Şimdi Ara

Pringles çeşitleri 3,19 TL - Carrefoursa (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
5
Favori
4.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 2 tane aldım, son kullanma tarihi 08/12/2016 idi büyük ihtimalle stok eritmeye çalışılıyor
    Edit: diğer kutunun da skt si 11/08/2016 imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi howdeepisyourweb -- 25 Temmuz 2016; 12:33:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet pringles için girdim carrefour.com a. sadece o üründe değil 60 liralık bebek oyuncak 10 lira. ne biliyim çoğu üründe bayagı indirim var. bakın derim ben.
  • Maltepe parkta yokmuş 6 gibi gelecek dediler

• Bulabilenler Vitoone Led Ampullere de baksın. 5 ve 8 watt olanları 4.99 TL. 12 watt olanlardan aldım 6.99 TL'ye. Philips 5 watt ledler de 4.99 TL idi. 28 watt enerji tasarruflu Osram ampülün mutfağı iyi aydınlatmaması nedeniyle ikili lamba ile aydınlatmayı düşünüyordum. Ucuz ledlerdeki kalite de malum. Çoğunun üzerindeki lümen değeri gerçekle alakası olmayan değerler. 12 watt led (1050 lumen) fazlasıyla aydınlattı. Dün Ankara Anatolium AVMdeki şubeden denemesine iki tane almıştım. Bugün gidip 6 tane daha aldım. Evin bütün lambalarını değiştireceğim. Etiket fiyatı 20 TL görünüyor fişte.
  • Devam ediyor mu

• onurguner kullanıcısına yanıt
    hocam kast ettiğiniz hangi oyuncak ? fisher price vardı bir tane masal filan anlatıyodu yuvarlak tuşuna basınca ama etiketi yoktu, hanıma git kasaya okut ucuzsa alalım dedim ve başka reyona geçtim ama okutmamış, sonrada boşver pahalıdır dedi, eğer oysa çok kötü oldu çünkü oğlum epey sevmiş.

• Bugün de devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

hocam kast ettiğiniz hangi oyuncak ? fisher price vardı bir tane masal filan anlatıyodu yuvarlak tuşuna basınca ama etiketi yoktu, hanıma git kasaya okut ucuzsa alalım dedim ve başka reyona geçtim ama okutmamış, sonrada boşver pahalıdır dedi, eğer oysa çok kötü oldu çünkü oğlum epey sevmiş.

selam ürün buysa ''Fisher Price Eğitici köpeğin '' 50 liraymış 20 liraya düşmüş bu üründe ama internette bitmiş.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    yok hocam ondan değil "eğitici cd çalar" gibi bir ürün, ben ağız sağlığı ürünlerine bakarken onlar inceliyordu tam hatırlamıyorum, kesin indirimdeydi ya, tüh :(

şimdi oraya gitmem en az 40 lira benzin parası ne yazık ki.

edremit novada avm ye gidicek arkadaşlar lütfen haberdar etsin :(

• Beyefendi-2 kullanıcısına yanıt
    Bulmasaydı? arkadaş eğer çalışmıyorsa en doğrusunu yapmış.
  • 303 tane Aldım. 4.25 - 4,5 Arasına satacagım.. 3 Tanesinide yerim. Güzel fırsattı

EK OLARAK: TAVUK GÖĞÜSÜ [BONFİLE] 9,5 Proteinli beslenmek isteyenler için iyi fırsat. 12 den aşşağı bulamıyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlimShay -- 25 Temmuz 2016; 20:49:47 >
  • Bende kaptım son kalanlardan . teşekkürler
  • SlimShay kullanıcısına yanıt
    bi elinde patlasa ya! offf

gerçi burda böyle gerine gerine anlattığın gibi anlatamazsın elinde patladığını değil mi
  • 1984 kullanıcısına yanıt
    Merak etme alıcısı garanti :) Kampanyayı bugün gördüm. 1 günde nasıl elimde patlasın
  • Bende gittim ilk konuyu gördüğüm anda ama yoktu maalesef..

• cipsi ne kadar yiyordunuz da bıraktınız acaba? :) haftada ayda 1 2 tane filmle yenir konur kenara.
  • arkadaşlar indirim bugünde devam ediyormuş. carrefoursanın sitesine baktığımız zaman. sökede carrefoursa yok o sıkıntı. kuşadası carrefoursada var mıdır bilen var mı? didimdekiler bitirmiş nerdeyse arkadaşta son kalanları almış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaOcHe

Bulabilenler Vitoone Led Ampullere de baksın. 5 ve 8 watt olanları 4.99 TL. 12 watt olanlardan aldım 6.99 TL'ye. Philips 5 watt ledler de 4.99 TL idi. 28 watt enerji tasarruflu Osram ampülün mutfağı iyi aydınlatmaması nedeniyle ikili lamba ile aydınlatmayı düşünüyordum. Ucuz ledlerdeki kalite de malum. Çoğunun üzerindeki lümen değeri gerçekle alakası olmayan değerler. 12 watt led (1050 lumen) fazlasıyla aydınlattı. Dün Ankara Anatolium AVMdeki şubeden denemesine iki tane almıştım. Bugün gidip 6 tane daha aldım. Evin bütün lambalarını değiştireceğim. Etiket fiyatı 20 TL görünüyor fişte.

anatolium da 5 liralık philips var mı ben cepada sanaldan sipariş verdim yoktu getirmediler
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Bir sepet dolusu vardı dün hocam 5 watt Philips. Dediğim gibi Vitoone da gerek ambalajı gerekse malzeme kalitesi ve aydınlatması ile beklentinize karılık verecektir emin olun. Bu arada E14 duylu Vitoone 9 watt tasarruflu günışığı ampuller de 1.6 TL idi. Evde E14 duylu ampül kullandığımdan biliyorum. 5 yıldır bulduğum en ucuz fiyat. Hele ki ürün kaliteli olunca bulunmaz fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaOcHe

Bir sepet dolusu vardı dün hocam 5 watt Philips. Dediğim gibi Vitoone da gerek ambalajı gerekse malzeme kalitesi ve aydınlatması ile beklentinize karılık verecektir emin olun. Bu arada E14 duylu Vitoone 9 watt tasarruflu günışığı ampuller de 1.6 TL idi. Evde E14 duylu ampül kullandığımdan biliyorum. 5 yıldır bulduğum en ucuz fiyat. Hele ki ürün kaliteli olunca bulunmaz fiyat.

teşekkürler hocam. pakedi şunu gibimiydi hocamhttps://www.carrefoursa.com/d/philips-40w-e27-ww-230v-a60-led-ampul

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.