Şimdi Ara

PrimeMU Online OMGTurks (Eski GOKTURKz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Not: 7 Mart 2016 itibariyle oyunda ki tüm serverler birleştirildi, isim değişikliğine giderek yeni guildimizi kurduk. Artık OMGTurks olarak devam ediyoruz.
    Yıl olmuş 2016 hala Mu oynanır mı demeyin :) Her ne kadar envai MMO'lar moba' lar 3D onlarca oyun çıksada Mu' nun yeri ayrıdır. Başlıkta da belirttiğim gibi PrimeMU Online' ın 7 Kasım 2015' te açılan yeni sayılabilecek serverinde başladık arkadaşlarla ve Türkler olarak bir araya toplanıp Guildimizi oluşturduk, sürekli yardımlaşmalar dahilinde hem sohbetimizi ediyoruz hem oyunumuzu oynuyoruz (Not: Guildimizde gün içerisinde ortalama 10-15 kişi online oluyor) Mu serveri arayan arkadaşlar varsa eğer mutlaka bekliyoruz, sizleri de aramızda görmek isteriz.

İşte Guildimizden bir kaç kare;
    Bu da Lorencia düel sahasını ele geçirdiğimiz an

Castle Siege' den Manzaralar;
    Server Bilgileri kısaca;

Information and Rates:
    Version: Season 9 Episode 3
    Experience: Dynamic
    Drops: 60%
    Max Stats: 100,000 Total (Builds based)
    Resets: Yes
    Reset Points: 1,000
    Reset Cost: 100,000 Zen (Incremental)
    Max Resets: Unlimited (100,000 Stats cap)

Available Builds:
    Dark Wizard: Energy
    Dark Knight: Strength and/or Energy
    Elf: Agility and/or Energy
    Summoner: Energy
    Rage Fighter: Strength or Energy
    Magic Gladiator: Strength or Energy
    Dark Lord: Energy

Kayıt olmak isterseniz: PrimeMU Registration
    Bu da Facebook Grubumuz: PrimeMU Türkiye
    (Facebook grubumuza katılmanızı önemle rica ederiz, her türlü bilgi,iletişim,koordinasyon bu grup kanalıyla sağlanmakta.)

Ayrıca oyunda ki nickim CocoJambo katılmak isteyen olursa friendlist' e ekleyebilir ya da pm/mail atabilir. Kesinlikle her yeni gelen arkadaşa elimizden geldiğince GUILD olarak gerek item konusunda gerek level konusunda yardım ediyoruz. Aklınıza takılan ne olursa sorabilirsiniz bildiğimiz herşeyi seve seve paylaşmaktan çekinmeyiz.
     PrimeMU Online OMGTurks (Eski GOKTURKz) PrimeMU Online OMGTurks (Eski GOKTURKz) PrimeMU Online OMGTurks (Eski GOKTURKz) PrimeMU Online OMGTurks (Eski GOKTURKz) PrimeMU Online OMGTurks (Eski GOKTURKz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Folivora -- 2 Nisan 2016; 1:40:50 >

• Servere 5 gün önce başladım ve çok başarılı bir server arkadaşlar ayrıca guild 42 kişi ve ortam çok iyi, çok yardımseverler ve her konuda yardımcı oluyorlar. Gelmek isteyen herkesi davet ediyoruz guildimize katılın gücümüze güç katalım bu oyun beraber oynayınca güzel Üyelik açarken konudaki register linkini kullanırsanız seviniriz, referal olarak CocoJambo yazarsanızda olur üyelik alırken yazabiliyorsunuz nicki. Top referralde 5. sıradayız siz gelirseniz top3 girip bonus kazanıyoruz bu bonus coinler ilede Chaos Card açıp itemleri guildde ihtiyacı olanlara paylaşıyoruz. Bu durumda yeni gelen olarak ihtiyacınız olduğundan çıkan itemler ilk size verilecek tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamack -- 16 Şubat 2016; 20:33:25 >
  • mrhba arkadaslar. Vakit buldukca oynuyabilecegim bi muo serveri ararken bir cok türkün olduğu bir server buldum. exp baya basit sanırım ilk 70reset e kadar exp yüksek geliyor daha sonrasında baya bir yavaslıyor. vote ile buff felan alabiliyosunuz. Bu arada oyundaki en değerli şey zen. paran varsa herşeyi alabilirsin :)

Version: Season 9 Episode 3
    Experience: Dynamic
    Drops: 60%
    Max Stats: 100,000 Total (Builds based)
    Resets: Yes
    Reset Points: 1,000
    Reset Cost: 100,000 Zen (her resette artıyor )
    Max Resets: Unlimited

bu arada oyunda üye olurken seçebiliyorsnuz. 1-3 server ve New server var benm tavsiyem New server olur ikisindede oynadım 1-3 cok eski olduğundan millet almış yürümüş. New de daha kastırıyor millet +15 seti olan yok.
    >Prime Mu<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycy -- 12 Mart 2016; 20:58:55 >

• Gercekten imrendim sunucum olmasa gelirdim falan filan
    Bol eglenceler arkadaslar muhappetiniz daha guzel olsun insallah.
    Samimi olarak yorumladim kesinliklen yanlis anlasilmasin
  • HBMUPLAY kullanıcısına yanıt
    Sunucusu olan gelemez diye bir şey mi var buyur gel sende eğlencemize ortak ol
  • Eyw kardesim bugun işten gelince indirir yazarim sizden birine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gel tabi ki ya, zaten guildden çoğu kişinin işi gücü var evli barklı insanlar yabancılık çekmezsin
  • Vallaha sezon9 dan ne zevk alıyorsunuz

• Muhelper Masterskil dinamic exp bir cok event vs vs vs

• cheesy doo doop C kullanıcısına yanıt
    Muhelper ve Master Skill Tree başlı başına yeterli bir sebep olmalı bence
  • Merhaba @September22 PrimeMu eskiden oynuyordum Nickim"Aegean" yan karakterim nicki'de "Amisos" idi sana bırakmıştım hesapları geliştiğinizi görmek beni epey mutlu etti. Kusura bakmayın iş güçten bırakmak zorunda kaldım güzel haberlerinizi 4 gözle takip ediyorum kolay gelsin.
  • Endorfinli Melankolik kullanıcısına yanıt
    ooo Aegean bey hatırladım sizi, karakterleriniz emin ellerde guild adına çalışmaktalar :D Tekrardan buyurup gelin aramıza
  • s.a arkadaslar oyuna basladım bakalım nick ROXXOS
  • serverda gerçekten güzel bir ortam var şuan 46 kişiyiz oynamak isteyen olursa bekleriz
  • caner31 C kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin caner, ah bir de denk getirip guilde alabilsek seni :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: September22

Hoşgeldin caner, ah bir de denk getirip guilde alabilsek seni :D
    Sen Global Mu'daki Göktürk müsün?
  • OSIRIS kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece bu server' da oynuyoruz.
  • quote:

Hayır sadece bu server' da oynuyoruz.

Tamamdır :)
    Global mu'dan kastım globalmu.net.
  • OSIRIS kullanıcısına yanıt
    muhtemelen aynı guild orada da var?
  • quote:

muhtemelen aynı guild orada da var?

Yok orda bir karakterin ismi oydu da ondan sordum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.