Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi >256 KBPS [AKN KALKMASI İÇİN BTK+THH ŞİKAYET EDİYORUZ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
14
Favori
109.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç bir şekilde geçiş yapmazlar. Ancak başka operatöre git gel yaptıktan sonra olur. 30 TL cezası var tabii.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [BAŞARDIK] Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi >256 KBPS [AKN KALKMASI İÇİN BTK+THH ŞİKAYET EDİYORUZ]

Kotayi doldurduğum 1 hafta oldu bazen hiz 256kbps ye düşüyor bazen de 500kbps civari gidiyor simdi ise durum bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • performans1 P kullanıcısına yanıt
    Hiz dusmuyormu hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde düşüyordu ama bugün nedense düşmedi

• performans1 P kullanıcısına yanıt
    Himm banada oluyor bazen dedigin gibi vanayı aciyorlar 😂😂 galiba en fazla 1 saat sonra eski haline donuyor bende seninki iyi insallah dusmez😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim hala son surat devam ediyor bugun 10 gb dan fazla cektim 😁

• Aksilik olmazsa yarın ben de bu tarifeye geçiş için taşıyorum.
  • Haftada 2 gün Kullanabilecrğimiz 2 GB veriyordu bu tarifede kalktı mı?

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Maalesef.

• Hâlâ mevcut ise seve seve geçerim, devam ediyor mu arkadaşlar? Bir de Pttcell'den geçiş yapacağım, farklı operatör olarak mı değerlendiriliyor?

• 1800210022 1 kullanıcısına yanıt
    15 TL kart ücreti karşılığında geçiş oluyor.

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Pttcell cazip teklif sunmazsa geçeceğim gibi.

• 1800210022 1 kullanıcısına yanıt
    Zaten 5 gün kaldı. 3 gün sonra paketi bitmiş olacak. 3 günlük ömrü kaldı pttcell için. Sonrasında helvasını yeriz. Son gün daha paket duyurulmuz. Belki mart 2019 gibi duyurabilirler. Zaten operatörler çoktan duyuracaklarını duyurdu. Yılbaşını beklemeye gerek yok. Olsa bile kotalı paketler çıkmaya devam edecektir. Ayrıca 256 lık internetin hız sınırı kalkmayacak şuanda test aşamasında. O da ocak ayı gibi tamamlanır. Turkcell ve türk Telekom paketlerini duyurdular. Vodafone yine aynı şekilde kotalı devam edecek kotasız duyurmayacaktır. Bu böyle biline.
    Ayrıca vodafone yabancı şirket olduğundan fiyatlar kazıktır. Örneğin türk telekomda 4.5G 20 Gb internet 29 tl ve ek paket 10 gb 12 tl iken aynı paket vodafone da 20 GB 69 tl ve 4 GB ek paket 15 tl dir. Varın siz farkı görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesutzgvn -- 24 Aralık 2018; 11:59:17 >
  • Ayrıca vodafone yabancı şirket olduğundan fiyatlar kazıktır. Örneğin türk telekomda 4.5G 20 Gb internet 29 tl ve ek paket 10 gb 12 tl iken aynı paket vodafone da 20 GB 69 tl ve 4 GB ek paket 15 tl dir. Varın siz farkı görün.

Tt 20 gb 29 +10 gb 12 tl

Vdf 20 gb 69 +4 gb 15 tl

Fark 42.55 TL + her ek paket için 2.55 tl gb başı fark

• Arkadaslar bende bu tarifeye gecicem yalnız muud premium veriyor mu yoksa türkcell gibi ekstra 8 tl para istiyor mu? Ve tivivu go süper paket kotadan düşüyor mu? Kullananlar yanıtlarsa sevinirim.

• canernesto kullanıcısına yanıt
    Ben Bi ara Bu tarifeye geçtim. Sonra çekim sorunu yaşayıncı taşıdım.
    24 ay muud Premium kod verdi. Halen de kullanırım.
    Ek ücret falan yok.

• arkadaslar paket sınırsız olacak mi bilgi var mı?
  • https://www.turktelekomprime.com/tarifeler/prime-eksper-asmayan-10gb-tarifesi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

PRIME EKSPER AŞMAYAN 10GB TARİFESİ / KAMPANYA DETAYLARI

ARKADAŞLAR BU ÖLÜMDE TARİFE ÜCRETİ 50 TL.. TARİFENİN İNTERNETİ BİTİNCE 4*500MB 12 TL DEN OLMAK ÜZERE 48 TL.. 98 TL.. SONRASINDA 256 KBPS HIZ DİYOR.. SİZ SINIRSIZ DİYORSUNUZ ? BENMİ YANLIŞ ANLIYORUM..

30GB cepten internet paketinin bitmesi durumunda tarife içeriğinde verilen cepten internet kullanılmaya başlanacaktır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı bittiğinde, toplamda 48 TL olmak üzere, aşım ücreti her 500MB için 12 TL’den ücretlendirilecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecek ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

• zoltan83 kullanıcısına yanıt
    Buradan bakın.

https://www.turktelekomprime.com/tarifeler/prime-eksper-asmayan-10gb-tarifesi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.