olduğunu belirtti LPG taktırmama engel teşkil eder mi? malum LPGnin yanması sonucu ortaya çıkacak ısı farkı vs nedeniyle? Özetle biraz nazlı bir motor, gönül rahatlığıyla tavsiye eder misiniz? ve tavsiye ederseniz elbetteki Ankara da bir usta da tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  • gepe kullanıcısına yanıt
    Aracınız için en ideal kit yeni nesil Prins technomax kitidir. aracınız büyük ihtimalle 3 silindir olması lazım. benzin depo girişine avrupa tip dolum ucu takılıyor.

Ankarada memduh usta var. PRİNS LPG MEMDUH USTA onu şiddetle tavsiye ederim. iyi günler.,

hararetin 92 lerde olması lazım aslında. ancak lpg yi pek etkilecek bir durum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_usta -- 7 Haziran 2017; 10:8:23 >
  • Mehmet Usta avrupa tip dolum ağzı demişken,

Aracımda prins silver var ( Peu. 301 1.6 VTI) Dolum ağzı tamponun altında.

Yeni montaj olmadığı için esasında beni pek ilgilendirmiyor ama vicdani olarak pompacının eğilmesi hoş bi durum değil.

Dolum ağzının alttan depo kapağına alınması ( yer mevcut ) maliyeti yaklaşık ne kadardır ? Daha sonrasında yeni proje ve sızdırmazlık muayene gerekir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_d -- 7 Haziran 2017; 10:41:51 >
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    muayene ve sızdırmazlık gerektirmez. ortaalama 150 lira masarafınız gider.
  • Ben de prins technomax kitiyle aranıza katılmış bulunmaktayım. Obd özelliği varmış. Sanırım ilk çıkan technomax ile şu ankiler arasında bazı farklılıklar var. Yalnız takan usta kalibrasyon yaparken sadece durur vaziyetteyken arada dip gaz vererek benzin ve lpg de kontrol ederek yaptı. Sürüş esnasında kalibrasyona gerek görmedi. Aracımda sakin kullanımda bir fark yok. Ancak dip gazda motor eskisi gibi atik değil. Rampalarda çekişte düşüş var. Benzinde 5. viteste yarım gazda çıktığım yokuşta tam gaz basmama rağmen araç bayılıyor. Özellikle rampalardan sonra yanık plastik kokusu geliyor.Motor kapağını açıp baktım enjektörlerin o bölgeden geliyor. Bugün de 3. viteste sakin giderken arıza lambası yandı. Yolda seyir halindeyken vitesi boşa atınca da rolanti 800 e düştüğünde bir zıpşıyor ve 1200-1000 devirlerde kalıyor.Araç durunca da 800e iniyor. Normalde 650 devirdi. Açıkçası canım sıkıldı. Yarın bir daha göstericem arabayı fakat pek tecrübeli biri olmadığım için sizlerle paylaşıp fikir almak istedim. Araç 2004 civic.Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zcustun -- 19 Haziran 2017; 1:59:32 >

• zcustun Z kullanıcısına yanıt
    Aracın hava yakıt karışımında hata var. yani gaz ayarı dediğimiz kalibrasyon iyi yapılmamış. doğru bir ayar ile bu sorunlar hal olur. can sıkacak bir durum yok. sakin olun. rahat olun. çözülecek.
  • mehmet_usta kullanıcısına yanıt
    İlginize çok teşekür ederim.
  • Ford Fiesta aracıma Kayseri de lpg taktirmayı düşünüyorum hangi ustayı tavsiye edersiniz ve lpg takıldığında arıza lambası yanar mı yada ne tür sorunlarla karşılaşabilirim şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wero -- 16 Temmuz 2017; 13:45:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar.
    tiguan aracıma prins vsi2 montajı yaptırmaya karar verdim.
    istanbul - avcılar bölgesinde iyi usta tavsiyesi ve fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.
    bu sistemi negatif yönleri nelerdir.
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    hayırlı günler
    lpg montaj hakında detaylı bilgi için info@cetinsayotogaz.com 02165749733 05324888991 05545759803
  • 2006 nissan almera

Silverline ?

Khein enjektörlee bosch ecu tesadüf mü?

Değmez mi?

Fikir tavsiye lütfen??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sgen kullanıcısına yanıt
    merhaba sgen
    2006 nissan almera için siverline kafi gelir ama
    kehein takılırasada olur ama gerek yok diye düşünüyorum tercih sizindir
  • Honda 1.5 turbo 182 hp ye uygun birsey cikti mi ustam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurozer U kullanıcısına yanıt
    Merhaba ugurozer
    Honda 1.5 turbo 182 hp lpg eylül ayı ortasında
    Prins vsı-dı takabiliriz bir aksilik olmazsa
    bu konuda sizi bilgilendirmek isteriz bizim
    size ulaşa bilecegimiz iltşim numaranızı verirsniz
    size bukonuda bilgilendirebiliriz saygılar
    ÇETİNSAYOTOGAZ SİSTEMLERİ SAN.İÇ ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
    info@cetinsayotogaz.com 05435791831 05545759803 05324888991 02165749733
     prins dönüşüm kiti hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: çetinsayotogaz

Merhaba ugurozer
    Honda 1.5 turbo 182 hp lpg eylül ayı ortasında
    Prins vsı-dı takabiliriz bir aksilik olmazsa
    bu konuda sizi bilgilendirmek isteriz bizim
    size ulaşa bilecegimiz iltşim numaranızı verirsniz
    size bukonuda bilgilendirebiliriz saygılar
    ÇETİNSAYOTOGAZ SİSTEMLERİ SAN.İÇ ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
    info@cetinsayotogaz.com 05435791831 05545759803 05324888991 02165749733

Dlm ye gore dez avantajlari nedir ustam?

DLM BU ARAÇLAR İÇİN ŞUAN YOK OLSA DAHA İYİOLUR
    AMA VSI-DI SADECE PRİNS DE VAR ŞUAN ARTISI FİATI DAHA HESAPLI
    YAKITDA ½35-40 CIVARI
  • quote:

Orijinalden alıntı: çetinsayotogaz

DLM BU ARAÇLAR İÇİN ŞUAN YOK OLSA DAHA İYİOLUR
    AMA VSI-DI SADECE PRİNS DE VAR ŞUAN ARTISI FİATI DAHA HESAPLI
    YAKITDA ½35-40 CIVARI

Dlm cikma ihtimali sizce nedir?

Bu aracta performansi azda olsa dusurmeyecek bi sistem istiyorum ustam.

Di sistemi dlm ye gore performans kaybi nedir?

dlm cıkmaz diye düşünüyorum
    vsı-dı performans kaybı yok
    regilatör degişti basıncını kendisi ayarlıyor

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.