Şimdi Ara

prince of persia 3 the arena yardım pls

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • the arena bolmune geldım orada tıkandım cıkdım o platform lardan e ye basıyorum zıplıyo canavara kılıcı sokuyorum ama sonra sırtında birz beklıyo caanavar benı tutuyo napıcan tutmaması için ??

• arkadasım orda balkon gııb yerlerden ucken tusu ıle ustune atlıycaksın sonra senı tutmaması ıcın tam kılıcıınında ısık yandıgı anda kare tusune basacaksın bunu sagından ve solundan kere gerceklestırdınmı dev kör oluyo sonra bacaklarının arkasından saldır ve son vurusu yap kolay gelsın
  • Speed kill'i başlattıktan sonra hiçbir tuşa basmadan (WASD'ye bile basma) sabırla bekle, ekran her siyah beyaz olduğunda hemen sol fare tuşuna bas. Prince speed kill sırasında her şeyi kendisi otomatik olarak halledecek. Speed kill'in hiçbir yerinde onu kontrol etmiyorsun, kontrol etmeye çalışırsan dev eline alır yere atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 17 Haziran 2007; 20:37:05 >
  • kare mi :S ben pc de soyluyorum
  • ben ellemesem omuzundayken elını bana getırmıcekmi :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: hungarfaruk

ben ellemesem omuzundayken elını bana getırmıcekmi :S
    Prince orada kendiliğinden kaçıyor, tabi onu kontrol etmeye çalışmazsan.
  • yaa bak pc oynuyosan sole yyap balkon gıbı yerden sutune zıpla hanı kılıcın ustunden ısık cıkıyoya bı an ıcın o ısık cıktıgında atack tusuna bas bu mousenın sol tusu oluyo heralde sonra dev senın avcunun ıcıne alıcak tam orda gene kılıctan ısık cıkcak o anda tekrar bascaksın sonra gozunun oraya gelcek prens sonra ısık yanınca tekrar bas tusa yanı zamanlamayı ıyı yarlaman gerekyo gozunu kor edınce dıger bolkona cık aynı sekılde ondada zamanlamayla dıger gozunude kor et sonra ayaklarına saldır son vurusu yap ve bıtır bu kadar aslında cok basıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.