Şimdi Ara

Prince of persia sands of time

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim maşallah çok iyi bir sistemim var rtxli falan detaya girmeyeceğim biliyorsunuz remake pop çıkacak fakat ben orj Prince of persia oynamak istiyorum sorum şu çok eski oyunlar yeni güçlü sistemlerde ve win10 da felan sıkıntı çıkarabiliyor oyunu hiç bir bitirmedim sizce sorun yaşamıyım şuan uplayde 9tl

• Geçen sene ilk 4 oyunu bitirdim hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Sadece yanlış hatırlamıyorsam ilk iki oyun olan Sands of Time ve Warrior Within'de 1920x1080 ya da daha üzeri çözünürlükte oynamak için bir program indiriyordun, bir kerelik ayarlama yapıp siliyordun programı. Bunun haricinde herhangi bir problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiddler0 -- 15 Eylül 2020; 18:21:15 >
  • bence yaşamazsın yakın zamanda tekrardan oynamıştım ben ilk 3 oyunu ve sıkıntı yaşamamıştım.

bu arada oyunun remake'inin geldiğini burdan öğrendim ve çok çok sevindim. ambiyansı ile oynanışı ile ve özellikle de MÜZİKLERİ ile çok efsane oyundu ilk oyun. yalnız grafiklerini pek beğenmedim 2021 yılında çıkacak bir oyunda çok çok daha iyi grafikler beklerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 16 Eylül 2020; 13:49:9 >

• Tşkler arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.