Şimdi Ara

Prime Day indirimleri bu gece başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
4
Favori
8.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon’un Prime üyelerine özel en büyük indirim dönemlerinden Prime Day indirimleri bu gece saat 00.00’da başlıyor. Prime Day indirimleri 11-17 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

Prime Day indirimlerine ulaşmak için tıklayın

Yedi gün sürecek Prime Day indirimleri boyunca elektronikten giyime, cep telefonundan gıdaya, kişisel bakımdan elektrikli ev aletlerine tüm kategorilerde çeşitli indirimler yapılacak. Uzun soluklu indirimlerin yanı sıra Flaş Fırsat adındaki indirimler ile kısa süreliğine cazip fiyatlar sunulacak. Ayrıca “Çok Al Az Öde” kategorisindeki ürünlerde 250 TL ve üzeri alışverişlerde tüm indirimlere ek yüzde 10 indirim yapılacak.

Prime Day indirimlerine ulaşmak için tıklayın

DH’ye özel indirimler

DonanımHaber takipçilerine Prime Day’de indirime girmesini istediğiniz kategorileri ve ürünleri sormuştuk. Sizlerden gelen talepler üzerine Prime Day’de DH takipçilerinin en çok istediği ürünlerde ve kategorilerde özel indirimler yapılacak.

Ayrıca Bkz.Bu sene Amazon Prime Day’de hangi ürünlerde indirim bekliyorsunuz?

Prime'ı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz

İndirimlerden sadece Amazon’un Prime üyeleri yararlanabilecek. Prime’ı 30 gün ücretsiz devam edebilir ve memnun kalırsanız ayda 39 TL’ye aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz. Prime üyesi olarak özel indirimlerin yanı sıra ücretsiz hızlı kargo, randevulu teslimat, Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz.

• Kesinlikle öyle.

3-4 hafta önce "Philips Multigroom 7000 Serisi MG7720" bir kaç saatliğine hepsişurada'da 1049 liraya indirdiler ayrıca Philips Türkiye ürünlerine ekstra 150 lira indirim tanımladılar, 900lere indi. Sabahın körüydü iş yerine geçince alayım, dedim anında bitti. şimdi 1500 civarı satılıyor. en fazla 100 lira indirim yapacaklar.. gelde bunu bile bile al. 

• Yalandan indirimler bu gece başlıyor olarak yorumladım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu enflasyonda en iyi indirim erken satın almaktır. Ondan artık tadı kalmadı bu işlerin..

• Kdv zammından sonra indirimin pek anlamı kalmadı.

• Zaris kullanıcısına yanıt

Kesinlikle öyle.

3-4 hafta önce "Philips Multigroom 7000 Serisi MG7720" bir kaç saatliğine hepsişurada'da 1049 liraya indirdiler ayrıca Philips Türkiye ürünlerine ekstra 150 lira indirim tanımladılar, 900lere indi. Sabahın körüydü iş yerine geçince alayım, dedim anında bitti. şimdi 1500 civarı satılıyor. en fazla 100 lira indirim yapacaklar.. gelde bunu bile bile al.Prime Day indirimleri bu gece başlıyor 

• tosunpasa kullanıcısına yanıt

Egzama hastalığım için 270 liraya şampuan aldım 320 liraya çıktı, baktım böyle gidiyor 2 tane daha aldım stok şimdi 400 liraya çıktı.

Şimdi atıyorum %30 indirim yapsalar ne olur ki... Hayatımda ilk kez blackfriday'i falan pas geçtim öyle bir zamanda yaşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 10 Temmuz 2023; 19:2:5 >

Amazon'un algoritması satın alma talebine göre otomatik yükseliyor hocam.

• Geçen sene Prime Day'deki stoklar bitmeye başlamıştı. Şimdi yine doldurma zamanı. Al satçılar cukkalamadan bize kalanlarla idare edeceğiz artık 😏

• swat882 kullanıcısına yanıt

Yok amazon değil söylediğim, tüm e-ticaret sitelerinde araştırıp alıyorum. Bahsettiğim şampuanların birini hepsiburada'dan aldım, diğerini trendyol'dan. Yani söylediğiniz ile alakalı değil durum, bildiğiniz günden güne fiyatları fırlıyor ürünlerin.

• Eskiden yıkılırdır bu konular şimdi ... Herkes alacağını çoktan stok yapmış

• termosçuların gözü aydın.

Selamlar Hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve emnunmusunz.
    Özel mesaj almıyor sizin ayarlarınızdan siz bana gönderirsiniz.
    Teşekkürler.

• sierratr1 kullanıcısına yanıt

Head and shoulders clinical strength hocam şampuanın adı, benim saçlar yağlı olduğundan mor olan versiyonunu kullanıyorum. Ben memnunum açıkçası alnımda falan şerit halinde egzama vardı onları geçirdi, göğsümde metal para kadar kırmızı leke çıkıyordu onu geçirdi. Yalnız hastalık kronik olduğundan bir süre bırakınca tekrarlıyor ondan bu şampuan vs. konforlu yaşamak için geçici çözümler ama işe yarıyor Prime Day indirimleri bu gece başlıyor 

• Prime bindirimleri. Indirim yapmadan kdv zamini yapistirip gecmisler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam egzema sampuani olarak ne kullaniyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho1905 kullanıcısına yanıt

Head and shoulders clinical strength Prime Day indirimleri bu gece başlıyor 

• 321 TL ye dün sepete eklediğim 5 lik kolonya bugün 379 TL.Bu nasil iş la?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 10 Temmuz 2023; 21:26:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • saat kaçta başlıyo

ben de yeni kullanmaya başladım. çocukluğumdan beri kepekle boğuşurum, ilk defa aynaya baktığımda her yerimi bembeyaz görmüyorum. tabi tedavi etmiyor, ara verilince geri gelmeye başlıyor ama buna da şükür. 200e falan düşse 10 tane alıp koyacağım kenara

• tosunpasa kullanıcısına yanıt

Aynı ürünü takip ediyorum hocam. İnş alabiliriz iyi fiyata

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.